Čas na serveru 10:28:21

Aukce XLV./2018

František Jakub - Dvě dámy

František Jakub
Dvě dámy

Id: 133904

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Neznačeno - U přívozu

Neznačeno
U přívozu

Id: 134513

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, 19. století

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Miloslav Hlaváček - Alchymista

Miloslav Hlaváček
Alchymista

Id: 135501

olej/plátno, rozměr 105 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno, oděrky na liště

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Splav

Karel Jan Sigmund
Splav

Id: 136602

olej/překližka, rozměr 47 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail

Vincenc Beneš - Kytice

Vincenc Beneš
Kytice

Id: 134401

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

10 700

Detail

František Jiroudek - Hráč na harmoniku

František Jiroudek
Hráč na harmoniku

Id: 127904

olej/plátno, rozměr 62,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Olbram Zoubek - Jákob a Támar

Jákob a Támar

Id: 128402

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 93/100, uprostřed Aulos, rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Líbal - Karlův most

František Líbal
Karlův most

Id: 129001

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek ČFVU

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Dobrowsky - Portrét

Josef Dobrowsky
Portrét

Id: 131508

olej/karton, rozměr ve výřezu 19,5 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 38, paspartováno, rámováno, lokálně otřená malba

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen - Pasáček

Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen
Pasáček

Id: 132301

olej/plátno, rozměr 64 x 92 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Otto Gutfreund - Don Quijote

Otto Gutfreund
Don Quijote

Id: 133501

patinovaná sádra, výška cca 39 cm, jedná se pravděpodobně o mladší odlitek, neznačeno, lokální drobné oděrky

Vyvolávací cena:
10 000

10 500

Detail

Adolf Kaufmann - Alpská řeka

Adolf Kaufmann
Alpská řeka

Id: 127101

olej/plátno, rozměr 53 x 79 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, plátno rentoilováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Adolf Born - Pohádka I.

Pohádka I.

Id: 127201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

František Šindelář - Krk

František Šindelář
Krk

Id: 130402

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i malbě

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Arnošt Chabera - Spolu

Arnošt Chabera
Spolu

Id: 130601

kombinovaná technika/papír, rozměr 90 x 66 cm, signováno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail