Aukce XXXVI./2017
Golgota
Id: 63102
lept/papír, velikost tisku 72 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, list po okrajích otrhán, původní stav, volně loženo,nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 600 Kč
Krajina
Id: 63204
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 14,5 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč
Josef Čapek
Hlava
Id: 63205
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 14,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Na loďce
Id: 64903
olej/dřevo, rozměr 16 x 21,5 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Franz Helle
Nábřeží
Id: 67002
olej/pláltno/karton, rozměr 46 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, zaskleno, oděrky na rámu, pozdější rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
Porcelán
Dáma
Id: 64108
glazovaný porcelán, výška 16 cm, značeno na spodní straně Praha, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 001 Kč
Antonín Procházka_
Dívka s amforou
Id: 64815
patinovaná sádra, výška 41 cm, signováno na podstavci, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Pablo Picasso
Hlava
Id: 67804
litografie/ruční papír, velikost tisku 64,5 x 47 cm, značeno v tisku, č. 1216/2000, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč
Stanislav Lolek
Horské štíty
Id: 65901
olej/karton, rozměr 40 x 52 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 600 Kč
Sklo
Pohár s víčkem
Id: 64117
ryté sklo, výška celková 23 cm, nepoškozeno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 500 Kč
František Max
Moře
Id: 64402
olej/karton, rozměr 33 x 45 cm, signováno vpravo dole , oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Stanislav Bukovský
Akty
Id: 65204
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, malba lehce zašpiněna, obraz malován pro Jiřího Kovaříka
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Jan Trampota
Motiv z Nové Vsi
Id: 67604
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 39 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1915, zničený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
František Xaver Naske
Rozkvetlá zahrada
Id: 68202
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 19 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Mlhovina
Id: 69404
olej/karton, rozměr 55 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč