Čas na serveru 17:44:40

Aukce XLV./2018

Otakar Nejedlý - Noční panorama

Otakar Nejedlý
Noční panorama

Id: 111814

olej/plátno, rozměr 74 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti pravděpodobně odborně čištěn, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

56 789

Detail

Příhozy: 58

Ota Bubeníček - Stodůlka pod starými kaštany

Ota Bubeníček
Stodůlka pod starými kaštany

Id: 135302

olej/plátno, rozměr 57,5 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části plátna stopy po kapalině, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

Příhozy: 56

Dobroslav Foll - Návrh vitráže

Dobroslav Foll
Návrh vitráže

Id: 136601

olej/sololit, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, autorsky olištováno, obraz v minulosti odborně čištěn

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 57

Roman Brichcín - Dívka s kaktusem

Roman Brichcín
Dívka s kaktusem

Id: 129705

olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
20 000

54 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Tři studie horských krajin

A. B. Piepenhagen
Tři studie horských krajin

Id: 114413

malba/karton, rozměry ve výřezu 3,3 x 4,5 cm, 6 x 4,5 cm, 4,7 x 5,2 cm, značeno vlevo dole vyrytým monogramem AP na první studii č. 98, pravděpodobně se jedná o autorovy vzorníky, paspartováno, rámováno, původní stav, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
6 000

53 000

Detail

Příhozy: 52

Ota Janeček - Ptáček a slunce

Ptáček a slunce

Id: 126504

olej/plátno/překližka, rozměr 46 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, novodobě olištováno, za zadní straně katalogové číslo

Vyvolávací cena:
10 000

53 000

Detail

Jaroslav Panuška - Podvečer na rybníce

Jaroslav Panuška
Podvečer na rybníce

Id: 129301

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, kolem 1910, zaskleno, oděrky na malbě i rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Olbram Zoubek - Johanes Kepler

Johanes Kepler

Id: 130806

reliéf, cín/zlato, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno na zadní straně včetně datace 71, původní velmi dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

50 000

Detail

Kamil Lhoták - Kavárna

Kamil Lhoták
Kavárna

Id: 134102

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 57

Josef Jambor - Příchod jara

Josef Jambor
Příchod jara

Id: 133104

olej/plátno, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, zaskleno, dekorativně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Ján Hála - Koupání

Ján Hála
Koupání

Id: 132109

olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, krakelováno

Vyvolávací cena:
15 000

47 000

Detail

Jaroslav Panuška - Daleký obzor

Jaroslav Panuška
Daleký obzor

Id: 133204

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

47 000

Detail

Příhozy: 53

Georges Kars - Jižní krajina

Georges Kars
Jižní krajina

Id: 131505

olej/lepenka, rozměr 45 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka

Vyvolávací cena:
8 000

44 000

Detail

František  Tichý - Karetní mistr

František Tichý
Karetní mistr

Id: 128505

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

43 500

Detail

Oldřich Blažíček - U moře

Oldřich Blažíček
U moře

Id: 132114

kombinovaná technika/karton, rozměr 31 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
11 000

43 000

Detail