Čas na serveru 04:28:21

Aukce XLV./2018

Martin Lewis - Na rybníce

Martin Lewis
Na rybníce

Id: 134701

olej/plátno, rozměr 14 x 20 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Neznačeno - Rozhovor

Neznačeno
Rozhovor

Id: 129106

olej/plátno, rozměr 75 x 70 cm, obraz v minulosti restaurován, lokálně protržen, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

František Cína - Jelínek - Jaro na stráni

František Cína - Jelínek
Jaro na stráni

Id: 129302

olej/karton, rozměr 27 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Josef Jelínek - Konvolut dvou kusů

Josef Jelínek
Konvolut dvou kusů

Id: 130412

olej/karton, rozměr každého 22,5 x 29,5 cm, signováno vždy vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Adolf Wiesner - Dívka u moře

Adolf Wiesner
Dívka u moře

Id: 132501

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Alois Tužinský (Tužina) - Amsterdan

Alois Tužinský (Tužina)
Amsterdan

Id: 134507

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaromír Kunc - U staré vrby

Jaromír Kunc
U staré vrby

Id: 133314

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Karel Schadt - Zima v horách

Karel Schadt
Zima v horách

Id: 133905

olej/plátno, rozměr 35 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, plátno lokálně protlačeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Otakar Hůrka - Slunce v lese

Otakar Hůrka
Slunce v lese

Id: 134008

olej/karton, rozměr 35 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 850

Detail

  Neznačeno - Cesta v polích

Neznačeno
Cesta v polích

Id: 127302

olej/dřevo, rozměr 22 x 33 cm, oděrky na malbě, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jakub Obrovský - Obrovského strýček

Jakub Obrovský
Obrovského strýček

Id: 134408

olej/plátno, rozměr 37,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole monogramem s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Karel Boháček - Před západem slunce

Karel Boháček
Před západem slunce

Id: 134705

olej/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

  Neznačeno - Podvečer s měsícem

Neznačeno
Podvečer s měsícem

Id: 128902

olej/karton, rozměr 23 x 31 cm, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

  Autor neurčen - Zimní exprese

Zimní exprese

Id: 135208

olej/karton, rozměr 20 x 29,5 cm, signováno monogramem S vpravo dole, kolem roku 1915, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Pavel Turjanský - Pes

Pavel Turjanský
Pes

Id: 129710

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail