Čas na serveru 06:43:30

Aukce XLV./2018

Josef Václav Směšný - Barnet - Sedící dívka

Josef Václav Směšný - Barnet
Sedící dívka

Id: 130407

olej/karton/dřevo, rozměr 71 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Kristofori - Jaro

Jan Kristofori
Jaro

Id: 132001

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Olbram Zoubek - Johanes Kepler

Johanes Kepler

Id: 130806

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně včetně datace 71, původní velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

50 000

Detail

Bedřich  Feigl - V parku

Bedřich Feigl
V parku

Id: 128304

olej/plátno/karton, rozměr 21,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Oskar Spielmann - Při hře

Oskar Spielmann
Při hře

Id: 131521

olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Libor Fára - Objekt

Libor Fára
Objekt

Id: 128508

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 31 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka malby poškozena vlevo nahoře

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

August Bedřich Piepenhagen - Tři studie horských krajin

August Bedřich Piepenhagen
Tři studie horských krajin

Id: 114413

malba/karton, rozměry ve výřezu 3,3 x 4,5 cm, 6 x 4,5 cm, 4,7 x 5,2 cm, značeno vlevo dole vyrytým monogramem AP na první studii č. 98, pravděpodobně se jedná o autorovy vzorníky, paspartováno, rámováno, původní stav, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
6 000

53 000

Detail

Příhozy: 52

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Detail

Příhozy: 79

Karel Langer - Koupání

Karel Langer
Koupání

Id: 133903

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

62 000

Detail

Příhozy: 60

Henry Ritter - Námořníci

Henry Ritter
Námořníci

Id: 132303

olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

Roman Brichcín - Tanečnice

Roman Brichcín
Tanečnice

Id: 129704

olej/plátno, rozměr 125 x 100 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

59 000

Detail

Otakar Nejedlý - Noční panorama

Otakar Nejedlý
Noční panorama

Id: 111814

olej/plátno, rozměr 74 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti pravděpodobně odborně čištěn, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

56 789

Detail

Příhozy: 58

Adam Styka - Beduíni

Adam Styka
Beduíni

Id: 131520

olej/karton, rozměr ve výřezu 31 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Olbram Zoubek - Podzim 2

Podzim 2

Id: 131601

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2009, drobné oděrky na povrchu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
7 000

36 010

Detail

Ota Bubeníček - Podél pole

Ota Bubeníček
Podél pole

Id: 133206

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 000

Detail