Aukce XXXVI./2017
Váša Neubert
Portrét Hugo Haase
Id: 60403
kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 10 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1938, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Porcelán
Dáma v růžovém
Id: 64113
glazovaný porcelán, výška 18,5 cm, šířka 26 cm, značeno na spodní straně Vídeň, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Porcelán
Galantní scénka
Id: 64115
glazovaný porcelán, výška 10,5 cm, značeno na spodní straně, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Sklo
Sklenice
Id: 64121
čirá s litým dekorem, výška 13 cm, 19. století, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Petr Fišárek
Jaro
Id: 65216
olej/plátno, rozměr 47,5 x 58,8 cm, signováno uprostřed dole, datováno 81, na zadní straně popsáno, datováno 1981, uvolněné plátno, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Políčka
Id: 68302
olej/plátno, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Oldřich Vlach
Milenci
Id: 63607
tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno 21, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
750 Kč
Antonín Pelc
Válečná karikatura
Id: 65119
tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
Obličej
Id: 51615
keramika/sklo, závěsný talíř, rozměr 28 x 29 cm, značeno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
400 Kč
500 Kč
Cyril Bouda
Květinové zátiší
Id: 64133
litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Vesnička v zimě
Id: 66308
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole Šrámek, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč