Aukce XLV./2018
Carl Zopf
Konvolut dvou kusů
Id: 130415
kvaš/akvarel/papír, velikost malby každé 21,7 x 16 cm, vše signováno vlevo dole, nalepeno na silnější lepence, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Karel Kostial
Hudebníci
Id: 130417
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Portrét
Id: 132118
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 18 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
300 Kč
900 Kč
Milena Šimková-Elgrová
Stromy u cesty
Id: 133102
olej/plátno, rozměr 26 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
František Jakub
Secesní portrét
Id: 135205
tužka/papír, rozměr 22,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč
Josef Liesler
Na kočáru
Id: 135206
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč
Paul Mascart
Vesnička s kostelíkem
Id: 127306
olej/karton, rozměr 19 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč
Milena Šimková-Elgrová
Chaloupka pod lesem
Id: 133103
olej/plátno, rozměr 31 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč