Čas na serveru 20:51:19

Aukce XLV./2018

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 132403

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Roman Havelka - Průhled lesem

Roman Havelka
Průhled lesem

Id: 133310

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, malba ve značné části vytřena

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jaroslav Horejc - Dívčí hlava

Jaroslav Horejc
Dívčí hlava

Id: 134021

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, celková výška 22,5 cm, signováno na soše, původní dobrý stav, volné na podstavci

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jakub Obrovský - Akt

Jakub Obrovský
Akt

Id: 134509

pastel/lepenka, rozměr 60 x 44 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Miloš Jiránek - Pískař

Miloš Jiránek
Pískař

Id: 128507

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 18 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 400

Detail

Karel Schadt - Rozkvetlé chaloupky

Karel Schadt
Rozkvetlé chaloupky

Id: 127103

olej/plátno, rozměr 70 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
4 800

16 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka s kyticí

Dívka s kyticí

Id: 129115

olej/karton, rozměr 23,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, odřeniny na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 129510

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Antonín Hudeček - Roubený kostelík

Antonín Hudeček
Roubený kostelík

Id: 133702

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Oldřich Koníček - Akt

Oldřich Koníček
Akt

Id: 129404

olej/karton, rozměr 32 x 47 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

15 000

Detail

  Neznačeno - U starého mlýna

Neznačeno
U starého mlýna

Id: 133311

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, v minulosti restaurováno, lehce krakelováno, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Václav Brožík - Portrét muže

Václav Brožík
Portrét muže

Id: 133601

kresba/lepenka, rozměr 37 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
6 000

15 000

Detail

Bedřich Plaške - Západ slunce

Bedřich Plaške
Západ slunce

Id: 134702

olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1901, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Alois Kirnig - Za plotem

Alois Kirnig
Za plotem

Id: 134706

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, drobné poškození vlevo dole

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Antonín Hudeček - Na kraji lesa

Antonín Hudeček
Na kraji lesa

Id: 135003

olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail