Aukce XLV./2018
Koupání
Id: 132201
ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 42 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, ve spodní části poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Jan Trefný
Lesní potok
Id: 133101
olej/plátno, rozměr 75 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, vzácně se vyskytující "Mařákovec", oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Plachetnice
Id: 133320
olej/dřevo, rozměr 25 x 28 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Karel Holan
Zima na horách
Id: 135008
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč
Carl Haver
U ohniště
Id: 132305
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 46 cm, signováno vpravo dole, otluky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 400 Kč
Julius Lörincz
Ráno v krajině
Id: 132905
olej/karton, rozměr 37 x 46 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 250 Kč
František Tavík Šimon
Pařížské květinářky
Id: 132113
barevný lept/papír, rozměr tisku 30 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 109, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 100 Kč
Vilém Kreibich
Stařenka
Id: 128701
olej/plátno, rozměr 73 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Arnošt Chabera
Dvě postavy
Id: 130602
kombinovaná technika/papír, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč
Death NYC
Simpsonovi
Id: 132701
litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno 68/100, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 999 Kč
Jaromír Kunc
Podvečer na potoce
Id: 134013
olej/karton, rozměr 51,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 502 Kč
Veselá parta
Id: 127701
litografie/papír, velikost listu 34 x 22 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 15/100, volně loženo, nerámováno, papír lokálně znečištěn
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Zarostlá tůň
Id: 127902
olej/plátno/překližka, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Heinrich Wettig
Na pastvě
Id: 132302
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Stanislav Lolek
Z Luhačovic
Id: 134006
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 500 Kč