Čas na serveru 12:52:08

Aukce XLV./2018

  Autor neurčen - Louka pod vsí

Louka pod vsí

Id: 134002

olej/karton, rozměr 27 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František Cína - Jelínek - Letní nálada

František Cína - Jelínek
Letní nálada

Id: 134018

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

4 300

Detail

Adolf Wiesner - Kytice

Adolf Wiesner
Kytice

Id: 129112

olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, lokální oděrky na obraze

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Autor neurčen - Z pastvy

Z pastvy

Id: 132102

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vlevo dole, ve spodní části plátno protrženo, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Torzo

Jaroslav Veris (Zamazal)
Torzo

Id: 136603

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozeno skvrnami

Vyvolávací cena:
500

4 200

Detail

Nora Musatová - Námluvy

Nora Musatová
Námluvy

Id: 129601

tempera/papír, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Pierre Waidmann - Světla nad vodou

Pierre Waidmann
Světla nad vodou

Id: 136101

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Cína - Jelínek - Kopcovitá krajina

František Cína - Jelínek
Kopcovitá krajina

Id: 133915

olej/karton, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá louka

Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka

Id: 134511

olej/dřevo, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Sedliský - Květina

Ivan Sedliský
Květina

Id: 129403

olej/plátno, rozměr 58 x 52 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Ferdinand Hetteš - Konvolut devíti kusů

Josef Ferdinand Hetteš
Konvolut devíti kusů

Id: 130413

kombinovaná technika/kvaš/kresba/papír, velikost listů od 22,3 x 14,3 cm do 25,5 x 15,3 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Štursa - Toaleta

Jan Štursa
Toaleta

Id: 133603

pálená hlína, celková výška cca 40 cm, signováno na podstavci, dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Vochoč - Krajina

Jan Vochoč
Krajina

Id: 127601

olej/lepenka/plátno, rozměr 22,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole s místopisem a datací 1884, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Václav Hejna - Kompozice

Václav Hejna
Kompozice

Id: 128506

olej/písek/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno na zadní straně, oděrky na autorském rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaromír Kunc - Letní den

Jaromír Kunc
Letní den

Id: 133321

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail