Čas na serveru 22:07:25

Aukce XLV./2018

Alois Tužinský (Tužina) - Amsterdan

Alois Tužinský (Tužina)
Amsterdan

Id: 134507

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaromír Kunc - U staré vrby

Jaromír Kunc
U staré vrby

Id: 133314

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Karel Schadt - Zima v horách

Karel Schadt
Zima v horách

Id: 133905

olej/plátno, rozměr 35 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, plátno lokálně protlačeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Otakar Hůrka - Slunce v lese

Otakar Hůrka
Slunce v lese

Id: 134008

olej/karton, rozměr 35 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 850

Detail

  Neznačeno - Cesta v polích

Neznačeno
Cesta v polích

Id: 127302

olej/dřevo, rozměr 22 x 33 cm, oděrky na malbě, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jakub Obrovský - Obrovského strýček

Jakub Obrovský
Obrovského strýček

Id: 134408

olej/plátno, rozměr 37,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole monogramem s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Karel Boháček - Před západem slunce

Karel Boháček
Před západem slunce

Id: 134705

olej/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

  Neznačeno - Podvečer s měsícem

Neznačeno
Podvečer s měsícem

Id: 128902

olej/karton, rozměr 23 x 31 cm, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

  Autor neurčen - Zimní exprese

Zimní exprese

Id: 135208

olej/karton, rozměr 20 x 29,5 cm, signováno monogramem S vpravo dole, kolem roku 1915, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Pavel Turjanský - Pes

Pavel Turjanský
Pes

Id: 129710

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - U mostu

U mostu

Id: 133202

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 39 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

František  Kysela - Setkání

František Kysela
Setkání

Id: 132119

kombinovaná technika/papír, rozměr 27 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu i malbě

Vyvolávací cena:
500

2 600

Detail

Václav Souček - Potštejn

Václav Souček
Potštejn

Id: 133308

olej/plátno, rozměr 66 x 79 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Přístav

Přístav

Id: 134020

olej/plátno, rozměr 29 x 44 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Jiří Šalamoun - Bajka o vráně a lišce

Jiří Šalamoun
Bajka o vráně a lišce

Id: 127202

litografie/papír, velikost tisku 53,5 x 42,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vlevo dole č. 36/60, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail