Aukce XXXVI./2017
Karel Šustek
Národní divadlo
Id: 60812
olej/plátno, rozměr 80 x 123 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 600 Kč
František Kupka
Bílé rytmy na černé
Id: 63402
dřevoryt/ruční papír, velikost tisku 25,4 x 40 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole razítkem Kupka, paspartováno, volně loženo, nerámováno, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 600 Kč
Pavel Vavrys
Dvůr
Id: 63605
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno vlevo dole, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 600 Kč
Průvod artistů
Id: 65402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. listu 25/75, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 600 Kč
Zdeněk Burian
V pasti
Id: 63706
tuš/papír, rozměr ve výřezu 15,7 x 13 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Zdeněk Burian
Mrtvý vlk
Id: 63707
tuš/papír, rozměr ve výřezu 15,7 x 12,5 cm, monogram vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Zdeněk Burian
Pravěk
Id: 63709
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, list lehce pomačkán, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 50
Porcelán
Konvolut dvou kusů
Id: 64101
vázy, glazovaný, ručně malovaný porcelán, značeno na spodní straně Vídeň, výška každé 39 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
13 500 Kč
Josef Istler
Kompozice
Id: 61603
kombinovaná technika/papír, rozměr 49,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Jan Kristofori
Zbořená zeď
Id: 62805
strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Neznačeno
Ležící akt
Id: 65207
olej/plátno, rozměr 51 x 67 cm, značně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Miloslav Holý
Náves
Id: 66809
tempera/papír, rozměr ve výřezu 50 x 63 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně výstavní razítko, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Josef Tomáš Blažek
Milenci
Id: 63301
pastel/papír, průměr oválu 55,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1936, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 000 Kč
Gustav Macoun
Malostranské zákoutí
Id: 68901
olej/karton, rozměr 34 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč
Dívka s košem
Id: 67803
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 734 Kč