Aukce XXXVI./2017
Kamil Lhoták
Krajina s letadlem
Id: 64907
suchá jehla/papír, velikost tisku 20 x 49 cm, signováno vlevo dole, datace 78 v tisku, číslování tužkou 6/20, na zadní straně razítko z pozůstalosti Kamila Lhotáka, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
František Muzika
Milenci v objetí
Id: 66805
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 300 Kč
Příhozy: 50
Zdeněk Burian
Potapěč
Id: 63705
kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, ilustrace pro časopis Širým světem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Jan Preisler
Alegorie jara
Id: 67609
pastel/papír, velikost malby 22 x 19,5 cm, monogram vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Georges Kars
Baletka
Id: 63704
uhel/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 54
Eduard Demartini
Před šatníkem
Id: 65501
olej/plátno, rozměr 70 x 52 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, drobné oděrky v malbě, zaskleno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
20 400 Kč
Úplněk
Id: 61602
kombinovaná technika/papír, rozměr 20 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, signováno i na zadní straně, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Vladimír Sychra
Staroměstské náměstí
Id: 65102
olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 38, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Milan Chabera
Nadbytek hříchu
Id: 63902
kombinovaná technika/papír, velikost listu 70 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč
Richard Wiesner
Akt
Id: 68001
olej/dřevo, rozměr 28 x 19,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1942, oděrky na malbě i rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 55
Josef Lada
Koledníci
Id: 63602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 000 Kč
Josef Svoboda
Při koupeli
Id: 63401
olej/plátno, rozměr 88 x 88 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
18 500 Kč
Zdeněk Burian
Dívka v harému
Id: 63708
tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
František Blažíček
Katedrála
Id: 64808
reliéf/olej/patina/sololit, rozměr 68 x 54 cm, signováno vlevo uprostřed, rám součástí reliéfu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
18 000 Kč
Georges Kars
Pes
Id: 65112
kresba uhlem/papír, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
18 000 Kč