Aukce XLV./2018
Imaginární portrét Edgara Allana Poe
Id: 112601
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 147/200, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Josef Krejsa
Pohled na Boubín
Id: 127901
olej/překližka, rozměr 38 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Albert Tschautsch
Dívka u okna
Id: 129101
olej/plátno, rozměr 131 x 95 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
26 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Zima
Id: 131703
kombinovaná technika/papír, návrh na pohlednici, rozměr ve výřezu 15,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 52
Vojtěch Sedláček
Jaro
Id: 131704
kombinovaná technika/papír, návrh na pohlednici, rozměr ve výřezu 14,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 56
Zdeněk Burian
Oslava
Id: 132111
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
26 000 Kč
Vladimír Stříbrný
Ležící akt
Id: 135016
olej/karton, rozměr 35 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Ota Bubeníček
Zima v Mladé Vožici
Id: 135301
olej/karton, rozměr 51 x 67,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
František Myslivec
Mezi ostrovy
Id: 133916
olej/plátno, rozměr 100 x 135 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu i na obrazu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Miloslav Holý
Cesta přírodou
Id: 134011
olej/plátno, rozměr 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený dekorativní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 500 Kč
Václav Boštík
Body v kruhu
Id: 129501
kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, na ručním papíru razítko Aulos
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 55
Endre Nemes
Kompozice
Id: 131507
smalt na plechu, rozměr reliéfu 30 x 52 cm, celkový rozměr 51 x 73 cm, signováno vlevo dole
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
25 000 Kč
Emil Schovánek
Léto
Id: 133313
olej/dřevo, rozměr 43,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, nerestaurováno, obraz publikován ve Zlaté Praze 1924
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Na louce
Id: 136301
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Josef Velčovský
Jezerní krajina v půlnočním slunci
Id: 129507
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
24 900 Kč