Čas na serveru 10:51:33

Aukce XXXVI./2017

Váša Neubert - Portrét Hugo Haase

Váša Neubert
Portrét Hugo Haase

Id: 60403

kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 10 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1938, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

 Porcelán - Dáma v růžovém

Porcelán
Dáma v růžovém

Id: 64113

glazovaný porcelán, výška 18,5 cm, šířka 26 cm, značeno na spodní straně Vídeň, poškozeno

Vyvolávací cena:

Detail

 Porcelán - Galantní scénka

Porcelán
Galantní scénka

Id: 64115

glazovaný porcelán, výška 10,5 cm, značeno na spodní straně, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

Detail

 Sklo - Sklenice

Sklo
Sklenice

Id: 64121

čirá s litým dekorem, výška 13 cm, 19. století, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Petr Fišárek - Jaro

Petr Fišárek
Jaro

Id: 65216

olej/plátno, rozměr 47,5 x 58,8 cm, signováno uprostřed dole, datováno 81, na zadní straně popsáno, datováno 1981, uvolněné plátno, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Autor neurčen - Políčka

Políčka

Id: 68302

olej/plátno, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Oldřich Vlach - Milenci

Oldřich Vlach
Milenci

Id: 63607

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno 21, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

750

Detail

Antonín Pelc - Válečná karikatura

Antonín Pelc
Válečná karikatura

Id: 65119

tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

  Autor neurčen - Obličej

Obličej

Id: 51615

keramika/sklo, závěsný talíř, rozměr 28 x 29 cm, značeno na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:
400

500

Detail

Cyril Bouda - Květinové zátiší

Cyril Bouda
Květinové zátiší

Id: 64133

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

  Autor neurčen - Vesnička v zimě

Vesnička v zimě

Id: 66308

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole Šrámek, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail