Aukce XLV./2018
František Tavík Šimon
Antiques
Id: 133203
přípravná kresba k litografii/papír, rozměr ve výřezu 38 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
František Tavík Šimon
Bourse de Commerce
Id: 132112
barevný lept/papír, velikost tisku 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 106, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 135101
olej/plátno, rozměr 26,5 x 21,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu, první polovina 19. století
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
Motiv z hor
Id: 133913
olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, rentoilováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Stanislav Feikl
Pohled z Petřína
Id: 129105
olej/karton, rozměr 68 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 200 Kč
Neznačeno
Na louce
Id: 127301
olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, oděrky na rámu, obraz rentoilován, 19. století
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Antonín Augusta
Havelské tržiště
Id: 128802
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Mnich
Id: 129108
olej/plátno, rozměr 62 x 38 cm, otluky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Horálek
Figurální kompozice
Id: 131519
olej/sololit, rozměr 56 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Slunce v parku
Id: 128308
olej/karton, rozměr 47 x 49,5 cm, zvlněný karton, lokálně poškrábaná malba, zničený rám, Mařákova škola kolem roku 1910, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Panuška
Za stodolou
Id: 133322
olej/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef Soukup
Na senách
Id: 134004
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Gustave Camus
Dívka s konvičkou
Id: 133912
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Při západu slunce
Id: 128301
olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Karel Vik
Květinové zátiší
Id: 129104
olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč