Aukce XLV./2018
Stanislav Vajce
Zahrada v noci
Id: 131101
strukturální malba/dřevo, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč
Čestmír Janošek
Barevná plocha
Id: 131512
olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na lištách
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Hostina
Id: 132704
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Zdeněk Burian
Identifikace
Id: 133401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Karel Schadt
Zima
Id: 134403
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole s datací a věnování, signováni též vlevo dole, poškozený rám, lokální lehké poškození povrchu malby
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 800 Kč
Jan Kristofori
Jaro
Id: 132001
strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 700 Kč
Josef Liesler
Kytice
Id: 133001
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 600 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 134001
olej/karton, rozměr každého 40 x 32 cm, vše signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce zašpiněná malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 600 Kč
Eugen Nevan
Kytaristé
Id: 127802
olej/karton, rozměr 34,8 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Otto Laube
Kontrasty
Id: 127903
smíšená technika/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Hudebnice
Id: 129107
olej/plátno, rozměr 83 x 69 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz drobně lokálně poškozen
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Emil Pitter
Dostaveníčko
Id: 132120
olej/plátno, rozměr 94 x 94 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1919, v minulosti restaurováno, volné v rámu, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
Josef Jambor
Pohled do kraje
Id: 134005
olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Hasič
Id: 132703
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 277 Kč
Otto Molitor
Krojovaná děvčata
Id: 121813
olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
9 000 Kč