Čas na serveru 15:16:40

Aukce XLV./2018

Otto Laube - Kontrasty

Otto Laube
Kontrasty

Id: 127903

smíšená technika/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Velčovský - Jezerní krajina v půlnočním slunci

Josef Velčovský
Jezerní krajina v půlnočním slunci

Id: 129507

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
6 000

24 900

Detail

Nora Musatová - Námluvy

Nora Musatová
Námluvy

Id: 129601

tempera/papír, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Cesta v bouři

Cesta v bouři

Id: 127304

olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - Jákob a Támar

Jákob a Támar

Id: 128402

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 93/100, uprostřed Aulos, rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ladislav Šaloun - Vodník

Ladislav Šaloun
Vodník

Id: 115402

bronzová plastika, výška bronzového odlitku 56 cm, výška mramorového podstavce 3 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se o původní starý odlitek, na mramorovém podstavci drobné oděrky

Vyvolávací cena:
15 000

245 000

Detail

Příhozy: 107

Jan  Zrzavý - Náměstíčko

Náměstíčko

Id: 129502

kolorovaná kresba/papír, velikost kresby 10 x 16 cm, signováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, jedná se o návrh na divadelní dekoraci, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
8 000

27 000

Detail

Vladimír Stříbrný - Dívka s ovocem

Vladimír Stříbrný
Dívka s ovocem

Id: 130002

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 51

Gustav Macoun - Staré stodoly

Gustav Macoun
Staré stodoly

Id: 130405

olej/karton, rozměr 50 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 300

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování - Anděl

Zvěstování - Anděl

Id: 131604

reliéf, cín/zlato, rozměr 16,5 x 16,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

28 350

Detail

Roman Brichcín - Dívka s kaktusem

Roman Brichcín
Dívka s kaktusem

Id: 129705

olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
20 000

54 000

Detail

Jaroslav Panuška - Tajemné Menhiry

Jaroslav Panuška
Tajemné Menhiry

Id: 130302

olej/papír/karton, rozměr 30 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Václav Souček - Potštejn

Václav Souček
Potštejn

Id: 133308

olej/plátno, rozměr 66 x 79 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jaroslav Serpan - EKN - 23

Jaroslav Serpan
EKN - 23

Id: 131518

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

  Neznačeno - Jezero pod horami

Neznačeno
Jezero pod horami

Id: 127305

olej/karton, rozměr 22,5 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail