Čas na serveru 20:28:51

Aukce XLV./2018

Josef Procházka - U Stříbrné Skalice

Josef Procházka
U Stříbrné Skalice

Id: 128601

olej/karton, rozměr 35,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

22 000

Detail

Ivan Sedliský - Dívka se slunečnicemi

Ivan Sedliský
Dívka se slunečnicemi

Id: 129401

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Střelnice

Id: 131001

cyklus 12ti kreseb, 1939 - 1940, rozměr vydání 28,5 x 42 cm, vydalo Nakladatelství Fr. Borový, únor 1946, listy zažloutlé, stav odpovídá stáří

Vyvolávací cena:
8 000

22 000

Detail

Adolf Zdrazila - Staré vrby

Adolf Zdrazila
Staré vrby

Id: 127104

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Gustav Macoun - Staré stodoly

Gustav Macoun
Staré stodoly

Id: 130405

olej/karton, rozměr 50 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, obraz v nerestaurovaném stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 300

Detail

Jiří Lír - Londýn

Jiří Lír
Londýn

Id: 132116

olej/plátno/karton, rozměr 68 x 48 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, poškozený rám, na zadní straně popis provenience

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 113906

barevná litografie/papír, velikost tisku cca 26 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Salvador Dalí - Konvolut šesti kusů

Salvador Dalí
Konvolut šesti kusů

Id: 121812

keramický glazovaný kachel, rozměr každého 22 x 22 cm, celková velikost včetně rámování cca 42 x 41 cm, značené tištěným podpisem, označeno štítkem s číslem edice, rámování jednotlivých kusů různě poškozeno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

  Autor neurčen - Společnost u jezera

Společnost u jezera

Id: 129602

olej/plátno, rozměr 25 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Bedřich  Feigl - V parku

Bedřich Feigl
V parku

Id: 128304

olej/plátno/karton, rozměr 21,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Chaba  - Smutná zahrada

Karel Chaba
Smutná zahrada

Id: 134014

olej/dřevo, rozměr 40,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Otakar Hůrka - Pražský hrad

Otakar Hůrka
Pražský hrad

Id: 128501

olej/karton, rozměr 71 x 93 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Gross - Vesnička u moře

František Gross
Vesnička u moře

Id: 130101

olej/sololit, rozměr 24 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, lokálně mírně znečištěná malba

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jaroslav Serpan - EKN - 23

Jaroslav Serpan
EKN - 23

Id: 131518

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Adam Styka - Beduíni

Adam Styka
Beduíni

Id: 131520

olej/karton, rozměr ve výřezu 31 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail