Čas na serveru 06:01:01

Aukce XLV./2018

Gustav Macoun - Oblaka

Gustav Macoun
Oblaka

Id: 128306

olej/karton, rozměr 41 x 61 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Bárta - Vesnice v dáli

Josef Bárta
Vesnice v dáli

Id: 133306

olej/karton, rozměr 62,5 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

32 000

Detail

Jaroslav Horejc - Orfeus

Jaroslav Horejc
Orfeus

Id: 133502

patinovaná sádra/mosaz, celková výška 75,5 cm, signováno vpravo dole na podstavci, datováno 1916, ve spodní části lehce oloupaná barva, novější polychromie, celkově dobrý stav

Vyvolávací cena:
18 000

32 000

Detail

 Josef Holub - Slunce v parku

Josef Holub
Slunce v parku

Id: 135801

olej/karton, rozměr 35 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

František Kaván - Rozkvetlá louka

František Kaván
Rozkvetlá louka

Id: 128503

olej/karton, rozměr ve výřezu 38 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

31 000

Detail

Josef Jambor - Pod bouřkovými mraky

Josef Jambor
Pod bouřkovými mraky

Id: 134506

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1925, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 134902

litografie/ruční papír, velikost listu 56,8 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování - Anděl

Zvěstování - Anděl

Id: 131604

reliéf, cín/zlato, rozměr 16,5 x 16,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

28 350

Detail

Josef Velčovský - Žlutá řeka s malou peřejí

Josef Velčovský
Žlutá řeka s malou peřejí

Id: 129506

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
6 000

28 000

Detail

Alexandr Jakesch - Hodina u cembala

Alexandr Jakesch
Hodina u cembala

Id: 129801

olej/plátno, rozměr 94 x 147 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
6 000

28 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka

Marie Čermínová - Toyen
Dívka

Id: 132402

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,3 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 500

Detail

Jan  Zrzavý - Náměstíčko

Náměstíčko

Id: 129502

kolorovaná kresba/papír, velikost kresby 10 x 16 cm, signováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, jedná se o návrh na divadelní dekoraci, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
8 000

27 000

Detail

Jan Honsa - Roubená vesnice

Jan Honsa
Roubená vesnice

Id: 132121

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

27 000

Detail

Ota Bubeníček - Letní den

Ota Bubeníček
Letní den

Id: 135701

olej/karton, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno,oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 61

Jaroslav Horejc - Echo

Jaroslav Horejc
Echo

Id: 134022

patinovaná sádra/ dřevěný podstavec, celková výška 67,5 cm, signováno na soše, včetně datace 1936, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

26 200

Detail