Aukce XXXVI./2017
Josef Krejsa
Ulička na starém městě
Id: 66603
tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 600 Kč
Georges Kars
Konvolut dvou kreseb
Id: 65120
Akty; kresba/papír, rozměr ve výřezu každé 46 x 19 cm, signovány obě vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč
M. Pieri
Tanečnice
Id: 64906
patinovaná cínová kompozice/slonovina, celková výška 31 cm, výška mramového podstavce 6,5 cm, signováno na figuře, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Ronek
Rychlíkový vlak
Id: 69405
olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 200 Kč
Karel Fleischmann
České Budějovice
Id: 65201
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, oděrky na malbě i rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč
Marie Martínková
Dívka s kopretinami
Id: 63601
olej/karton, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz lehce poškozen, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 700 Kč
František Max
Mezi chaloupkami
Id: 64401
olej/karton, rozměr 44 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Karel Havlata
Pod Sněžkou
Id: 64809
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 500 Kč
V ateliéru
Id: 65214
kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vlevo nahoře Kupičák včetně popisu a datace 68, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
František Tavík Šimon
Pařížský trh
Id: 66001
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, značeno i vlevo dole, lokálně poškozeno kapalinou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
František Cína - Jelínek
Pod jezem
Id: 67101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 200 Kč
Febo Trafeli
Pierot
Id: 64904
alabastrová plastika, rozměr 66 x 21 cm, signováno na zadní části, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 100 Kč
Viktor Oliva
U sklenky vína
Id: 66402
olej/karton, rozměr 52 x 37 cm, signováno vpravo dole, lokálně otřená barva, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
František Emler
Rybník na návsi
Id: 65801
olej/karton, rozměr 34 x 93 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč
Karel Skála
Pařížská tanečnice
Id: 67502
olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 000 Kč