Čas na serveru 13:16:19

Aukce XLV./2018

Stanislav  Vajce - Zahrada v noci

Stanislav Vajce
Zahrada v noci

Id: 131101

strukturální malba/dřevo, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Čestmír Janošek - Barevná plocha

Čestmír Janošek
Barevná plocha

Id: 131512

olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na lištách

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Adolf Born - Hostina

Hostina

Id: 132704

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Zdeněk Burian - Identifikace

Zdeněk Burian
Identifikace

Id: 133401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Schadt - Zima

Karel Schadt
Zima

Id: 134403

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole s datací a věnování, signováni též vlevo dole, poškozený rám, lokální lehké poškození povrchu malby

Vyvolávací cena:

9 800

Detail

Jan Kristofori - Jaro

Jan Kristofori
Jaro

Id: 132001

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 98, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Josef Liesler - Kytice

Josef Liesler
Kytice

Id: 133001

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 134001

olej/karton, rozměr každého 40 x 32 cm, vše signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce zašpiněná malba

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Eugen Nevan - Kytaristé

Eugen Nevan
Kytaristé

Id: 127802

olej/karton, rozměr 34,8 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Otto Laube - Kontrasty

Otto Laube
Kontrasty

Id: 127903

smíšená technika/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Hudebnice

Neznačeno
Hudebnice

Id: 129107

olej/plátno, rozměr 83 x 69 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz drobně lokálně poškozen

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Emil Pitter - Dostaveníčko

Emil Pitter
Dostaveníčko

Id: 132120

olej/plátno, rozměr 94 x 94 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1919, v minulosti restaurováno, volné v rámu, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Jambor - Pohled do kraje

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 134005

olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Adolf Born - Hasič

Hasič

Id: 132703

Vyvolávací cena:

9 277

Detail

Otto Molitor - Krojovaná děvčata

Otto Molitor
Krojovaná děvčata

Id: 121813

olej/plátno, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

9 000

Detail