Čas na serveru 11:31:14

Aukce XLV./2018

Gustav Macoun - Břízy u pole

Gustav Macoun
Břízy u pole

Id: 136001

olej/karton, rozměr 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Neznačeno - Cesta krajinou

Neznačeno
Cesta krajinou

Id: 129113

olej/karton, rozměr 34,5 x 47 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

12 500

Detail

  Neznačeno - Psíci

Neznačeno
Psíci

Id: 131502

olej/plátno, rozměr 31,5 x 40 cm, 18.-19. století, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Cína - Jelínek - Zchátralá roubenka

František Cína - Jelínek
Zchátralá roubenka

Id: 135017

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Ota Janeček - Ležící akt

Ležící akt

Id: 133504

kombinovaná technika/tuž/pastelka/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno uprostřed dole, datováno 84, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 300

Detail

Olbram Zoubek - Děkuji

Děkuji

Id: 128403

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 200

Detail

Josef Konečný - Z českých luhů

Josef Konečný
Z českých luhů

Id: 128504

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jaroslav Panuška - Tajemné Menhiry

Jaroslav Panuška
Tajemné Menhiry

Id: 130302

olej/papír/karton, rozměr 30 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Autor neurčen - Stavení u vody

Stavení u vody

Id: 134512

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 82 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 800

Detail

  Neznačeno - Jezero pod horami

Neznačeno
Jezero pod horami

Id: 129102

olej/plátno, rozměr 100 x 108 cm, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti čištěn

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Oskar Spielmann - Při hře

Oskar Spielmann
Při hře

Id: 131521

olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Koutský - Portrét ženy

Václav Koutský
Portrét ženy

Id: 132115

olej/dřevo, rozměr 20 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

Augustin Mervart - Pohled do údolí

Augustin Mervart
Pohled do údolí

Id: 134505

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Klimeš - Odpočinek

František Klimeš
Odpočinek

Id: 130701

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Olbram Zoubek - Lože manželské

Lože manželské

Id: 133301

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

11 000

Detail