Aukce XXXVI./2017
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 66806
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 300 Kč
Jaroslav Horejc
Herkules
Id: 69101
patinovaný bronz, celková výška 21 cm, výška mramorového podstavce 2,5 cm, signováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 190 Kč
Ferdinand Kotvald
Kluziště na Vltavě
Id: 66501
olej/lepenka, rozměr 25 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Georges Kars
Akt
Id: 65111
kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce zabarvený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč
Emil Filla
Kubistická kompozice
Id: 62801
dřevoryt/papír, velikost tisku 23,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Josef Multrus
Květinové zátiší
Id: 65122
olej/plátno, rozměr 74,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce
Id: 63603
pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 34,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, datováno 927, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 690 Kč
Příhozy: 61
František Blažíček
Útvar
Id: 64810
reliéf/olej/patina/sololit, rozměr 61 x 69,5 cm, signováno vpravo dole na rámu, rám součástí reliéfu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
15 500 Kč
Jiří Procházka
Hlava
Id: 65106
olej/plátno, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Ferdiš Duša
Sulovské skály
Id: 67601
olej/karton, rozměr 72 x 108 cm, signováno vpravo dole, 20. léta, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Neznačeno
Na potoce
Id: 68303
olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
15 500 Kč
Ota Bubeníček
Pohled do kraje
Id: 64901
olej/karton, rozměr 29 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 250 Kč
Lucie Klímová
Daňkovice
Id: 66903
olej/plátno, rozměr 100 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Terče
Id: 67301
společná litografie čtyř autorů: A. Borna, K. Lhotáka, K. Tomana a J. Boudy, autorský tisk, datováno 2015, signováno, č. listu 6/75, velikost listu 66,5 x 51,5 cm, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
František Tavík Šimon
Paříž
Id: 62903
litografie/papír, velikost tisku 33,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 000 Kč