Čas na serveru 03:44:56

Aukce XLV./2018

  Autor neurčen - V parku

V parku

Id: 133911

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt

Id: 136605

kresba/papír, rozměr ve výřezu 51 x 37 cm, signováno vpravo dole Veris Paris 33, autorská pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Neznačeno - Pod horami

Neznačeno
Pod horami

Id: 127309

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 63 cm, nerámováno, volně loženo, lokálně poškozeno

Vyvolávací cena:
500

4 300

Detail

Josef Ullmann - V kavárně

Josef Ullmann
V kavárně

Id: 133402

tuž/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

  Autor neurčen - Louka pod vsí

Louka pod vsí

Id: 134002

olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František Cína - Jelínek - Letní nálada

František Cína - Jelínek
Letní nálada

Id: 134018

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

4 300

Detail

Adolf Wiesner - Kytice

Adolf Wiesner
Kytice

Id: 129112

olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, lokální oděrky na obraze

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Autor neurčen - Z pastvy

Z pastvy

Id: 132102

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vlevo dole, ve spodní části plátno protrženo, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Torzo

Jaroslav Veris (Zamazal)
Torzo

Id: 136603

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozeno skvrnami

Vyvolávací cena:
500

4 200

Detail

Nora Musatová - Námluvy

Nora Musatová
Námluvy

Id: 129601

tempera/papír, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Pierre Waidmann - Světla nad vodou

Pierre Waidmann
Světla nad vodou

Id: 136101

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Cína - Jelínek - Kopcovitá krajina

František Cína - Jelínek
Kopcovitá krajina

Id: 133915

olej/karton, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá louka

Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka

Id: 134511

olej/dřevo, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Sedliský - Květina

Ivan Sedliský
Květina

Id: 129403

olej/plátno, rozměr 58 x 52 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Ferdinand Hetteš - Konvolut devíti kusů

Josef Ferdinand Hetteš
Konvolut devíti kusů

Id: 130413

kombinovaná technika/kvaš/kresba/papír, velikost listů od 22,3 x 14,3 cm do 25,5 x 15,3 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 900

Detail