Čas na serveru 16:39:37

Aukce XLV./2018

František X. Procházka - Horská krajina

František X. Procházka
Horská krajina

Id: 132107

olej/karton, rozměr 11 x 15 cm, signováno vpravo dole pod rámem, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

  Autor neurčen - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 120006

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

Max Švabinský - Duha

Max Švabinský
Duha

Id: 130416

litografie/papír, velikost tisku 43 x 52 cm, signováno vpravo dole, list v horní i spodní části poškozen, poškození nezasahuje do litografie, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Viktor  Belányi - Akt

Viktor Belányi
Akt

Id: 131801

pastel/papír, rozměr 54 x 94 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Ludvík Kuba - Letní krajina

Ludvík Kuba
Letní krajina

Id: 128303

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně vybělený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Carl Zopf - Konvolut dvou kusů

Carl Zopf
Konvolut dvou kusů

Id: 130415

kvaš/akvarel/papír, velikost malby každé 21,7 x 16 cm, vše signováno vlevo dole, nalepeno na silnější lepence, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Kostial - Hudebníci

Karel Kostial
Hudebníci

Id: 130417

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Souček (Bor) - Portrét

Karel Souček (Bor)
Portrét

Id: 132118

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 18 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
300

900

Detail

Milena Šimková-Elgrová - Stromy u cesty

Milena Šimková-Elgrová
Stromy u cesty

Id: 133102

olej/plátno, rozměr 26 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

František Jakub - Secesní portrét

František Jakub
Secesní portrét

Id: 135205

tužka/papír, rozměr 22,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

Josef Liesler - Na kočáru

Josef Liesler
Na kočáru

Id: 135206

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

Paul Mascart - Vesnička s kostelíkem

Paul Mascart
Vesnička s kostelíkem

Id: 127306

olej/karton, rozměr 19 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

Milena Šimková-Elgrová - Chaloupka pod lesem

Milena Šimková-Elgrová
Chaloupka pod lesem

Id: 133103

olej/plátno, rozměr 31 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

500

Detail