Čas na serveru 12:09:58

Aukce XXXVI./2017

Alois Kirnig - Starý strom

Alois Kirnig
Starý strom

Id: 67611

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, monogram vpravo dole, doba vzniku 1905-10, volné plátno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Portrét

Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét

Id: 64803

tužka/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, signováno uprostřed dole, poškozena pasparta, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jiří Lochman - Vážka

Jiří Lochman
Vážka

Id: 66303

olej/karton, rozměr 79 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Podél potoka

Podél potoka

Id: 64816

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, signováno vlevo dole, pravděpodobně Německo, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Haise - První sníh

Václav Haise
První sníh

Id: 66201

olej/sololit, rozměr 54,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 950

Detail

Oskar Fiala - Hrad Bouzov

Oskar Fiala
Hrad Bouzov

Id: 67603

akvarel/papír, velikost listu 35 x 41,5 cm, monogram vpravo dole, zaskleno, volné pod sklem, zcela poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
900

3 900

Detail

Miloš Kurovský - Akt s duchem

Miloš Kurovský
Akt s duchem

Id: 67801

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Ota Janeček - Talíř

Talíř

Id: 68501

glazovaná keramika, průměr 32 cm, signováno na spodní straně, popsáno a datováno "Jaro - 1949", původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Vaca - Abstraktní kompozice

Karel Vaca
Abstraktní kompozice

Id: 64801

litografie/papír, velikost tisku 49,5 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, věnování, datováno 1972, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

3 600

Detail

Oldřich Michael Brož - Vegetace

Oldřich Michael Brož
Vegetace

Id: 65217

olej/plátno/karton, rozměr 69 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav F. Ulšmíd - Na procházce

Václav F. Ulšmíd
Na procházce

Id: 65903

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Karel Karas - Letní potok

Karel Karas
Letní potok

Id: 62601

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jan Wolf - Krajina II.

Jan Wolf
Krajina II.

Id: 64807

olej/karton, rozměr 40 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno 1972, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Portrét muže

Neznačeno
Portrét muže

Id: 64302

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 26 x 21 cm, lehce poškozená malba, 18. století, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Stanislav  Vajce - Abstraktní kompozice

Stanislav Vajce
Abstraktní kompozice

Id: 65219

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 47,5 x 47 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail