Čas na serveru 03:43:44

Aukce XLV./2018

Emil Pitter - Dostaveníčko

Emil Pitter
Dostaveníčko

Id: 132120

olej/plátno, rozměr 94 x 94 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1919, v minulosti restaurováno, volné v rámu, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Jambor - Pohled do kraje

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 134005

olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Adolf Born - Hasič

Hasič

Id: 132703

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 277

Detail

Otto Molitor - Krojovaná děvčata

Otto Molitor
Krojovaná děvčata

Id: 121813

olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

9 000

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 130801

papírový reliéf, velikost ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1994, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Linka Scheithauerová-Procházková - Dítě

Linka Scheithauerová-Procházková
Dítě

Id: 134016

olej/dřevo, rozměr 32 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně, poškozený rám, drobné prasklinky v obraze

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Živný - Istambul

Karel Živný
Istambul

Id: 134407

olej/karton, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, popis, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

9 000

Detail

Kamil Lhoták - Nádraží Freres Lissac

Kamil Lhoták
Nádraží Freres Lissac

Id: 134501

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Nora Musatová - Koncert

Nora Musatová
Koncert

Id: 129201

malba/kombinovaná technika, rozměr 10 x 8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1983, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 880

Detail

Olbram Zoubek - Zima 2

Zima 2

Id: 130803

papírový reliéf, velikost ve výřezu 37 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2009, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Josef  Istler - Akt

Josef Istler
Akt

Id: 132903

tužka/papír, rozměr ve výřezu 35 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

8 800

Detail

Domenico Maggiotto - přiřazeno - Chlapec

Domenico Maggiotto - přiřazeno
Chlapec

Id: 133403

nesignováno, olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Oldřich Koníček - Zasněžená alej

Oldřich Koníček
Zasněžená alej

Id: 135014

olej/karton, rozměr 37 x 52 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 700

Detail

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 129508

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Praha v zimě

Josef Václav Směšný - Barnet
Praha v zimě

Id: 124609

olej/deska, rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail