Čas na serveru 20:44:18

Aukce XXXVI./2017

Josef Krejsa - Ulička na starém městě

Josef Krejsa
Ulička na starém městě

Id: 66603

tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Georges Kars - Konvolut dvou kreseb

Georges Kars
Konvolut dvou kreseb

Id: 65120

Akty; kresba/papír, rozměr ve výřezu každé 46 x 19 cm, signovány obě vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

M. Pieri - Tanečnice

M. Pieri
Tanečnice

Id: 64906

patinovaná cínová kompozice/slonovina, celková výška 31 cm, výška mramového podstavce 6,5 cm, signováno na figuře, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Ronek - Rychlíkový vlak

Jaroslav Ronek
Rychlíkový vlak

Id: 69405

olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

8 200

Detail

Karel Fleischmann - České Budějovice

Karel Fleischmann
České Budějovice

Id: 65201

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, oděrky na malbě i rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Marie Martínková - Dívka s kopretinami

Marie Martínková
Dívka s kopretinami

Id: 63601

olej/karton, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz lehce poškozen, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

František  Max - Mezi chaloupkami

František Max
Mezi chaloupkami

Id: 64401

olej/karton, rozměr 44 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Havlata - Pod Sněžkou

Karel Havlata
Pod Sněžkou

Id: 64809

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

7 500

Detail

  Autor neurčen - V ateliéru

V ateliéru

Id: 65214

kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vlevo nahoře Kupičák včetně popisu a datace 68, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Tavík Šimon - Pařížský trh

František Tavík Šimon
Pařížský trh

Id: 66001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, značeno i vlevo dole, lokálně poškozeno kapalinou, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Cína - Jelínek - Pod jezem

František Cína - Jelínek
Pod jezem

Id: 67101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

Febo Trafeli - Pierot

Febo Trafeli
Pierot

Id: 64904

alabastrová plastika, rozměr 66 x 21 cm, signováno na zadní části, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Viktor Oliva - U sklenky vína

Viktor Oliva
U sklenky vína

Id: 66402

olej/karton, rozměr 52 x 37 cm, signováno vpravo dole, lokálně otřená barva, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

František Emler - Rybník na návsi

František Emler
Rybník na návsi

Id: 65801

olej/karton, rozměr 34 x 93 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Skála - Pařížská tanečnice

Karel Skála
Pařížská tanečnice

Id: 67502

olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail