Aukce XLV./2018
Jaromír Kunc
Na rybníce
Id: 134003
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 700 Kč
Karel Langer
Skica Prahy
Id: 134703
olej/karton, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Odpočívající dívka
Id: 135210
olej/karton, rozměr 55,5 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, Mnichovská škola kolem roku 1910, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč
Jaromír Kunc
Vysoký břeh
Id: 133319
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 601 Kč
Otto Molitor
Děvčata
Id: 135018
olej/dřevo, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Hájovna
Id: 131509
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, signováno monogramem R. Alt vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Otakar Hůrka
Mrazivý podvečer
Id: 134019
olej/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, velmi raná práce
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 350 Kč
Neznačeno
Průhled
Id: 133304
olej/plátno, rozměr 73 x 76 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Jaromír Kunc
Ocasov
Id: 134007
olej/karton, rozměr 18 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 250 Kč
Rudolf Růžička
Autorova chata
Id: 132104
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně štítek Waldesovy obrazárny, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
Martin Lewis
Na rybníce
Id: 134701
olej/plátno, rozměr 14 x 20 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Neznačeno
Rozhovor
Id: 129106
olej/plátno, rozměr 75 x 70 cm, obraz v minulosti restaurován, lokálně protržen, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
František Cína - Jelínek
Jaro na stráni
Id: 129302
olej/karton, rozměr 27 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Josef Jelínek
Konvolut dvou kusů
Id: 130412
olej/karton, rozměr každého 22,5 x 29,5 cm, signováno vždy vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Adolf Wiesner
Dívka u moře
Id: 132501
pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč