Aukce XLV./2018
Jakub Obrovský
Akt
Id: 134509
pastel/lepenka, rozměr 60 x 44 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Miloš Jiránek
Pískař
Id: 128507
olej/plátno/karton, rozměr 21 x 18 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 400 Kč
Karel Schadt
Rozkvetlé chaloupky
Id: 127103
olej/plátno, rozměr 70 x 99 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 000 Kč
Dívka s kyticí
Id: 129115
olej/karton, rozměr 23,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, odřeniny na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Sblížení
Id: 129510
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Antonín Hudeček
Roubený kostelík
Id: 133702
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Neznačeno
U starého mlýna
Id: 133311
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, v minulosti restaurováno, lehce krakelováno, oděrky na rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč
Václav Brožík
Portrét muže
Id: 133601
kresba/lepenka, rozměr 37 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
15 000 Kč
Bedřich Plaške
Západ slunce
Id: 134702
olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1901, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Alois Kirnig
Za plotem
Id: 134706
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 27,5 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, drobné poškození vlevo dole
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Antonín Hudeček
Na kraji lesa
Id: 135003
olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Bohumír Jaroněk
Před roubenkou
Id: 135005
akvarel/papír, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Ivan Sedliský
Praha
Id: 129402
olej/plátno, rozměr 150 x 120 cm, signováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 600 Kč
Noční tribunál
Id: 127203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 65/75, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Josef Velčovský
Náplavka
Id: 134411
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 400 Kč