Čas na serveru 03:58:51

Aukce XLV./2018

  Autor neurčen - U mostu

U mostu

Id: 133202

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František  Kysela - Setkání

František Kysela
Setkání

Id: 132119

kombinovaná technika/papír, rozměr 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu i malbě

Vyvolávací cena:
500

2 600

Detail

Václav Souček - Potštejn

Václav Souček
Potštejn

Id: 133308

olej/plátno, rozměr 66 x 79 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Přístav

Přístav

Id: 134020

olej/plátno, rozměr 29 x 44 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Jiří Šalamoun - Bajka o vráně a lišce

Jiří Šalamoun
Bajka o vráně a lišce

Id: 127202

litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 42,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vlevo dole č. 36/60, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Odpočinek ve stínu

Neznačeno
Odpočinek ve stínu

Id: 127312

olej/plátno, rozměr 45 x 54 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jan Znoj - Zápas Heraklea s Erymanthským kancem

Jan Znoj
Zápas Heraklea s Erymanthským kancem

Id: 130419

pálená hlína, celková výška 48 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Písecký (Liška) - Na útěku

Josef Písecký (Liška)
Na útěku

Id: 134009

akvarel/papír, rozměr 37 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dívka u rozkvetlého keře

Dívka u rozkvetlého keře

Id: 130406

olej/karton, rozměr 47 x 69 cm, signováno vpravo dole, velmi poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 300

2 400

Detail

F. Hanuš  Hérink - Ve žních na Hané

F. Hanuš Hérink
Ve žních na Hané

Id: 134404

olej/dřevo, rozměr 46 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Nemají vodu

Vladimír Jan Hnízdo
Nemají vodu

Id: 120502

pastel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 133914

olej/překližka, rozměr 45 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jindřich Lenhart - U Olomouce

Jindřich Lenhart
U Olomouce

Id: 133309

olej/plátno, rozměr 57 x 68 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Vesnický motiv

Vesnický motiv

Id: 127308

olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, v minulosti restaurováno, malba lokálně poškozena, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Pravoslav Kotík - Úlovek

Pravoslav Kotík
Úlovek

Id: 127801

olej/plátno, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený původní stav, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail