Aukce XLV./2018
Dívky při koupeli
Id: 129111
olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 113
Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku
Id: 128401
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 82
Jiří Načeradský
Muž
Id: 132123
olej/plátno, rozměr 299 x 204 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10. 10. 93, odborně čištěno a vypnuto, nerámováno, velmi dobrý stav, zcela ojedinělý rozměr
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 75
Imro Weiner - Kráľ
Madona
Id: 131516
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 86
Josef Váchal
Chvála geniálních lékařů a ranhojičů
Id: 131401
kniha s deseti ručně kolorovanými dřevoryty, celkový rozměr vydání 22,5 x 18,5 cm, osobní autorovo věnování, sedmý výtisk z celkového počtu dvaceti
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
80 000 Kč
Milan Chabera
Ulice kolem pátý
Id: 129708
akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 120, signováno vpravo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 54
Endre Nemes
U moře
Id: 129114
olej/sololit, rozměr 25 x 36 cm, oděrky na rámu, krakelovaná malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 57
Loďky s kotvou
Id: 133503
barevná kresba/papír, rozměr malby 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 78
Roman Brichcín
Brasil
Id: 129706
olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm, signováno a datováno uprostřed dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 50
Roman Brichcín
Kavárna
Id: 129707
olej/plátno, rozměr 105 x 120 cm, signováno uprostřed dole, olištováno, volné plátno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
65 000 Kč
Jan Köppl
Letní motiv
Id: 134409
olej/karton, rozměr 63,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
63 800 Kč
Georges Kars
Zátiší s lahví a kyticí
Id: 130403
olej/plátno, rozměr 92 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, lokální oděrky na obraze, bude přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 55
Karel Langer
Koupání
Id: 133903
olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 60
Jaroslav Panuška
Duch přichází
Id: 132801
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 500 Kč
Příhozy: 74
Roman Brichcín
Tanečnice
Id: 129704
olej/plátno, rozměr 125 x 100 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
59 000 Kč