Čas na serveru 03:46:42

Aukce XLV./2018

Antonín Hudeček - U rybníka

Antonín Hudeček
U rybníka

Id: 130408

olej/lepenka, rozměr 44 x 60 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora a potvrzení jeho pravosti synem autora, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Panuška - Duch přichází

Jaroslav Panuška
Duch přichází

Id: 132801

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

61 500

Detail

Příhozy: 74

Kamil Lhoták - Kavárna

Kamil Lhoták
Kavárna

Id: 134102

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 57

Zdeněk Burian - Oslava

Zdeněk Burian
Oslava

Id: 132111

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
11 000

26 000

Detail

Josef  Istler - Akt

Josef Istler
Akt

Id: 132903

tužka/papír, rozměr ve výřezu 35 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

8 800

Detail

Michael Rittstein - Rusalka

Michael Rittstein
Rusalka

Id: 133002

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 69 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan  Zrzavý - Ticho

Ticho

Id: 132403

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Plachetnice

Jan Bohumil Pospíšil
Plachetnice

Id: 133320

olej/dřevo, rozměr 25 x 28 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Praha v zimě

Josef Václav Směšný - Barnet
Praha v zimě

Id: 124609

olej/deska, rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Koníček - Zasněžená alej

Oldřich Koníček
Zasněžená alej

Id: 135014

olej/karton, rozměr 37 x 52 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 700

Detail

František Ladislav Soukup - Lesní cesta

František Ladislav Soukup
Lesní cesta

Id: 134010

olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Emil Schovánek - Léto

Emil Schovánek
Léto

Id: 133313

olej/dřevo, rozměr 43,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, nerestaurováno, obraz publikován ve Zlaté Praze 1924

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Otakar Nejedlý - Průhled lesem

Otakar Nejedlý
Průhled lesem

Id: 132401

olej/plátno, rozměr 65,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

24 000

Detail

Otto Molitor - Děvčata

Otto Molitor
Děvčata

Id: 135018

olej/dřevo, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Otakar Hůrka - Slunce v lese

Otakar Hůrka
Slunce v lese

Id: 134008

olej/karton, rozměr 35 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 850

Detail