Čas na serveru 23:32:03

Aukce XXXVI./2017

 Porcelán - Sousoší s růžičkami

Porcelán
Sousoší s růžičkami

Id: 64112

glazovaný porcelán, výška 15 cm, šířka 18 cm, značeno na spodní straně Německo, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

František Kobliha - Pohled na sv. Mikuláš

František Kobliha
Pohled na sv. Mikuláš

Id: 64704

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno , oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Viktor Dobrovolný - Při degustaci

Viktor Dobrovolný
Při degustaci

Id: 63103

malba/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 cm, monogram vlevo dole VD 59, paspartováno, pasparta poškozena, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Alex Adolf Jelínek - Portrét dívky

Alex Adolf Jelínek
Portrét dívky

Id: 65101

olej/plátno/karton, ovál rozměr 27,5 x 20,5 cm, zbytek signatury vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

Antonín Pelc - Vstávej

Antonín Pelc
Vstávej

Id: 65117

tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 27,5 cm, značeno vpravo nahoře, monogram vpravo dole, datováno 30, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

  Autor neurčen - Pohled na vesnici

Pohled na vesnici

Id: 65206

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Neznačeno - V parku

Neznačeno
V parku

Id: 65504

olej/karton, rozměr 30 x 41 cm, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

1 600

Detail

Milada Šindlerová-Vokáčová - Abstrakce

Milada Šindlerová-Vokáčová
Abstrakce

Id: 51014

kombinovaná technika/papír, rozměr 72 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1990, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na pohovce

Na pohovce

Id: 63002

olej/karton, rozměr 44,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

 Sklo - Sklenice

Sklo
Sklenice

Id: 64122

ryté motivy, výška 14 cm, kombinováno s rubínovou barvou, 19. století, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s lahví

Zátiší s lahví

Id: 65208

olej/karton, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Cyril Bouda - Masopustní příšerky

Cyril Bouda
Masopustní příšerky

Id: 64132

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Karel Stěhule - Topoly na podzim

Karel Stěhule
Topoly na podzim

Id: 65218

olej/sololit, rozměr 62 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 55, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Antonín Pelc - Jiří Mahen

Antonín Pelc
Jiří Mahen

Id: 65118

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 19,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

  Autor neurčen - Žena

Žena

Id: 51035

kombinovaná technika/karton, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail