Čas na serveru 01:28:34

Aukce XLV./2018

Adolf Born - Imaginární portrét Edgara Allana Poe

Imaginární portrét Edgara Allana Poe

Id: 112601

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 147/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Krejsa - Pohled na Boubín

Josef Krejsa
Pohled na Boubín

Id: 127901

olej/překližka, rozměr 38 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Albert Tschautsch - Dívka u okna

Albert Tschautsch
Dívka u okna

Id: 129101

olej/plátno, rozměr 131 x 95 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
10 000

26 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Zima

Vojtěch Sedláček
Zima

Id: 131703

kombinovaná technika/papír, návrh na pohlednici, rozměr ve výřezu 15,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 52

Vojtěch  Sedláček - Jaro

Vojtěch Sedláček
Jaro

Id: 131704

kombinovaná technika/papír, návrh na pohlednici, rozměr ve výřezu 14,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 56

Zdeněk Burian - Oslava

Zdeněk Burian
Oslava

Id: 132111

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
11 000

26 000

Detail

Vladimír Stříbrný - Ležící akt

Vladimír Stříbrný
Ležící akt

Id: 135016

olej/karton, rozměr 35 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Ota Bubeníček - Zima v Mladé Vožici

Ota Bubeníček
Zima v Mladé Vožici

Id: 135301

olej/karton, rozměr 51 x 67,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

František Myslivec - Mezi ostrovy

František Myslivec
Mezi ostrovy

Id: 133916

olej/plátno, rozměr 100 x 135 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu i na obrazu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Miloslav  Holý - Cesta přírodou

Miloslav Holý
Cesta přírodou

Id: 134011

olej/plátno, rozměr 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený dekorativní rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Václav  Boštík - Body v kruhu

Václav Boštík
Body v kruhu

Id: 129501

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, na ručním papíru razítko Aulos

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 55

Endre  Nemes - Kompozice

Endre Nemes
Kompozice

Id: 131507

smalt na plechu, rozměr reliéfu 30 x 52 cm, celkový rozměr 51 x 73 cm, signováno vlevo dole

Vyvolávací cena:
7 000

25 000

Detail

Emil Schovánek - Léto

Emil Schovánek
Léto

Id: 133313

olej/dřevo, rozměr 43,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, nerestaurováno, obraz publikován ve Zlaté Praze 1924

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na louce

Vojtěch Sedláček
Na louce

Id: 136301

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Velčovský - Jezerní krajina v půlnočním slunci

Josef Velčovský
Jezerní krajina v půlnočním slunci

Id: 129507

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
6 000

24 900

Detail