Čas na serveru 21:44:46

Aukce XXXVI./2017

Kamil Lhoták - Krajina s letadlem

Kamil Lhoták
Krajina s letadlem

Id: 64907

suchá jehla/papír, velikost tisku 20 x 49 cm, signováno vlevo dole, datace 78 v tisku, číslování tužkou 6/20, na zadní straně razítko z pozůstalosti Kamila Lhotáka, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Muzika - Milenci v objetí

František Muzika
Milenci v objetí

Id: 66805

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 300

Detail

Příhozy: 50

Zdeněk Burian - Potapěč

Zdeněk Burian
Potapěč

Id: 63705

kvaš/papír, nesignováno, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, ilustrace pro časopis Širým světem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Preisler - Alegorie jara

Jan Preisler
Alegorie jara

Id: 67609

pastel/papír, velikost malby 22 x 19,5 cm, monogram vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Georges Kars - Baletka

Georges Kars
Baletka

Id: 63704

uhel/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 54

Eduard Demartini - Před šatníkem

Eduard Demartini
Před šatníkem

Id: 65501

olej/plátno, rozměr 70 x 52 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, drobné oděrky v malbě, zaskleno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

20 400

Detail

Ota Janeček - Úplněk

Úplněk

Id: 61602

kombinovaná technika/papír, rozměr 20 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, signováno i na zadní straně, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Vladimír Sychra - Staroměstské náměstí

Vladimír Sychra
Staroměstské náměstí

Id: 65102

olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 38, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Milan Chabera - Nadbytek hříchu

Milan Chabera
Nadbytek hříchu

Id: 63902

kombinovaná technika/papír, velikost listu 70 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Richard Wiesner - Akt

Richard Wiesner
Akt

Id: 68001

olej/dřevo, rozměr 28 x 19,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1942, oděrky na malbě i rámu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 55

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 63602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef  Svoboda - Při koupeli

Josef Svoboda
Při koupeli

Id: 63401

olej/plátno, rozměr 88 x 88 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Zdeněk Burian - Dívka v harému

Zdeněk Burian
Dívka v harému

Id: 63708

tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František Blažíček - Katedrála

František Blažíček
Katedrála

Id: 64808

reliéf/olej/patina/sololit, rozměr 68 x 54 cm, signováno vlevo uprostřed, rám součástí reliéfu

Vyvolávací cena:
1 200

18 000

Detail

Georges Kars - Pes

Georges Kars
Pes

Id: 65112

kresba uhlem/papír, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail