Aukce XXXVI./2017
Alois Kirnig
Starý strom
Id: 67611
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, monogram vpravo dole, doba vzniku 1905-10, volné plátno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét
Id: 64803
tužka/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, signováno uprostřed dole, poškozena pasparta, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč
Jiří Lochman
Vážka
Id: 66303
olej/karton, rozměr 79 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Podél potoka
Id: 64816
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, signováno vlevo dole, pravděpodobně Německo, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Václav Haise
První sníh
Id: 66201
olej/sololit, rozměr 54,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 950 Kč
Oskar Fiala
Hrad Bouzov
Id: 67603
akvarel/papír, velikost listu 35 x 41,5 cm, monogram vpravo dole, zaskleno, volné pod sklem, zcela poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 900 Kč
Miloš Kurovský
Akt s duchem
Id: 67801
pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 800 Kč
Talíř
Id: 68501
glazovaná keramika, průměr 32 cm, signováno na spodní straně, popsáno a datováno "Jaro - 1949", původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Karel Vaca
Abstraktní kompozice
Id: 64801
litografie/papír, velikost tisku 49,5 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, věnování, datováno 1972, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 600 Kč
Oldřich Michael Brož
Vegetace
Id: 65217
olej/plátno/karton, rozměr 69 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Václav F. Ulšmíd
Na procházce
Id: 65903
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Karel Karas
Letní potok
Id: 62601
olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na malbě i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 500 Kč
Jan Wolf
Krajina II.
Id: 64807
olej/karton, rozměr 40 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 1972, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč
Neznačeno
Portrét muže
Id: 64302
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 26 x 21 cm, lehce poškozená malba, 18. století, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč
Stanislav Vajce
Abstraktní kompozice
Id: 65219
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 47,5 x 47 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč