Čas na serveru 13:25:15

Aukce XXXVI./2017

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 66806

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 300

Detail

Jaroslav Horejc - Herkules

Jaroslav Horejc
Herkules

Id: 69101

patinovaný bronz, celková výška 21 cm, výška mramorového podstavce 2,5 cm, signováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

17 190

Detail

Ferdinand Kotvald - Kluziště na Vltavě

Ferdinand Kotvald
Kluziště na Vltavě

Id: 66501

olej/lepenka, rozměr 25 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Georges Kars - Akt

Georges Kars
Akt

Id: 65111

kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce zabarvený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Emil Filla - Kubistická kompozice

Emil Filla
Kubistická kompozice

Id: 62801

dřevoryt/papír, velikost tisku 23,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Multrus - Květinové zátiší

Josef Multrus
Květinové zátiší

Id: 65122

olej/plátno, rozměr 74,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Bedřich Wachsmann ml. - Dívky na louce

Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce

Id: 63603

pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 34,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, datováno 927, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 690

Detail

Příhozy: 61

František Blažíček - Útvar

František Blažíček
Útvar

Id: 64810

reliéf/olej/patina/sololit, rozměr 61 x 69,5 cm, signováno vpravo dole na rámu, rám součástí reliéfu

Vyvolávací cena:
1 200

15 500

Detail

Jiří Procházka - Hlava

Jiří Procházka
Hlava

Id: 65106

olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ferdiš Duša - Sulovské skály

Ferdiš Duša
Sulovské skály

Id: 67601

olej/karton, rozměr 72 x 108 cm, signováno vpravo dole, 20. léta, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - Na potoce

Neznačeno
Na potoce

Id: 68303

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

15 500

Detail

Ota Bubeníček - Pohled do kraje

Ota Bubeníček
Pohled do kraje

Id: 64901

olej/karton, rozměr 29 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 250

Detail

Lucie Klímová - Daňkovice

Lucie Klímová
Daňkovice

Id: 66903

olej/plátno, rozměr 100 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Adolf Born - Terče

Terče

Id: 67301

společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Tavík Šimon - Paříž

František Tavík Šimon
Paříž

Id: 62903

litografie/papír, velikost tisku 33,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail