Čas na serveru 02:17:07

Aukce XXXVI./2017

Cyril Bouda - Expo 59

Cyril Bouda
Expo 59

Id: 62904

litografie/papír, velikost tisku 10,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal osobním darem od autora

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

 Porcelán - Dívka s květinou

Porcelán
Dívka s květinou

Id: 64104

glazovaný porcelán, výška 19 cm, značeno na spodní straně Vídeň, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Cyril Bouda - Olomouc

Cyril Bouda
Olomouc

Id: 64131

barevná litografie/papír, velikost tisku 32 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

František  Hudeček - Dívka v kroji

František Hudeček
Dívka v kroji

Id: 65001

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, levý dolní roh listu lehce zlomen, volně loženo nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 100

Detail

František Gross - Strojek

František Gross
Strojek

Id: 65210

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 12./10. 82, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Jan Koblasa - Kompozice

Jan Koblasa
Kompozice

Id: 63201

lept/papír, velikost tisku 19,5 x 15,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole č. 42/100, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Konečný-Bimba - Studie k obálce

Bohumil Konečný-Bimba
Studie k obálce

Id: 63710

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,7 x 24 cm, signováno na zadní straně, malba lehce poškozena, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

 Sklo - Sklenice

Sklo
Sklenice

Id: 64123

ryté sklo, výška 13 cm, 19. století, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Peter Nagy - Akt

Peter Nagy
Akt

Id: 65302

originální bromostříbrná fotografie, signováno na zadní straně, rozměr 30,3 x 20,4 cm, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Kuřil - Podvečer na poli

Vlastimil Kuřil
Podvečer na poli

Id: 64805

olej/karton, rozměr 17 x 23 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

1 900

Detail

Václav Koutský - Koně v manéži

Václav Koutský
Koně v manéži

Id: 65121

olej/plátno, rozměr 45 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Jaroslav Vožniak - Žlutá kompozice

Jaroslav Vožniak
Žlutá kompozice

Id: 62802

malba/sololit, rozměr 22,5 x 16,5 cm, značeno na zadní straně s datací 1995, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Pavel Šimon - U vody

Pavel Šimon
U vody

Id: 65114

olej/karton, rozměr 22 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 800

Detail

Václav Vojtěch Novák - Políčka

Václav Vojtěch Novák
Políčka

Id: 66305

tempera/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
500

1 800

Detail

Vladimír Čeřovský - Léto

Vladimír Čeřovský
Léto

Id: 68305

olej/karton, rozměr ve výřezu 35 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

1 800

Detail