Aukce XLV./2018
Otakar Nejedlý
Noční panorama
Id: 111814
olej/plátno, rozměr 74 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti pravděpodobně odborně čištěn, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
56 789 Kč
Příhozy: 58
Ota Bubeníček
Stodůlka pod starými kaštany
Id: 135302
olej/plátno, rozměr 57,5 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části plátna stopy po kapalině, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 56
Dobroslav Foll
Návrh vitráže
Id: 136601
olej/sololit, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, autorsky olištováno, obraz v minulosti odborně čištěn
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 57
Roman Brichcín
Dívka s kaktusem
Id: 129705
olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
54 000 Kč
A. B. Piepenhagen
Tři studie horských krajin
Id: 114413
malba/karton, rozměry ve výřezu 3,3 x 4,5 cm, 6 x 4,5 cm, 4,7 x 5,2 cm, značeno vlevo dole vyrytým monogramem AP na první studii č. 98, pravděpodobně se jedná o autorovy vzorníky, paspartováno, rámováno, původní stav, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 52
Ptáček a slunce
Id: 126504
olej/plátno/překližka, rozměr 46 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, novodobě olištováno, za zadní straně katalogové číslo
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
53 000 Kč
Jaroslav Panuška
Podvečer na rybníce
Id: 129301
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, kolem 1910, zaskleno, oděrky na malbě i rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
50 000 Kč
Johanes Kepler
Id: 130806
reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně včetně datace 71, původní velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
50 000 Kč
Kamil Lhoták
Kavárna
Id: 134102
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 57
Josef Jambor
Příchod jara
Id: 133104
olej/plátno, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, zaskleno, dekorativně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Ján Hála
Koupání
Id: 132109
olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, krakelováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
47 000 Kč
Jaroslav Panuška
Daleký obzor
Id: 133204
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 53
Georges Kars
Jižní krajina
Id: 131505
olej/lepenka, rozměr 45 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
44 000 Kč
František Tichý
Karetní mistr
Id: 128505
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
43 500 Kč
Oldřich Blažíček
U moře
Id: 132114
kombinovaná technika/karton, rozměr 31 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
43 000 Kč