Aukce XLV./2018
Alois Tužinský (Tužina)
Amsterdan
Id: 134507
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč
Jaromír Kunc
U staré vrby
Id: 133314
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč
Karel Schadt
Zima v horách
Id: 133905
olej/plátno, rozměr 35 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, plátno lokálně protlačeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Otakar Hůrka
Slunce v lese
Id: 134008
olej/karton, rozměr 35 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 850 Kč
Neznačeno
Cesta v polích
Id: 127302
olej/dřevo, rozměr 22 x 33 cm, oděrky na malbě, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč
Jakub Obrovský
Obrovského strýček
Id: 134408
olej/plátno, rozměr 37,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole monogramem s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 800 Kč
Karel Boháček
Před západem slunce
Id: 134705
olej/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
Neznačeno
Podvečer s měsícem
Id: 128902
olej/karton, rozměr 23 x 31 cm, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Zimní exprese
Id: 135208
olej/karton, rozměr 20 x 29,5 cm, signováno monogramem S vpravo dole, kolem roku 1915, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč
Pavel Turjanský
Pes
Id: 129710
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
U mostu
Id: 133202
akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
František Kysela
Setkání
Id: 132119
kombinovaná technika/papír, rozměr 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu i malbě
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 600 Kč
Václav Souček
Potštejn
Id: 133308
olej/plátno, rozměr 66 x 79 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Přístav
Id: 134020
olej/plátno, rozměr 29 x 44 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Jiří Šalamoun
Bajka o vráně a lišce
Id: 127202
litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 42,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vlevo dole č. 36/60, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč