Čas na serveru 21:36:01

Aukce XLV./2018

Václav Špála - Autoportrét

Autoportrét

Id: 128801

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 33 x 24, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Ludvík Barták - Na potoce

Ludvík Barták
Na potoce

Id: 129902

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, krakeláž na obraze

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Úlovek

Úlovek

Id: 130401

olej/plátno, rozměr 88 x 117 cm, signováno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Jaro

Jaro

Id: 131606

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a datace, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Koupání

Koupání

Id: 132201

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 42 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, ve spodní části poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Trefný - Lesní potok

Jan Trefný
Lesní potok

Id: 133101

olej/plátno, rozměr 75 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, vzácně se vyskytující "Mařákovec", oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Plachetnice

Jan Bohumil Pospíšil
Plachetnice

Id: 133320

olej/dřevo, rozměr 25 x 28 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Karel Holan - Zima na horách

Karel Holan
Zima na horách

Id: 135008

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Carl Haver - U ohniště

Carl Haver
U ohniště

Id: 132305

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 46 cm, signováno vpravo dole, otluky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

8 400

Detail

Julius Lörincz - Ráno v krajině

Julius Lörincz
Ráno v krajině

Id: 132905

olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 250

Detail

František Tavík Šimon - Pařížské květinářky

František Tavík Šimon
Pařížské květinářky

Id: 132113

barevný lept/papír, rozměr tisku 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 109, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Vilém  Kreibich - Stařenka

Vilém Kreibich
Stařenka

Id: 128701

olej/plátno, rozměr 73 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Arnošt Chabera - Dvě postavy

Arnošt Chabera
Dvě postavy

Id: 130602

kombinovaná technika/papír, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

 Death NYC - Simpsonovi

Death NYC
Simpsonovi

Id: 132701

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno 68/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

7 999

Detail

Jaromír Kunc - Podvečer na potoce

Jaromír Kunc
Podvečer na potoce

Id: 134013

olej/karton, rozměr 51,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 502

Detail