Aukce XLV./2018
Gustav Macoun
Oblaka
Id: 128306
olej/karton, rozměr 41 x 61 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Bárta
Vesnice v dáli
Id: 133306
olej/karton, rozměr 62,5 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
32 000 Kč
Jaroslav Horejc
Orfeus
Id: 133502
patinovaná sádra/mosaz, celková výška 75,5 cm, signováno vpravo dole na podstavci, datováno 1916, ve spodní části lehce oloupaná barva, novější polychromie, celkově dobrý stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
32 000 Kč
Josef Holub
Slunce v parku
Id: 135801
olej/karton, rozměr 35 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
32 000 Kč
František Kaván
Rozkvetlá louka
Id: 128503
olej/karton, rozměr ve výřezu 38 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
31 000 Kč
Josef Jambor
Pod bouřkovými mraky
Id: 134506
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1925, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 134902
litografie/ruční papír, velikost listu 56,8 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Zvěstování - Anděl
Id: 131604
reliéf, cín/zlato, rozměr 16,5 x 16,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2005, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 350 Kč
Josef Velčovský
Žlutá řeka s malou peřejí
Id: 129506
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
28 000 Kč
Alexandr Jakesch
Hodina u cembala
Id: 129801
olej/plátno, rozměr 94 x 147 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
28 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka
Id: 132402
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,3 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 500 Kč
Náměstíčko
Id: 129502
kolorovaná kresba/papír, velikost kresby 10 x 16 cm, signováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, jedná se o návrh na divadelní dekoraci, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
27 000 Kč
Jan Honsa
Roubená vesnice
Id: 132121
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
27 000 Kč
Ota Bubeníček
Letní den
Id: 135701
olej/karton, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno,oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 61
Jaroslav Horejc
Echo
Id: 134022
patinovaná sádra/ dřevěný podstavec, celková výška 67,5 cm, signováno na soše, včetně datace 1936, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 200 Kč