Čas na serveru 03:56:57

Aukce XLV./2018

  Autor neurčen - Na náměstí

Na náměstí

Id: 130410

olej/karton, rozměr 59 x 74,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Antonín Hudeček - Potok mezi stromy

Antonín Hudeček
Potok mezi stromy

Id: 130409

olej/lepenka, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Pablo Picasso - Picasso in Antibes

Pablo Picasso
Picasso in Antibes

Id: 128101

monografie Pabla Picassa obsahující vlastnoruční kresbu Satira s podpisem a určením místa viz foto, jedná se o knihu z pozůstalosti malíře a grafika Zdeňka Seydla, který malíře navštívil v 60. letech ve Francii

Vyvolávací cena:
15 000

155 000

Detail

Příhozy: 100

Josef Multrus - Potok s balvany

Josef Multrus
Potok s balvany

Id: 133316

olej/karton, rozměr 22 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

 Death NYC - Simpsonovi

Death NYC
Simpsonovi

Id: 132701

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno 68/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

7 999

Detail

  Neznačeno - Na louce

Neznačeno
Na louce

Id: 127301

olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, oděrky na rámu, obraz rentoilován, 19. století

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Milena Šimková-Elgrová - Stromy u cesty

Milena Šimková-Elgrová
Stromy u cesty

Id: 133102

olej/plátno, rozměr 26 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

  Autor neurčen - Z pohraničí

Z pohraničí

Id: 128307

olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, rentoilováno, lehce poškozený rám, Mařákova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Linka Scheithauerová-Procházková - Dítě

Linka Scheithauerová-Procházková
Dítě

Id: 134016

olej/dřevo, rozměr 32 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně, poškozený rám, drobné prasklinky v obraze

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Posezení

Vojtěch Sedláček
Posezení

Id: 133602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, věnování, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

24 001

Detail

Jaromír Kunc - Vysoký břeh

Jaromír Kunc
Vysoký břeh

Id: 133319

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 601

Detail

 Josef Holub - Slunce v parku

Josef Holub
Slunce v parku

Id: 135801

olej/karton, rozměr 35 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Václav  Boštík - Body v kruhu

Václav Boštík
Body v kruhu

Id: 129501

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, na ručním papíru razítko Aulos

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 55

Olbram Zoubek - Celý rok

Celý rok

Id: 129509

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Děti u vody

Děti u vody

Id: 135102

olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, signováno vlevo dole Montezin, poškozený rám, obraz v minulosti protržen a restaurován

Vyvolávací cena:
10 000

42 000

Detail