Aukce XLV./2018
Louka pod vsí
Id: 134002
olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
František Cína - Jelínek
Letní nálada
Id: 134018
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 300 Kč
Adolf Wiesner
Kytice
Id: 129112
olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, lokální oděrky na obraze
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
Z pastvy
Id: 132102
olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vlevo dole, ve spodní části plátno protrženo, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Torzo
Id: 136603
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozeno skvrnami
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 200 Kč
Nora Musatová
Námluvy
Id: 129601
tempera/papír, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Pierre Waidmann
Světla nad vodou
Id: 136101
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
František Cína - Jelínek
Kopcovitá krajina
Id: 133915
olej/karton, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka
Id: 134511
olej/dřevo, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Ivan Sedliský
Květina
Id: 129403
olej/plátno, rozměr 58 x 52 cm, signováno vpravo dole
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Josef Ferdinand Hetteš
Konvolut devíti kusů
Id: 130413
kombinovaná technika/kvaš/kresba/papír, velikost listů od 22,3 x 14,3 cm do 25,5 x 15,3 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Jan Štursa
Toaleta
Id: 133603
pálená hlína, celková výška cca 40 cm, signováno na podstavci, dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Jan Vochoč
Krajina
Id: 127601
olej/lepenka/plátno, rozměr 22,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole s místopisem a datací 1884, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Václav Hejna
Kompozice
Id: 128506
olej/písek/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno na zadní straně, oděrky na autorském rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Jaromír Kunc
Letní den
Id: 133321
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč