Aukce XXXVI./2017
Cyril Bouda
Expo 59
Id: 62904
litografie/papír, velikost tisku 10,5 x 17 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitel získal osobním darem od autora
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Porcelán
Dívka s květinou
Id: 64104
glazovaný porcelán, výška 19 cm, značeno na spodní straně Vídeň, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Cyril Bouda
Olomouc
Id: 64131
barevná litografie/papír, velikost tisku 32 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
František Hudeček
Dívka v kroji
Id: 65001
suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, levý dolní roh listu lehce zlomen, volně loženo nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 100 Kč
František Gross
Strojek
Id: 65210
litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 12./10. 82, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Jan Koblasa
Kompozice
Id: 63201
lept/papír, velikost tisku 19,5 x 15,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole č. 42/100, původní stav, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Bohumil Konečný-Bimba
Studie k obálce
Id: 63710
kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,7 x 24 cm, signováno na zadní straně, malba lehce poškozena, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Sklo
Sklenice
Id: 64123
ryté sklo, výška 13 cm, 19. století, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Peter Nagy
Akt
Id: 65302
originální bromostříbrná fotografie, signováno na zadní straně, rozměr 30,3 x 20,4 cm, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Vlastimil Kuřil
Podvečer na poli
Id: 64805
olej/karton, rozměr 17 x 23 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 900 Kč
Václav Koutský
Koně v manéži
Id: 65121
olej/plátno, rozměr 45 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Jaroslav Vožniak
Žlutá kompozice
Id: 62802
malba/sololit, rozměr 22,5 x 16,5 cm, značeno na zadní straně s datací 1995, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Pavel Šimon
U vody
Id: 65114
olej/karton, rozměr 22 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 800 Kč
Václav Vojtěch Novák
Políčka
Id: 66305
tempera/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, nesignováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 800 Kč
Vladimír Čeřovský
Léto
Id: 68305
olej/karton, rozměr ve výřezu 35 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 800 Kč