Čas na serveru 14:06:38

Aukce XLV./2018

  Neznačeno - Jezero pod horami

Neznačeno
Jezero pod horami

Id: 127305

olej/karton, rozměr 22,5 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Autor neurčen - Dívka u potoka

Dívka u potoka

Id: 129110

olej/plátno, rozměr 30 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Antický motiv I.

Antický motiv I.

Id: 129701

kombinovaná technika/plátno, rozměr 92 x 94 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Z pohraničí

Z pohraničí

Id: 128307

olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, rentoilováno, lehce poškozený rám, Mařákova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Antiques

František Tavík Šimon
Antiques

Id: 133203

přípravná kresba k litografii/papír, rozměr ve výřezu 38 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Bourse de Commerce

František Tavík Šimon
Bourse de Commerce

Id: 132112

barevný lept/papír, velikost tisku 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 106, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 135101

olej/plátno, rozměr 26,5 x 21,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu, první polovina 19. století

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

  Autor neurčen - Motiv z hor

Motiv z hor

Id: 133913

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, rentoilováno

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Feikl - Pohled z Petřína

Stanislav Feikl
Pohled z Petřína

Id: 129105

olej/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

  Neznačeno - Na louce

Neznačeno
Na louce

Id: 127301

olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, oděrky na rámu, obraz rentoilován, 19. století

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Antonín  Augusta - Havelské tržiště

Antonín Augusta
Havelské tržiště

Id: 128802

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Mnich

Neznačeno
Mnich

Id: 129108

olej/plátno, rozměr 62 x 38 cm, otluky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Jaroslav Horálek - Figurální kompozice

Jaroslav Horálek
Figurální kompozice

Id: 131519

olej/sololit, rozměr 56 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Slunce v parku

Neznačeno
Slunce v parku

Id: 128308

olej/karton, rozměr 47 x 49,5 cm, zvlněný karton, lokálně poškrábaná malba, zničený rám, Mařákova škola kolem roku 1910, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Panuška - Za stodolou

Jaroslav Panuška
Za stodolou

Id: 133322

olej/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail