Čas na serveru 15:22:04

Aukce XLV./2018

Jan Štursa - Toaleta

Jan Štursa
Toaleta

Id: 133603

pálená hlína, celková výška cca 40 cm, signováno na podstavci, dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

František Horejc - Z Orientu

František Horejc
Z Orientu

Id: 134504

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Vochoč - Krajina

Jan Vochoč
Krajina

Id: 127601

olej/lepenka/plátno, rozměr 22,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole s místopisem a datací 1884, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Václav Hejna - Kompozice

Václav Hejna
Kompozice

Id: 128506

olej/písek/plátno, rozměr 30 x 24 cm, signováno na zadní straně, oděrky na autorském rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaromír Kunc - Letní den

Jaromír Kunc
Letní den

Id: 133321

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaromír Kunc - Na rybníce

Jaromír Kunc
Na rybníce

Id: 134003

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 700

Detail

Karel Langer - Skica Prahy

Karel Langer
Skica Prahy

Id: 134703

olej/karton, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 135210

olej/karton, rozměr 55,5 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, Mnichovská škola kolem roku 1910, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaromír Kunc - Vysoký břeh

Jaromír Kunc
Vysoký břeh

Id: 133319

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 601

Detail

Otto Molitor - Děvčata

Otto Molitor
Děvčata

Id: 135018

olej/dřevo, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Hájovna

Hájovna

Id: 131509

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, signováno monogramem R. Alt vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Mrazivý podvečer

Otakar Hůrka
Mrazivý podvečer

Id: 134019

olej/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, velmi raná práce

Vyvolávací cena:

3 350

Detail

  Neznačeno - Průhled

Neznačeno
Průhled

Id: 133304

olej/plátno, rozměr 73 x 76 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jaromír Kunc - Ocasov

Jaromír Kunc
Ocasov

Id: 134007

olej/karton, rozměr 18 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 250

Detail

Rudolf Růžička - Autorova chata

Rudolf Růžička
Autorova chata

Id: 132104

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně štítek Waldesovy obrazárny, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail