Aukce XXXVI./2017
František Cína - Jelínek
Podzimní chaloupky
Id: 62603
akvarel/papír, velikost malby 19,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 400 Kč
Porcelán
Dóza
Id: 64116
glazovaný porcelán kombinovaný s kovem, rozměr 8,5 x 22 cm, značeno na spodní straně Sevres, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
Ulice
Id: 65212
olej/karton, rozměr 55 x 43 cm, signováno vlevo dole Straka, datováno 63, novodobě zaskleno a rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Milý Viku
Id: 61704
dopis na papíře oboustranný doplněný kresbou hlavy s ptáčkem kombinované techniky, signováno na zadní straně, datováno 7. 7. 87, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 331 Kč
Leopold Musil
Slunečnice
Id: 64501
olej/sololit, rozměr 67,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 323 Kč
Porcelán
Chlapec s ovečkou
Id: 64110
glazovaný porcelán, výška 12 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Tajuplný les
Id: 66306
olej/plátno, rozměr 45 x 128 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku těsně po roce 1900, jedná se o školu profesora Josefa Schussera, drobně poškozena malba, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
2 300 Kč
Jiří Mádlo
Ovocné zátiší
Id: 68306
olej/sololit, rozměr 30,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 300 Kč
Josef Glückselig
Krajina u Českých Budějovic
Id: 68307
olej/plátno, rozměr 33 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 300 Kč
Dopis Nicol
Id: 61703
dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou chlapce kombinované techniky, signováno, datováno 29. 11. 84, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 250 Kč
Bohumil Klimeš-Kozina
Staří čtenáři
Id: 64702
olej/platno/karton, rozměr 63,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, restaurování nedokončeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč
Kyjev
Id: 65211
olej/karton, rozměr 37,5 x 26 cm, signováno na zadní straně včetně věnování, na okrajích poškozený karton, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 200 Kč
Zátiší s chlebem
Id: 65213
olej/plátno, rozměr 55,5 x 60 cm, signováno vlevo dole A. S. Jeřábek, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Zdeněk Glückselig
Pohledna Pražský hrad
Id: 65506
olej/pláto/karton, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč
Ewa Nemoudry
Společnost
Id: 69104
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 190 Kč