Čas na serveru 14:27:08

Aukce XLV./2018

Otakar Hůrka - Březová alej

Otakar Hůrka
Březová alej

Id: 134406

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Ota Janeček - Návrh plakátu k výstavě

Návrh plakátu k výstavě

Id: 134508

tempera/papír, rozměr 66 x 43 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Fiala - Zábava v létě

Josef Fiala
Zábava v létě

Id: 127602

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

  Autor neurčen - Na náměstí

Na náměstí

Id: 130410

olej/karton, rozměr 59 x 74,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Josef Multrus - Potok s balvany

Josef Multrus
Potok s balvany

Id: 133316

olej/karton, rozměr 22 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Karel Schadt - Letní chaloupka

Karel Schadt
Letní chaloupka

Id: 134402

olej/karton,rozměr 33,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 14, poškozený rám, lokální škrábance na malbě

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 115909

olej/dřevo, rozměr každého 31 x 47 cm, signováno J. Rossi, zaskleno, poškozené dekorativní adjustování

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

  Autor neurčen - Lov bizonů

Lov bizonů

Id: 128509

olej/plátno/dřevo, rozměr 52 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Henriette Ronner-Knip - Kočka

Henriette Ronner-Knip
Kočka

Id: 131514

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, lehce otřená malba ve spodní části obrazu v okolí signatury

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Henry Ritter - Námořníci

Henry Ritter
Námořníci

Id: 132303

olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

4 700

Detail

Otakar Číla - V Albánii

Otakar Číla
V Albánii

Id: 129116

olej/karton, rozměr 37 x 32 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, barevný opar na skle z vnitřní strany, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Richard Pollak - Konvolut 27 kusů

Richard Pollak
Konvolut 27 kusů

Id: 130418

kresby/papír, rozměry ve výřezu od 11,5 x 11,5 cm po 32,5 x 26 cm, některé kusy nesignované, některé listy drobně poškozeny, většinou paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

 Death NYC - Marge s rodinou

Death NYC
Marge s rodinou

Id: 132702

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Radomír Kolář - Na dostizích

Radomír Kolář
Na dostizích

Id: 128502

olej/plátno/překližka, rozměr 31 x 71 cm, značeno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Otto (Ota) Ottmar - Z pouti u sv. Antonínka

Otto (Ota) Ottmar
Z pouti u sv. Antonínka

Id: 134412

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, z majetku paní Anny Ottmarové, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail