Čas na serveru 10:46:32

Aukce XLV./2018

Emanuel Kodet - Toaleta

Emanuel Kodet
Toaleta

Id: 134023

bronzová plastika/ kamenný podstavec, výška sochy 26,5 cm, výška celková 31,5 cm, signováno na bronzovém podstavci, zcela původní starý odlitek

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Jan  Zrzavý - Rajský ostrov

Rajský ostrov

Id: 134413

kolorovaná kresba/papír, rozměr 24 x 29 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně včetně datace, věnování ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu, ojedinělý tématický výskyt, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

37 600

Detail

Kamil Lhoták - U tribuny

Kamil Lhoták
U tribuny

Id: 134101

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování dovodobé

Vyvolávací cena:

37 500

Detail

Příhozy: 53

  Autor neurčen - Cesta v bouři

Cesta v bouři

Id: 127304

olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 51

Jan Slavíček - Zátiší s jablky a vínem

Jan Slavíček
Zátiší s jablky a vínem

Id: 136004

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

37 000

Detail

Olbram Zoubek - Podzim 2

Podzim 2

Id: 131601

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2009, drobné oděrky na povrchu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
7 000

36 010

Detail

Maxmilian Joseph Haushofer - Pohoří u Kufsteinu v Rakousku

Maxmilian Joseph Haushofer
Pohoří u Kufsteinu v Rakousku

Id: 134802

olej/dřevo, rozměr 10 x 14 cm, signováno vpravo dole MH, lehce poškozený rám, obraz v dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
7 000

36 000

Detail

Zdeněk Hajný - Okna

Zdeněk Hajný
Okna

Id: 128001

malba/deska, rozměr 51 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní rámování, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
9 500

35 501

Detail

  Neznačeno - Z Provence

Neznačeno
Z Provence

Id: 130003

olej/plátno, rozměr 63 x 81 cm, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

35 333

Detail

Příhozy: 67

Olbram Zoubek - Zastavení

Zastavení

Id: 130807

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1992, původní velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Josef Bárta - Letní den

Josef Bárta
Letní den

Id: 135004

olej/překližka, rozměr 55 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

35 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Letní navečer

Vojtěch Sedláček
Letní navečer

Id: 128201

tempera/karton, rozměr ve výřezu 51 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, na zadní straně popsáno a výstavní štítek z výstavy Umělecké besedy, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Karel Langer - Z cyklu Táborské kraje

Karel Langer
Z cyklu Táborské kraje

Id: 131702

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František  Tichý - Paganini II.

František Tichý
Paganini II.

Id: 133801

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, signováno uprostřed dole, datováno 45, v pravém dolním rohu značka K.V., paspartováno, zaskleno, zcela původní adjustace

Vyvolávací cena:
500

33 000

Detail

Josef Procházka - Na prosluněné pláži

Josef Procházka
Na prosluněné pláži

Id: 135001

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
7 000

33 000

Detail