Aukce XXXVI./2017
Porcelán
Sousoší s růžičkami
Id: 64112
glazovaný porcelán, výška 15 cm, šířka 18 cm, značeno na spodní straně Německo, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
František Kobliha
Pohled na sv. Mikuláš
Id: 64704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno , oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 700 Kč
Viktor Dobrovolný
Při degustaci
Id: 63103
malba/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 cm, monogram vlevo dole VD 59, paspartováno, pasparta poškozena, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Alex Adolf Jelínek
Portrét dívky
Id: 65101
olej/plátno/karton, ovál rozměr 27,5 x 20,5 cm, zbytek signatury vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč
Antonín Pelc
Vstávej
Id: 65117
tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 27,5 cm, značeno vpravo nahoře, monogram vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč
Pohled na vesnici
Id: 65206
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Neznačeno
V parku
Id: 65504
olej/karton, rozměr 30 x 41 cm, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 600 Kč
Milada Šindlerová-Vokáčová
Abstrakce
Id: 51014
kombinovaná technika/papír, rozměr 72 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1990, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Na pohovce
Id: 63002
olej/karton, rozměr 44,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Sklo
Sklenice
Id: 64122
ryté motivy, výška 14 cm, kombinováno s rubínovou barvou, 19. století, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Zátiší s lahví
Id: 65208
olej/karton, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
Cyril Bouda
Masopustní příšerky
Id: 64132
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Karel Stěhule
Topoly na podzim
Id: 65218
olej/sololit, rozměr 62 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 55, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Antonín Pelc
Jiří Mahen
Id: 65118
tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Žena
Id: 51035
kombinovaná technika/karton, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč