Aukce XLV./2018
Marie Čermínová - Toyen
Střelnice
Id: 131001
cyklus 12ti kreseb, 1939 - 1940, rozměr vydání 28,5 x 42 cm, vydalo Nakladatelství Fr. Borový, únor 1946, listy zažloutlé, stav odpovídá stáří
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
22 000 Kč
Adolf Zdrazila
Staré vrby
Id: 127104
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 500 Kč
Gustav Macoun
Staré stodoly
Id: 130405
olej/karton, rozměr 50 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 300 Kč
Jiří Lír
Londýn
Id: 132116
olej/plátno/karton, rozměr 68 x 48 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně popis provenience
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 100 Kč
Josef Lada
Koledníci
Id: 113906
barevná litografie/papír, velikost tisku cca 26 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
21 000 Kč
Salvador Dalí
Konvolut šesti kusů
Id: 121812
keramický glazovaný kachel, rozměr každého 22 x 22 cm, celková velikost včetně rámování cca 42 x 41 cm, značené tištěným podpisem, označeno štítkem s číslem edice, rámování jednotlivých kusů různě poškozeno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Společnost u jezera
Id: 129602
olej/plátno, rozměr 25 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Bedřich Feigl
V parku
Id: 128304
olej/plátno/karton, rozměr 21,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Karel Chaba
Smutná zahrada
Id: 134014
olej/dřevo, rozměr 40,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Otakar Hůrka
Pražský hrad
Id: 128501
olej/karton, rozměr 71 x 93 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
František Gross
Vesnička u moře
Id: 130101
olej/sololit, rozměr 24 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, lokálně mírně znečištěná malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Jaroslav Serpan
EKN - 23
Id: 131518
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Na můstku
Id: 135010
olej/plátno, rozměr 22 x 27 cm, signováno monogramem AP vpravo dole, malba krakelovaná, oděrky na rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč
Augustin Mervart
Konvolut dvou kusů
Id: 135904
kombinovaná technika/olej/karton, rozměr každého 25 x 34 cm, signováno, oděrky na rámu, přiložena kniha návštěv z výstavy z roku 1924, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč
Kristian Kodet
Studie k obrazu
Id: 131607
olej/karton, rozměr ve výřezu 32,3 x 22,3 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 790 Kč