Aukce XLV./2018
František Jakub
Dvě dámy
Id: 133904
olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
Neznačeno
U přívozu
Id: 134513
olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, 19. století
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
Miloslav Hlaváček
Alchymista
Id: 135501
olej/plátno, rozměr 105 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno, oděrky na liště
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Splav
Id: 136602
olej/překližka, rozměr 47 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 000 Kč
Vincenc Beneš
Kytice
Id: 134401
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 700 Kč
František Jiroudek
Hráč na harmoniku
Id: 127904
olej/plátno, rozměr 62,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Jákob a Támar
Id: 128402
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 93/100, uprostřed Aulos, rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
František Líbal
Karlův most
Id: 129001
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek ČFVU
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Josef Dobrowsky
Portrét
Id: 131508
olej/karton, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 38, paspartováno, rámováno, lokálně otřená malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen
Pasáček
Id: 132301
olej/plátno, rozměr 64 x 92 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Otto Gutfreund
Don Quijote
Id: 133501
patinovaná sádra, výška cca 39 cm, jedná se pravděpodobně o mladší odlitek, neznačeno, lokální drobné oděrky
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 500 Kč
Adolf Kaufmann
Alpská řeka
Id: 127101
olej/plátno, rozměr 53 x 79 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, plátno rentoilováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Pohádka I.
Id: 127201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
František Šindelář
Krk
Id: 130402
olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Arnošt Chabera
Spolu
Id: 130601
kombinovaná technika/papír, rozměr 90 x 66 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč