Aukce XLV./2018
Zvěstování
Id: 130801
papírový reliéf, velikost ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1994, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Linka Scheithauerová-Procházková
Dítě
Id: 134016
olej/dřevo, rozměr 32 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně, poškozený rám, drobné prasklinky v obraze
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč
Karel Živný
Istambul
Id: 134407
olej/karton, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, popis, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 000 Kč
Kamil Lhoták
Nádraží Freres Lissac
Id: 134501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Nora Musatová
Koncert
Id: 129201
malba/kombinovaná technika, rozměr 10 x 8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1983, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 880 Kč
Zima 2
Id: 130803
papírový reliéf, velikost ve výřezu 37 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 2009, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 800 Kč
Josef Istler
Akt
Id: 132903
tužka/papír, rozměr ve výřezu 35 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 800 Kč
Domenico Maggiotto - přiřazeno
Chlapec
Id: 133403
nesignováno, olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 800 Kč
Oldřich Koníček
Zasněžená alej
Id: 135014
olej/karton, rozměr 37 x 52 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 700 Kč
Jaro
Id: 129508
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Praha v zimě
Id: 124609
olej/deska, rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Autoportrét
Id: 128801
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 33 x 24, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Ludvík Barták
Na potoce
Id: 129902
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, krakeláž na obraze
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Úlovek
Id: 130401
olej/plátno, rozměr 88 x 117 cm, signováno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, volné v rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Jaro
Id: 131606
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis a datace, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč