Aukce XLV./2018
Emanuel Kodet
Akt
Id: 129118
pálená hlína, celková výška 41,5 cm, signováno ve spodní části, na povrchu drobné oděrky, dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Antický motiv II.
Id: 129702
kombinovaná technika/plátno, rozměr 91,5 x 94,5 cm, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Ronek
Na nádraží
Id: 133901
olej/karton, rozměr 46 x 68,5 cm, signováno vpravo dole, prohnutý karton, lokálně poškozená malba, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Karel Stroff
Satir s múzou
Id: 135903
olej/dřevo, rozměr 34,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 300 Kč
Julius Lörincz
Večerní krajina
Id: 132906
olej/dřevo, rozměr 36,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 250 Kč
Rybář
Id: 127303
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
František Bohumil Doubek
V hustém porostu
Id: 131513
olej/plátno, rozměr 38 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Veno Veselý
Potok na Vysočině
Id: 128310
olej/plátno, rozměr 76 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Pohled do údolí
Id: 132103
olej/plátno, rozměr 65 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 133307
olej/karton, rozměr 60 x 72 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Dívka
Id: 134707
olej/dřevo, rozměr 24 x 21,5 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Otakar Hůrka
Březová alej
Id: 134406
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 900 Kč
Návrh plakátu k výstavě
Id: 134508
tempera/papír, rozměr 66 x 43 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 900 Kč
Josef Fiala
Zábava v létě
Id: 127602
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Na náměstí
Id: 130410
olej/karton, rozměr 59 x 74,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 800 Kč