Čas na serveru 20:27:13

Aukce XLV./2018

Václav Koutský - Portrét ženy

Václav Koutský
Portrét ženy

Id: 132115

olej/dřevo, rozměr 20 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

Augustin Mervart - Pohled do údolí

Augustin Mervart
Pohled do údolí

Id: 134505

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Klimeš - Odpočinek

František Klimeš
Odpočinek

Id: 130701

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Olbram Zoubek - Lože manželské

Lože manželské

Id: 133301

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Jakub - Dvě dámy

František Jakub
Dvě dámy

Id: 133904

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Neznačeno - U přívozu

Neznačeno
U přívozu

Id: 134513

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, 19. století

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Miloslav Hlaváček - Alchymista

Miloslav Hlaváček
Alchymista

Id: 135501

olej/plátno, rozměr 105 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno, oděrky na liště

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Splav

Karel Jan Sigmund
Splav

Id: 136602

olej/překližka, rozměr 47 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail

Vincenc Beneš - Kytice

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 134401

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

10 700

Detail

František Jiroudek - Hráč na harmoniku

František Jiroudek
Hráč na harmoniku

Id: 127904

olej/plátno, rozměr 62,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Olbram Zoubek - Jákob a Támar

Jákob a Támar

Id: 128402

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 93/100, uprostřed Aulos, rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Líbal - Karlův most

František Líbal
Karlův most

Id: 129001

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek ČFVU

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Dobrowsky - Portrét

Josef Dobrowsky
Portrét

Id: 131508

olej/karton, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 38, paspartováno, rámováno, lokálně otřená malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen - Pasáček

Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen
Pasáček

Id: 132301

olej/plátno, rozměr 64 x 92 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Otto Gutfreund - Don Quijote

Otto Gutfreund
Don Quijote

Id: 133501

patinovaná sádra, výška cca 39 cm, jedná se pravděpodobně o mladší odlitek, neznačeno, lokální drobné oděrky

Vyvolávací cena:
10 000

10 500

Detail