Aukce XLV./2018
Neznačeno
Odpočinek ve stínu
Id: 127312
olej/plátno, rozměr 45 x 54 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 500 Kč
Jan Znoj
Zápas Heraklea s Erymanthským kancem
Id: 130419
pálená hlína, celková výška 48 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Josef Písecký (Liška)
Na útěku
Id: 134009
akvarel/papír, rozměr 37 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 500 Kč
Dívka u rozkvetlého keře
Id: 130406
olej/karton, rozměr 47 x 69 cm, signováno vpravo dole, velmi poškozený rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 300 Kč
2 400 Kč
F. Hanuš Hérink
Ve žních na Hané
Id: 134404
olej/dřevo, rozměr 46 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Nemají vodu
Id: 120502
pastel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 300 Kč
Kytice
Id: 133914
olej/překližka, rozměr 45 x 38 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Jindřich Lenhart
U Olomouce
Id: 133309
olej/plátno, rozměr 57 x 68 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Vesnický motiv
Id: 127308
olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, v minulosti restaurováno, malba lokálně poškozena, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Pravoslav Kotík
Úlovek
Id: 127801
olej/plátno, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený původní stav, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Otakar Hůrka
U pole
Id: 133317
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč
Dívka s holubicemi
Id: 127310
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, dále na zadní straně s datací, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 127314
Pobřežní motivy, olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr každého 22 x 34 cm, na jednom obraze monogram vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
V rozkvetlém sadu
Id: 129109
olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno monogramem vlevo dole, poškozený rám, lehce ošoupaná malba, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
Karel Schadt
Lekníny
Id: 133906
olej/karton, rozměr 17 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč