Čas na serveru 04:09:10

Aukce XLV./2018

Emanuel Kodet - Akt

Emanuel Kodet
Akt

Id: 129118

pálená hlína, celková výška 41,5 cm, signováno ve spodní části, na povrchu drobné oděrky, dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Antický motiv II.

Neznačeno
Antický motiv II.

Id: 129702

kombinovaná technika/plátno, rozměr 91,5 x 94,5 cm, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Ronek - Na nádraží

Jaroslav Ronek
Na nádraží

Id: 133901

olej/karton, rozměr 46 x 68,5 cm, signováno vpravo dole, prohnutý karton, lokálně poškozená malba, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Stroff - Satir s múzou

Karel Stroff
Satir s múzou

Id: 135903

olej/dřevo, rozměr 34,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 300

Detail

Julius Lörincz - Večerní krajina

Julius Lörincz
Večerní krajina

Id: 132906

olej/dřevo, rozměr 36,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 250

Detail

  Autor neurčen - Rybář

Rybář

Id: 127303

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 27 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Bohumil Doubek - V hustém porostu

František Bohumil Doubek
V hustém porostu

Id: 131513

olej/plátno, rozměr 38 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Veno  Veselý - Potok na Vysočině

Veno Veselý
Potok na Vysočině

Id: 128310

olej/plátno, rozměr 76 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Pohled do údolí

Pohled do údolí

Id: 132103

olej/plátno, rozměr 65 x 91 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 133307

olej/karton, rozměr 60 x 72 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

  Neznačeno - Dívka

Neznačeno
Dívka

Id: 134707

olej/dřevo, rozměr 24 x 21,5 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Březová alej

Otakar Hůrka
Březová alej

Id: 134406

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Ota Janeček - Návrh plakátu k výstavě

Návrh plakátu k výstavě

Id: 134508

tempera/papír, rozměr 66 x 43 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Fiala - Zábava v létě

Josef Fiala
Zábava v létě

Id: 127602

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

  Autor neurčen - Na náměstí

Na náměstí

Id: 130410

olej/karton, rozměr 59 x 74,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail