Aukce XLV./2018
Adam, Eva a had
Id: 134201
cín/zlato, celková výška Adama 44,5 cm a Evy 45 cm, celková výška hada 41,5 cm, plastika Adama a Evy signována na podstavci, všechny sochy číslovány na spodní části, původní stav, přiložen původní prodejní doklad z roku 1992 vystavený Nadací Lyry Pragensis, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
450 000 Kč
Příhozy: 126
Václav Radimský
Rybářská bašta
Id: 133910
olej/karton, rozměr 49 x 72 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
315 000 Kč
Příhozy: 62
Josef Ullmann
Noční krajina při měsíčním svitu
Id: 135601
olej/plátno, rozměr 112 x 98 cm, nesignováno, na zadní straně přípis J. Ullman an Isar 1894, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
280 000 Kč
Příhozy: 81
Václav Radimský
Slepé rameno na Labi
Id: 134015
olej/karton, rozměr 50 x 71 cm, signováno vlevo dole, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, písemný posudek je přiložen, obraz stejného motivu, avšak většího rozměru je publikován v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 426, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
265 000 Kč
Příhozy: 67
Ladislav Šaloun
Vodník
Id: 115402
bronzová plastika, výška bronzového odlitku 56 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se o původní starý odlitek, na mramorovém podstavci drobné oděrky
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
245 000 Kč
Příhozy: 107
Podzimní nálada
Id: 132105
olej/karton, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
205 000 Kč
Příhozy: 154
Socha pro J. Toufara I.
Id: 130804
bronzová plastika, celková výška 61,5 cm, signováno na podstavci, rok vzniku 2015, původní velmi dobrý stav, přiložen certifikát autorství díla, jedná se o poslední sochu, kterou autor vytvořil, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 76
Luděk Marold
Dáma s křeslem
Id: 127313
olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 95
Směřování ke svobodě
Id: 131301
plastika cín/zlato, celková výška cca 46 cm, signováno na podstavci, rok vzniku 1994, lehce otřené zlato ve vlasech, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 76
Pablo Picasso
Picasso in Antibes
Id: 128101
monografie Pabla Picassa obsahující vlastnoruční kresbu Satira s podpisem a určením místa viz foto, jedná se o knihu z pozůstalosti malíře a grafika Zdeňka Seydla, který malíře navštívil v 60. letech ve Francii
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 100
Eva - Jiskra
Id: 130805
plastika cín/zlato, celková výška 71,5 cm, signováno na spodní části podstavce, rok vzniku 1992, přiložen certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 59
Václav Radimský
Před bouřkou
Id: 133909
olej/karton, rozměr 46,5 x 63 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
140 000 Kč
Josef Procházka
Podzimní pastva
Id: 129103
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 63
Boris Jirků
Život jako pohyblivý svátek
Id: 129703
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 79
Zdeněk Burian
Dělostřelci
Id: 136201
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 62