Aukce XLV./2018
Gustav Macoun
Břízy u pole
Id: 136001
olej/karton, rozměr 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Neznačeno
Cesta krajinou
Id: 129113
olej/karton, rozměr 34,5 x 47 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 500 Kč
Neznačeno
Psíci
Id: 131502
olej/plátno, rozměr 31,5 x 40 cm, 18.-19. století, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
František Cína - Jelínek
Zchátralá roubenka
Id: 135017
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 500 Kč
Ležící akt
Id: 133504
kombinovaná technika/tuž/pastelka/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno uprostřed dole, datováno 84, novodobě zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 300 Kč
Děkuji
Id: 128403
papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 200 Kč
Josef Konečný
Z českých luhů
Id: 128504
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Jaroslav Panuška
Tajemné Menhiry
Id: 130302
olej/papír/karton, rozměr 30 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Stavení u vody
Id: 134512
olej/plátno/karton, rozměr 60 x 82 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 800 Kč
Neznačeno
Jezero pod horami
Id: 129102
olej/plátno, rozměr 100 x 108 cm, dekorativně adjustováno, obraz v minulosti čištěn
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
Oskar Spielmann
Při hře
Id: 131521
olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
Václav Koutský
Portrét ženy
Id: 132115
olej/dřevo, rozměr 20 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 500 Kč
Augustin Mervart
Pohled do údolí
Id: 134505
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
František Klimeš
Odpočinek
Id: 130701
olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 100 Kč
Lože manželské
Id: 133301
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč