Čas na serveru 06:19:35

Aukce XLV./2018

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 130802

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno v kazetě s muzeálním sklem, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jaromír Kunc - U staré vrby

Jaromír Kunc
U staré vrby

Id: 133314

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Heinrich Wettig - Na pastvě

Heinrich Wettig
Na pastvě

Id: 132302

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Ota Bubeníček - Stodůlka pod starými kaštany

Ota Bubeníček
Stodůlka pod starými kaštany

Id: 135302

olej/plátno, rozměr 57,5 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části plátna stopy po kapalině, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

Příhozy: 56

 Death NYC - Marge s rodinou

Death NYC
Marge s rodinou

Id: 132702

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá louka

Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka

Id: 134511

olej/dřevo, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Wiesner - Dívka u moře

Adolf Wiesner
Dívka u moře

Id: 132501

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěno, paspartováno, zaskleno, rámováno, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jiří Lír - Londýn

Jiří Lír
Londýn

Id: 132116

olej/plátno/karton, rozměr 68 x 48 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně popis provenience

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

  Neznačeno - Komorní scénka

Neznačeno
Komorní scénka

Id: 135902

olej/plátno, rozměr 34,5 x 28,5 cm, dobové rámování, 19. století

Vyvolávací cena:

7 400

Detail

Karel Boháček - Před západem slunce

Karel Boháček
Před západem slunce

Id: 134705

olej/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Karel Stroff - Satir s múzou

Karel Stroff
Satir s múzou

Id: 135903

olej/dřevo, rozměr 34,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 300

Detail

Josef Ferdinand Hetteš - Konvolut devíti kusů

Josef Ferdinand Hetteš
Konvolut devíti kusů

Id: 130413

kombinovaná technika/kvaš/kresba/papír, velikost listů od 22,3 x 14,3 cm do 25,5 x 15,3 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

František Cína - Jelínek - Zchátralá roubenka

František Cína - Jelínek
Zchátralá roubenka

Id: 135017

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

12 500

Detail

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 129508

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

František Jakub - Secesní portrét

František Jakub
Secesní portrét

Id: 135205

tužka/papír, rozměr 22,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

700

Detail