Čas na serveru 15:22:27

Aukce XLV./2018

  Autor neurčen - Dívky při koupeli

Dívky při koupeli

Id: 129111

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 113

Josef Písecký (Liška) - Přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Detail

Příhozy: 82

Jiří Načeradský - Muž

Jiří Načeradský
Muž

Id: 132123

olej/plátno, rozměr 299 x 204 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10. 10. 93, odborně čištěno a vypnuto, nerámováno, velmi dobrý stav, zcela ojedinělý rozměr

Vyvolávací cena:
14 000

82 000

Detail

Příhozy: 75

Imro Weiner - Kráľ - Madona

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 86

Josef Váchal - Chvála geniálních lékařů a ranhojičů

Josef Váchal
Chvála geniálních lékařů a ranhojičů

Id: 131401

kniha s deseti ručně kolorovanými dřevoryty, celkový rozměr vydání 22,5 x 18,5 cm, osobní autorovo věnování, sedmý výtisk z celkového počtu dvaceti

Vyvolávací cena:
25 000

80 000

Detail

Milan Chabera - Ulice kolem pátý

Milan Chabera
Ulice kolem pátý

Id: 129708

akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 120, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

Detail

Příhozy: 54

Endre  Nemes - U moře

Endre Nemes
U moře

Id: 129114

olej/sololit, rozměr 25 x 36 cm, oděrky na rámu, krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 57

Jan  Zrzavý - Loďky s kotvou

Loďky s kotvou

Id: 133503

barevná kresba/papír, rozměr malby 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
10 000

77 000

Detail

Příhozy: 78

Roman Brichcín - Brasil

Roman Brichcín
Brasil

Id: 129706

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm, signováno a datováno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
17 000

70 000

Detail

Příhozy: 50

Roman Brichcín - Kavárna

Roman Brichcín
Kavárna

Id: 129707

olej/plátno, rozměr 105 x 120 cm, signováno uprostřed dole, olištováno, volné plátno

Vyvolávací cena:
20 000

65 000

Detail

Jan Köppl - Letní motiv

Jan Köppl
Letní motiv

Id: 134409

olej/karton, rozměr 63,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

63 800

Detail

Georges Kars - Zátiší s lahví a kyticí

Georges Kars
Zátiší s lahví a kyticí

Id: 130403

olej/plátno, rozměr 92 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální oděrky na obraze, bude přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
10 000

62 000

Detail

Příhozy: 55

Karel Langer - Koupání

Karel Langer
Koupání

Id: 133903

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

62 000

Detail

Příhozy: 60

Jaroslav Panuška - Duch přichází

Jaroslav Panuška
Duch přichází

Id: 132801

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

61 500

Detail

Příhozy: 74

Roman Brichcín - Tanečnice

Roman Brichcín
Tanečnice

Id: 129704

olej/plátno, rozměr 125 x 100 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

59 000

Detail