Čas na serveru 04:35:35

Aukce XLV./2018

  Autor neurčen - Na můstku

Na můstku

Id: 135010

olej/plátno, rozměr 22 x 27 cm, signováno monogramem AP vpravo dole, malba krakelovaná, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Augustin Mervart - Konvolut dvou kusů

Augustin Mervart
Konvolut dvou kusů

Id: 135904

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr každého 25 x 34 cm, signováno, oděrky na rámu, přiložena kniha návštěv z výstavy z roku 1924, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Kristian Kodet - Studie k obrazu

Kristian Kodet
Studie k obrazu

Id: 131607

olej/karton, rozměr ve výřezu 32,3 x 22,3 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 790

Detail

Jiří Načeradský - Kompozice

Jiří Načeradský
Kompozice

Id: 134410

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Michael Rittstein - Rusalka

Michael Rittstein
Rusalka

Id: 133002

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 69 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Kutálek - Opilý pianista

Jan Kutálek
Opilý pianista

Id: 136501

pálená hlína/glazováno, cca rozměr 32,5 x 25 x 17,5 cm, signováno na spodní části, drobná oděrka na povrchu, zcela mimořádný sběratelský kus

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Rapin - Zasněná

Jan Rapin
Zasněná

Id: 132601

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, signováno vpravo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Ota Bubeníček - Podél pole

Ota Bubeníček
Podél pole

Id: 133206

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jiří Anderle - Tajemství času

Tajemství času

Id: 131901

ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, číslování 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Bohumír Dvorský - Březový háj

Bohumír Dvorský
Březový háj

Id: 132901

olej/sololit, rozměr 78 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Roman Havelka - V lese

Roman Havelka
V lese

Id: 135019

olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

  Autor neurčen - Zvěřinec

Zvěřinec

Id: 127102

olej/překližka, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Rapin - Bohyně Pomona

Jan Rapin
Bohyně Pomona

Id: 132602

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, získáno přímo od autora, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Vladimír Stříbrný - Dívka s ovocem

Vladimír Stříbrný
Dívka s ovocem

Id: 130002

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 51

František Tavík Šimon - Ze Štramberku

František Tavík Šimon
Ze Štramberku

Id: 131515

olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, autorsky popsáno a signováno i na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 500

Detail