Aukce XLV./2018
Emanuel Kodet
Toaleta
Id: 134023
bronzová plastika/ kamenný podstavec, výška sochy 26,5 cm, výška celková 31,5 cm, signováno na bronzovém podstavci, zcela původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
Rajský ostrov
Id: 134413
kolorovaná kresba/papír, rozměr 24 x 29 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně včetně datace, věnování ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, ojedinělý tématický výskyt, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
37 600 Kč
Kamil Lhoták
U tribuny
Id: 134101
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování dovodobé
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 500 Kč
Příhozy: 53
Cesta v bouři
Id: 127304
olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 51
Jan Slavíček
Zátiší s jablky a vínem
Id: 136004
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
37 000 Kč
Podzim 2
Id: 131601
reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2009, drobné oděrky na povrchu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
36 010 Kč
Maxmilian Joseph Haushofer
Pohoří u Kufsteinu v Rakousku
Id: 134802
olej/dřevo, rozměr 10 x 14 cm, signováno vpravo dole MH, lehce poškozený rám, obraz v dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
36 000 Kč
Zdeněk Hajný
Okna
Id: 128001
malba/deska, rozměr 51 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní rámování, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
35 501 Kč
Neznačeno
Z Provence
Id: 130003
olej/plátno, rozměr 63 x 81 cm, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 333 Kč
Příhozy: 67
Zastavení
Id: 130807
reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, původní velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Josef Bárta
Letní den
Id: 135004
olej/překližka, rozměr 55 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
35 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Letní navečer
Id: 128201
tempera/karton, rozměr ve výřezu 51 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, na zadní straně popsáno a výstavní štítek z výstavy Umělecké besedy, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč
Karel Langer
Z cyklu Táborské kraje
Id: 131702
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč
František Tichý
Paganini II.
Id: 133801
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, signováno uprostřed dole, datováno 45, v pravém dolním rohu značka K.V., paspartováno, zaskleno, zcela původní adjustace
Vyvolávací cena:
500 Kč
33 000 Kč
Josef Procházka
Na prosluněné pláži
Id: 135001
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
33 000 Kč