Čas na serveru 00:56:56

Aukce XLV./2018

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 134201

cín/zlato, celková výška Adama 44,5 cm a Evy 45 cm, celková výška hada 41,5 cm, plastika Adama a Evy signována na podstavci, všechny sochy číslovány na spodní části, původní stav, přiložen původní prodejní doklad z roku 1992 vystavený Nadací Lyry Pragensis, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

450 000

Detail

Příhozy: 126

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 133910

olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
60 000

315 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Ullmann - Noční krajina při měsíčním svitu

Josef Ullmann
Noční krajina při měsíčním svitu

Id: 135601

olej/plátno, rozměr 112 x 98 cm, nesignováno, na zadní straně přípis J. Ullman an Isar 1894, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
18 000

280 000

Detail

Příhozy: 81

Václav Radimský - Slepé rameno na Labi

Václav Radimský
Slepé rameno na Labi

Id: 134015

olej/karton, rozměr 50 x 71 cm, signováno vlevo dole, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek je přiložen, obraz stejného motivu, avšak většího rozměru je publikován v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 426, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
60 000

265 000

Detail

Příhozy: 67

Ladislav Šaloun - Vodník

Ladislav Šaloun
Vodník

Id: 115402

bronzová plastika, výška bronzového odlitku 56 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se o původní starý odlitek, na mramorovém podstavci drobné oděrky

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Detail

Příhozy: 107

  Autor neurčen - Podzimní nálada

Podzimní nálada

Id: 132105

olej/karton, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

205 000

Detail

Příhozy: 154

Olbram Zoubek - Socha pro J. Toufara I.

Socha pro J. Toufara I.

Id: 130804

bronzová plastika, celková výška 61,5 cm, signováno na podstavci, rok vzniku 2015, původní velmi dobrý stav, přiložen certifikát autorství díla, jedná se o poslední sochu, kterou autor vytvořil, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

190 000

Detail

Příhozy: 76

Luděk Marold - Dáma s křeslem

Luděk Marold
Dáma s křeslem

Id: 127313

olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

170 000

Detail

Příhozy: 95

Olbram Zoubek - Směřování ke svobodě

Směřování ke svobodě

Id: 131301

plastika cín/zlato, celková výška cca 46 cm, signováno na podstavci, rok vzniku 1994, lehce otřené zlato ve vlasech, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

170 000

Detail

Příhozy: 76

Pablo Picasso - Picasso in Antibes

Pablo Picasso
Picasso in Antibes

Id: 128101

monografie Pabla Picassa obsahující vlastnoruční kresbu Satira s podpisem a určením místa viz foto, jedná se o knihu z pozůstalosti malíře a grafika Zdeňka Seydla, který malíře navštívil v 60. letech ve Francii

Vyvolávací cena:
15 000

155 000

Detail

Příhozy: 100

Olbram Zoubek - Eva - Jiskra

Eva - Jiskra

Id: 130805

plastika cín/zlato, celková výška 71,5 cm, signováno na spodní části podstavce, rok vzniku 1992, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

140 000

Detail

Příhozy: 59

Václav Radimský - Před bouřkou

Václav Radimský
Před bouřkou

Id: 133909

olej/karton, rozměr 46,5 x 63 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
60 000

140 000

Detail

Josef Procházka - Podzimní pastva

Josef Procházka
Podzimní pastva

Id: 129103

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
10 000

115 000

Detail

Příhozy: 63

Boris Jirků - Život jako pohyblivý svátek

Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek

Id: 129703

Vyvolávací cena:
20 000

115 000

Detail

Příhozy: 79

Zdeněk Burian - Dělostřelci

Zdeněk Burian
Dělostřelci

Id: 136201

Vyvolávací cena:
18 000

115 000

Detail

Příhozy: 62