Čas na serveru 03:43:38

Aukce XLV./2018

Vojtěch  Sedláček - Na louce

Vojtěch Sedláček
Na louce

Id: 136301

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Velčovský - Jezerní krajina v půlnočním slunci

Josef Velčovský
Jezerní krajina v půlnočním slunci

Id: 129507

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
6 000

24 900

Detail

Andy Warhol - Orangutan

Andy Warhol
Orangutan

Id: 134903

litografie/ruční papír, velikost listu 56,8 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 56/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

24 200

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování Marie

Zvěstování Marie

Id: 130201

reliéf, cín/zlato, rozměr 17 x 16,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

24 001

Detail

Vojtěch  Sedláček - Posezení

Vojtěch Sedláček
Posezení

Id: 133602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, věnování, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

24 001

Detail

Jan  Zrzavý - Zátiší

Zátiší

Id: 129503

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Antonín Hudeček - Potok mezi stromy

Antonín Hudeček
Potok mezi stromy

Id: 130409

olej/lepenka, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Otakar Nejedlý - Průhled lesem

Otakar Nejedlý
Průhled lesem

Id: 132401

olej/plátno, rozměr 65,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

24 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - V polích

Vojtěch Sedláček
V polích

Id: 136302

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 43 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jakub Obrovský - Dostaveníčko

Jakub Obrovský
Dostaveníčko

Id: 127307

olej/lepenka, rozměr 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 48

Karel Hodr - V přístavu

Karel Hodr
V přístavu

Id: 128803

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Olbram Zoubek - Unavený anděl (Otec)

Unavený anděl (Otec)

Id: 131602

reliéf, cín/zlato, rozměr 24,8 x 25,2 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1972, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Olbram Zoubek - Nohy proti sobě s draperií

Nohy proti sobě s draperií

Id: 131603

reliéf, cín/zlato, rozměr 15,5 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1993, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Čapek - Sova

Josef Čapek
Sova

Id: 133404

kombinovaná technika/tempera/papír, ilustrace z inscenace Liška Bystrouška, rozměr ve výřezu 27,5 x 19,5 cm, popis autora vpravo dole, list lokálně drobně poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno odborníkem na Josefa Čapka

Vyvolávací cena:
20 000

23 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Z ostrova Krku

Josef Písecký (Liška)
Z ostrova Krku

Id: 135020

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail