Čas na serveru 16:06:28

Aukce XLV./2018

Adolf Wiesner - Kytice

Adolf Wiesner
Kytice

Id: 129112

olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, lokální oděrky na obraze

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Josef Fiala - Zábava v létě

Josef Fiala
Zábava v létě

Id: 127602

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Olbram Zoubek - Děkuji

Děkuji

Id: 128403

papírový reliéf, velikost listu 42 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., rok vzniku 1992, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 200

Detail

Albert Tschautsch - Dívka u okna

Albert Tschautsch
Dívka u okna

Id: 129101

olej/plátno, rozměr 131 x 95 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
10 000

26 000

Detail

František Jakub - Siesta

František Jakub
Siesta

Id: 128302

olej/dřevěná deska, rozměr 29 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Otakar Číla - V Albánii

Otakar Číla
V Albánii

Id: 129116

olej/karton, rozměr 37 x 32 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, barevný opar na skle z vnitřní strany, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Autor neurčen - Dívka u potoka

Dívka u potoka

Id: 129110

olej/plátno, rozměr 30 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Hajný - Okna

Zdeněk Hajný
Okna

Id: 128001

malba/deska, rozměr 51 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní rámování, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
9 500

35 501

Detail

František Líbal - Karlův most

František Líbal
Karlův most

Id: 129001

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek ČFVU

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 113906

barevná litografie/papír, velikost tisku cca 26 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 115909

olej/dřevo, rozměr každého 31 x 47 cm, signováno J. Rossi, zaskleno, poškozené dekorativní adjustování

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Paul Mascart - Vesnička s kostelíkem

Paul Mascart
Vesnička s kostelíkem

Id: 127306

olej/karton, rozměr 19 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

600

Detail

František Šindelář - Krk

František Šindelář
Krk

Id: 130402

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i malbě

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Stanislav  Vajce - Zahrada v noci

Stanislav Vajce
Zahrada v noci

Id: 131101

strukturální malba/dřevo, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Rudolf Růžička - Autorova chata

Rudolf Růžička
Autorova chata

Id: 132104

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně štítek Waldesovy obrazárny, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail