Aukce XLV./2018
Jiří Načeradský
Kompozice
Id: 134410
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 600 Kč
Michael Rittstein
Rusalka
Id: 133002
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 69 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč
Jan Kutálek
Pianista
Id: 136501
pálená hlína/glazováno, cca rozměr 32,5 x 25 x 17,5 cm, signováno na spodní části, drobná oděrka na povrchu, zcela mimořádný sběratelský kus
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Jan Rapin
Zasněná
Id: 132601
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Ota Bubeníček
Podél pole
Id: 133206
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Tajemství času
Id: 131901
ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, číslování 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 500 Kč
Bohumír Dvorský
Březový háj
Id: 132901
olej/sololit, rozměr 78 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Roman Havelka
V lese
Id: 135019
olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Zvěřinec
Id: 127102
olej/překližka, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Jan Rapin
Bohyně Pomona
Id: 132602
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč
Vladimír Stříbrný
Dívka s ovocem
Id: 130002
olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 51
František Tavík Šimon
Ze Štramberku
Id: 131515
olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, autorsky popsáno a signováno i na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Ticho
Id: 132403
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
Roman Havelka
Průhled lesem
Id: 133310
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, malba ve značné části vytřena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Jaroslav Horejc
Dívčí hlava
Id: 134021
patinovaná sádra/dřevěný podstavec, celková výška 22,5 cm, signováno na soše, původní dobrý stav, volné na podstavci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč