Čas na serveru 06:13:22

Aukce XLV./2018

Václav Špála - Koupání

Koupání

Id: 132201

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 42 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, ve spodní části poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Trefný - Lesní potok

Jan Trefný
Lesní potok

Id: 133101

olej/plátno, rozměr 75 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, vzácně se vyskytující "Mařákovec", oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Plachetnice

Jan Bohumil Pospíšil
Plachetnice

Id: 133320

olej/dřevo, rozměr 25 x 28 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Karel Holan - Zima na horách

Karel Holan
Zima na horách

Id: 135008

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Carl Haver - U ohniště

Carl Haver
U ohniště

Id: 132305

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 46 cm, signováno vpravo dole, otluky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

8 400

Detail

Julius Lörincz - Ráno v krajině

Julius Lörincz
Ráno v krajině

Id: 132905

olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 250

Detail

František Tavík Šimon - Pařížské květinářky

František Tavík Šimon
Pařížské květinářky

Id: 132113

barevný lept/papír, rozměr tisku 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 109, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Vilém  Kreibich - Stařenka

Vilém Kreibich
Stařenka

Id: 128701

olej/plátno, rozměr 73 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Arnošt Chabera - Dvě postavy

Arnošt Chabera
Dvě postavy

Id: 130602

kombinovaná technika/papír, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

 Death NYC - Simpsonovi

Death NYC
Simpsonovi

Id: 132701

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno 68/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

7 999

Detail

Jaromír Kunc - Podvečer na potoce

Jaromír Kunc
Podvečer na potoce

Id: 134013

olej/karton, rozměr 51,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 502

Detail

Adolf Born - Veselá parta

Veselá parta

Id: 127701

litografie/papír, velikost listu 34 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 15/100, volně loženo, nerámováno, papír lokálně znečištěn

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Zarostlá tůň

Karel Jan Sigmund
Zarostlá tůň

Id: 127902

olej/plátno/překližka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Heinrich Wettig - Na pastvě

Heinrich Wettig
Na pastvě

Id: 132302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Stanislav Lolek - Z Luhačovic

Stanislav Lolek
Z Luhačovic

Id: 134006

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

7 500

Detail