Čas na serveru 03:44:27

Aukce XLV./2018

Bohumír Jaroněk - Před roubenkou

Bohumír Jaroněk
Před roubenkou

Id: 135005

akvarel/papír, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Ivan Sedliský - Praha

Ivan Sedliský
Praha

Id: 129402

olej/plátno, rozměr 150 x 120 cm, signováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

14 600

Detail

Adolf Born - Noční tribunál

Noční tribunál

Id: 127203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 65/75, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Velčovský - Náplavka

Josef Velčovský
Náplavka

Id: 134411

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 400

Detail

Gustav  Porš - Město na kopci

Gustav Porš
Město na kopci

Id: 128702

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka se zrcadlem

Dívka se zrcadlem

Id: 128309

olej/plátno, rozměr 50 x 71 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 19, kvalitní expresionismus, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Otakar Marvánek - Na procházce

Otakar Marvánek
Na procházce

Id: 134503

olej/plátno, rozměr 37,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

14 000

Detail

Jaroslav Grus - Barevná cesta

Jaroslav Grus
Barevná cesta

Id: 133305

pastel/lepenka, rozměr 68 x 85 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Příhozy: 49

Rudolf Vejrych - Chaloupka u lesa

Rudolf Vejrych
Chaloupka u lesa

Id: 134405

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Akt

Josef Václav Směšný - Barnet
Akt

Id: 124608

olej/plátno, rozměr 52,5 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Jakub - Siesta

František Jakub
Siesta

Id: 128302

olej/dřevěná deska, rozměr 29 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Libor Fára - Objekt

Libor Fára
Objekt

Id: 128508

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 31 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka malby poškozena vlevo nahoře

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Zdeněk Sýkora - Linky

Zdeněk Sýkora
Linky

Id: 129504

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 130802

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno v kazetě s muzeálním sklem, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vlastimil  Beneš - Májový den

Vlastimil Beneš
Májový den

Id: 134901

olej/lepenka, rozměr 41 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole popis, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail