Čas na serveru 18:15:56

Aukce XLV./2018

  Neznačeno - Odpočinek ve stínu

Neznačeno
Odpočinek ve stínu

Id: 127312

olej/plátno, rozměr 45 x 54 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jan Znoj - Zápas Heraklea s Erymanthským kancem

Jan Znoj
Zápas Heraklea s Erymanthským kancem

Id: 130419

pálená hlína, celková výška 48 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Písecký (Liška) - Na útěku

Josef Písecký (Liška)
Na útěku

Id: 134009

akvarel/papír, rozměr 37 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Dívka u rozkvetlého keře

Dívka u rozkvetlého keře

Id: 130406

olej/karton, rozměr 47 x 69 cm, signováno vpravo dole, velmi poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 300

2 400

Detail

F. Hanuš  Hérink - Ve žních na Hané

F. Hanuš Hérink
Ve žních na Hané

Id: 134404

olej/dřevo, rozměr 46 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Nemají vodu

Vladimír Jan Hnízdo
Nemají vodu

Id: 120502

pastel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 133914

olej/překližka, rozměr 45 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jindřich Lenhart - U Olomouce

Jindřich Lenhart
U Olomouce

Id: 133309

olej/plátno, rozměr 57 x 68 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Vesnický motiv

Vesnický motiv

Id: 127308

olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, v minulosti restaurováno, malba lokálně poškozena, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Pravoslav Kotík - Úlovek

Pravoslav Kotík
Úlovek

Id: 127801

olej/plátno, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený původní stav, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Otakar Hůrka - U pole

Otakar Hůrka
U pole

Id: 133317

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

  Autor neurčen - Dívka s holubicemi

Dívka s holubicemi

Id: 127310

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, dále na zadní straně s datací, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 127314

Pobřežní motivy, olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr každého 22 x 34 cm, na jednom obraze monogram vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V rozkvetlém sadu

V rozkvetlém sadu

Id: 129109

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno monogramem vlevo dole, poškozený rám, lehce ošoupaná malba, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Karel Schadt - Lekníny

Karel Schadt
Lekníny

Id: 133906

olej/karton, rozměr 17 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail