Čas na serveru 10:41:20

Aukce XXXVI./2017

Karel Šustek - Národní divadlo

Karel Šustek
Národní divadlo

Id: 60812

olej/plátno, rozměr 80 x 123 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 63402

dřevoryt/ruční papír, velikost tisku 25,4 x 40 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole razítkem Kupka, paspartováno, volně loženo, nerámováno, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Pavel Vavrys - Dvůr

Pavel Vavrys
Dvůr

Id: 63605

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Adolf Born - Průvod artistů

Průvod artistů

Id: 65402

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. listu 25/75, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Zdeněk Burian - V pasti

Zdeněk Burian
V pasti

Id: 63706

tuš/papír, rozměr ve výřezu 15,7 x 13 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Zdeněk Burian - Mrtvý vlk

Zdeněk Burian
Mrtvý vlk

Id: 63707

tuš/papír, rozměr ve výřezu 15,7 x 12,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Zdeněk Burian - Pravěk

Zdeněk Burian
Pravěk

Id: 63709

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, list lehce pomačkán, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Příhozy: 50

 Porcelán - Konvolut dvou kusů

Porcelán
Konvolut dvou kusů

Id: 64101

vázy, glazovaný, ručně malovaný porcelán, značeno na spodní straně Vídeň, výška každé 39 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
10 000

13 500

Detail

Josef  Istler - Kompozice

Josef Istler
Kompozice

Id: 61603

kombinovaná technika/papír, rozměr 49,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Kristofori - Zbořená zeď

Jan Kristofori
Zbořená zeď

Id: 62805

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Neznačeno - Ležící akt

Neznačeno
Ležící akt

Id: 65207

olej/plátno, rozměr 51 x 67 cm, značně poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Miloslav  Holý - Náves

Miloslav Holý
Náves

Id: 66809

tempera/papír, rozměr ve výřezu 50 x 63 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Tomáš Blažek - Milenci

Josef Tomáš Blažek
Milenci

Id: 63301

pastel/papír, průměr oválu 55,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1936, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

12 000

Detail

Gustav Macoun - Malostranské zákoutí

Gustav Macoun
Malostranské zákoutí

Id: 68901

olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Václav Špála - Dívka s košem

Dívka s košem

Id: 67803

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

11 734

Detail