Aukce XXXVI./2017
Igor Piačka
Pokora
Id: 63901
litografie/papír, velikost listu 95 x 64 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, č. 5/50, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 500 Kč
Lucie Klímová
Jarní idyla
Id: 64814
olej/deska, rozměr 27,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, přiložen darovací dopis malířky
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 500 Kč
Milada Špálová
Zátiší s květinami
Id: 65902
olej/karton, rozměr 38 x 34 cm, signováno vlevo dole, zničený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 500 Kč
Porcelán
Sousoší
Id: 64102
glazovaný porcelán, výška 32 cm. šířka 26 cm, značeno na spodní straně, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Ladislav Ehrlich
Tůň
Id: 66401
olej/dřevěná deska, rozměr 27 x 34 cm, signováno vpravo dole, krakelovaná barva, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Otto Matoušek
Krajina z jižních Čech
Id: 68201
olej/dřevo, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 300 Kč
Bohumil Ullrych
Na potoce
Id: 69623
kombinovaná technika/karton, rozměr 32 x 41 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč
Dívky v krojích
Id: 63606
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 200 Kč
Porcelán
Na klíně
Id: 64106
glazovaný porcelán, výška 13 cm, značeno na spodní straně Vídeň, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
Porcelán
Chlapec s květinou
Id: 64109
glazovaný porcelán, výška 12,8 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
Sklo
Pohárek s rybou
Id: 64125
výška 17 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
Hugo Boettinger
Podobizna Jana Preislera
Id: 66307
olej/plátno/karton, rozměr 27 x 28 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Karel Rélink
Na procházce
Id: 63701
akvarel/papír, velikost listu 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, popis Paris 1924, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Josef Vyleťal
V aterieru
Id: 64813
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 12 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně věnování rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
František Emler
Nad vesničkou
Id: 66901
tempera/karton, rozměr 20 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč