Čas na serveru 04:16:31

Aukce XLV./2018

Adolf Born - Veselá parta

Veselá parta

Id: 127701

litografie/papír, velikost listu 34 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 15/100, volně loženo, nerámováno, papír lokálně znečištěn

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Zarostlá tůň

Karel Jan Sigmund
Zarostlá tůň

Id: 127902

olej/plátno/překližka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Heinrich Wettig - Na pastvě

Heinrich Wettig
Na pastvě

Id: 132302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Stanislav Lolek - Z Luhačovic

Stanislav Lolek
Z Luhačovic

Id: 134006

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

Detail

Arnošt Hofbauer - Z Posázaví

Arnošt Hofbauer
Z Posázaví

Id: 135009

olej/překližka, rozměr 29 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, malba popraskána, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Neznačeno - Komorní scénka

Neznačeno
Komorní scénka

Id: 135902

olej/plátno, rozměr 34,5 x 28,5 cm, dobové rámování, 19. století

Vyvolávací cena:

7 400

Detail

Charles Thomas Bale - Ovocné zátiší

Charles Thomas Bale
Ovocné zátiší

Id: 132304

olej/plátno, rozměr 35,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 800

7 100

Detail

Antonín Hudeček - U rybníka

Antonín Hudeček
U rybníka

Id: 130408

olej/lepenka, rozměr 44 x 60 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora a potvrzení jeho pravosti synem autora, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Potok pod vesnicí

Neznačeno
Potok pod vesnicí

Id: 132106

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Ladislav Soukup - Lesní cesta

František Ladislav Soukup
Lesní cesta

Id: 134010

olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Michal Tillner - Pohled na lom

Michal Tillner
Pohled na lom

Id: 134602

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, lokálně poškozená malba viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Herbst - Kytice

Jaroslav Herbst
Kytice

Id: 135015

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Král - Říční bagr

Josef Král
Říční bagr

Id: 135204

olej/karton, rozměr 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1913, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Panuška - Bouřkové mraky

Jaroslav Panuška
Bouřkové mraky

Id: 133907

kombinovaná technika/kvaš/pastelka, signováno vpravo dole, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 601

Detail

Karel Hodr - Konec podzimu

Karel Hodr
Konec podzimu

Id: 133902

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 600

Detail