Aukce XLV./2018
Gustav Porš
Město na kopci
Id: 128702
olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Dívka se zrcadlem
Id: 128309
olej/plátno, rozměr 50 x 71 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 19, kvalitní expresionismus, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Otakar Marvánek
Na procházce
Id: 134503
olej/plátno, rozměr 37,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
14 000 Kč
Jaroslav Grus
Barevná cesta
Id: 133305
pastel/lepenka, rozměr 68 x 85 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 600 Kč
Příhozy: 49
Rudolf Vejrych
Chaloupka u lesa
Id: 134405
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 600 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Akt
Id: 124608
olej/plátno, rozměr 52,5 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
František Jakub
Siesta
Id: 128302
olej/dřevěná deska, rozměr 29 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Libor Fára
Objekt
Id: 128508
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 31 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka malby poškozena vlevo nahoře
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč
Zdeněk Sýkora
Linky
Id: 129504
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Evo!
Id: 130802
papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno v kazetě s muzeálním sklem, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Vlastimil Beneš
Májový den
Id: 134901
olej/lepenka, rozměr 41 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole popis, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč
Josef Multrus
Dívka s knihou
Id: 133315
olej/plátno, rozměr 38,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 300 Kč
Celý rok
Id: 129509
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Sedící dívka
Id: 130407
olej/karton/dřevo, rozměr 71 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Souboj o primabalerínu
Id: 131605
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 12/63, paspartoávno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč