Čas na serveru 14:24:33

Aukce XXXVI./2017

František Cína - Jelínek - Podzimní chaloupky

František Cína - Jelínek
Podzimní chaloupky

Id: 62603

akvarel/papír, velikost malby 19,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 400

Detail

 Porcelán - Dóza

Porcelán
Dóza

Id: 64116

glazovaný porcelán kombinovaný s kovem, rozměr 8,5 x 22 cm, značeno na spodní straně Sevres, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

  Autor neurčen - Ulice

Ulice

Id: 65212

olej/karton, rozměr 55 x 43 cm, signováno vlevo dole Straka, datováno 63, novodobě zaskleno a rámováno

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Ota Janeček - Milý Viku

Milý Viku

Id: 61704

dopis na papíře oboustranný doplněný kresbou hlavy s ptáčkem kombinované techniky, signováno na zadní straně, datováno 7. 7. 87, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 331

Detail

Leopold Musil - Slunečnice

Leopold Musil
Slunečnice

Id: 64501

olej/sololit, rozměr 67,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 323

Detail

 Porcelán - Chlapec s ovečkou

Porcelán
Chlapec s ovečkou

Id: 64110

glazovaný porcelán, výška 12 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Autor neurčen - Tajuplný les

Tajuplný les

Id: 66306

olej/plátno, rozměr 45 x 128 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku těsně po roce 1900, jedná se o školu profesora Josefa Schussera, drobně poškozena malba, nerámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 600

2 300

Detail

Jiří Mádlo - Ovocné zátiší

Jiří Mádlo
Ovocné zátiší

Id: 68306

olej/sololit, rozměr 30,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

2 300

Detail

Josef Glückselig - Krajina u Českých Budějovic

Josef Glückselig
Krajina u Českých Budějovic

Id: 68307

olej/plátno, rozměr 33 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

2 300

Detail

Ota Janeček - Dopis Nicol

Dopis Nicol

Id: 61703

dopis na ručním papíře oboustranný doplněný kresbou chlapce kombinované techniky, signováno, datováno 29. 11. 84, velikost listu 29,5 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 250

Detail

Bohumil Klimeš-Kozina - Staří čtenáři

Bohumil Klimeš-Kozina
Staří čtenáři

Id: 64702

olej/platno/karton, rozměr 63,5 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, restaurování nedokončeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

  Autor neurčen - Kyjev

Kyjev

Id: 65211

olej/karton, rozměr 37,5 x 26 cm, signováno na zadní straně včetně věnování, na okrajích poškozený karton, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

2 200

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s chlebem

Zátiší s chlebem

Id: 65213

olej/plátno, rozměr 55,5 x 60 cm, signováno vlevo dole A. S. Jeřábek, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Zdeněk Glückselig - Pohledna Pražský hrad

Zdeněk Glückselig
Pohledna Pražský hrad

Id: 65506

olej/pláto/karton, rozměr 30 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

Ewa Nemoudry - Společnost

Ewa Nemoudry
Společnost

Id: 69104

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 190

Detail