Aukce XLV./2018
Josef Multrus
Potok s balvany
Id: 133316
olej/karton, rozměr 22 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 800 Kč
Karel Schadt
Letní chaloupka
Id: 134402
olej/karton,rozměr 33,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 14, poškozený rám, lokální škrábance na malbě
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 800 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 115909
olej/dřevo, rozměr každého 31 x 47 cm, signováno J. Rossi, zaskleno, poškozené dekorativní adjustování
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Lov bizonů
Id: 128509
olej/plátno/dřevo, rozměr 52 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Henriette Ronner-Knip
Kočka
Id: 131514
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, lehce otřená malba ve spodní části obrazu v okolí signatury
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč
Henry Ritter
Námořníci
Id: 132303
olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 700 Kč
Otakar Číla
V Albánii
Id: 129116
olej/karton, rozměr 37 x 32 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, barevný opar na skle z vnitřní strany, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Richard Pollak
Konvolut 27 kusů
Id: 130418
kresby/papír, rozměry ve výřezu od 11,5 x 11,5 cm po 32,5 x 26 cm, některé kusy nesignované, některé listy drobně poškozeny, většinou paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč
Death NYC
Marge s rodinou
Id: 132702
litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Radomír Kolář
Na dostizích
Id: 128502
olej/plátno/překližka, rozměr 31 x 71 cm, značeno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč
Otto (Ota) Ottmar
Z pouti u sv. Antonínka
Id: 134412
olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, z majetku paní Anny Ottmarové, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
V parku
Id: 133911
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Akt
Id: 136605
kresba/papír, rozměr ve výřezu 51 x 37 cm, signováno vpravo dole Veris Paris 33, autorská pasparta, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 500 Kč
Neznačeno
Pod horami
Id: 127309
olej/plátno/karton, rozměr 47 x 63 cm, nerámováno, volně loženo, lokálně poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 300 Kč
Josef Ullmann
V kavárně
Id: 133402
tuž/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 300 Kč