Aukce XLV./2018
Arnošt Hofbauer
Z Posázaví
Id: 135009
olej/překližka, rozměr 29 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, malba popraskána, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Neznačeno
Komorní scénka
Id: 135902
olej/plátno, rozměr 34,5 x 28,5 cm, dobové rámování, 19. století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 400 Kč
Charles Thomas Bale
Ovocné zátiší
Id: 132304
olej/plátno, rozměr 35,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 100 Kč
Antonín Hudeček
U rybníka
Id: 130408
olej/lepenka, rozměr 44 x 60 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora a potvrzení jeho pravosti synem autora, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Potok pod vesnicí
Id: 132106
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
František Ladislav Soukup
Lesní cesta
Id: 134010
olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Michal Tillner
Pohled na lom
Id: 134602
olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, lokálně poškozená malba viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Herbst
Kytice
Id: 135015
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 45 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Josef Král
Říční bagr
Id: 135204
olej/karton, rozměr 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1913, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Panuška
Bouřkové mraky
Id: 133907
kombinovaná technika/kvaš/pastelka, signováno vpravo dole, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 601 Kč
Karel Hodr
Konec podzimu
Id: 133902
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 600 Kč
Neznačeno
Jezero pod horami
Id: 127305
olej/karton, rozměr 22,5 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Dívka u potoka
Id: 129110
olej/plátno, rozměr 30 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Antický motiv I.
Id: 129701
kombinovaná technika/plátno, rozměr 92 x 94 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Z pohraničí
Id: 128307
olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, rentoilováno, lehce poškozený rám, Mařákova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč