Čas na serveru 03:12:31

Aukce XLV./2018

Jaromír Kunc - Na rybníce

Jaromír Kunc
Na rybníce

Id: 134003

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 700

Detail

Karel Langer - Skica Prahy

Karel Langer
Skica Prahy

Id: 134703

olej/karton, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 135210

olej/karton, rozměr 55,5 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, Mnichovská škola kolem roku 1910, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaromír Kunc - Vysoký břeh

Jaromír Kunc
Vysoký břeh

Id: 133319

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 601

Detail

Otto Molitor - Děvčata

Otto Molitor
Děvčata

Id: 135018

olej/dřevo, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Hájovna

Hájovna

Id: 131509

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, signováno monogramem R. Alt vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Mrazivý podvečer

Otakar Hůrka
Mrazivý podvečer

Id: 134019

olej/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i v malbě, velmi raná práce

Vyvolávací cena:

3 350

Detail

  Neznačeno - Průhled

Neznačeno
Průhled

Id: 133304

olej/plátno, rozměr 73 x 76 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jaromír Kunc - Ocasov

Jaromír Kunc
Ocasov

Id: 134007

olej/karton, rozměr 18 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 250

Detail

Rudolf Růžička - Autorova chata

Rudolf Růžička
Autorova chata

Id: 132104

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně štítek Waldesovy obrazárny, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Martin Lewis - Na rybníce

Martin Lewis
Na rybníce

Id: 134701

olej/plátno, rozměr 14 x 20 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Neznačeno - Rozhovor

Neznačeno
Rozhovor

Id: 129106

olej/plátno, rozměr 75 x 70 cm, obraz v minulosti restaurován, lokálně protržen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

František Cína - Jelínek - Jaro na stráni

František Cína - Jelínek
Jaro na stráni

Id: 129302

olej/karton, rozměr 27 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Jelínek - Konvolut dvou kusů

Josef Jelínek
Konvolut dvou kusů

Id: 130412

olej/karton, rozměr každého 22,5 x 29,5 cm, signováno vždy vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Adolf Wiesner - Dívka u moře

Adolf Wiesner
Dívka u moře

Id: 132501

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail