Čas na serveru 19:22:03

Aukce XLV./2018

Jan  Bauch - Pražské panorama

Jan Bauch
Pražské panorama

Id: 135007

tempera/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 135401

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole s datací a monogramem vpravo dole, na zadní straně osobní věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
6 000

43 000

Detail

František Kaván - Jarní nálada

František Kaván
Jarní nálada

Id: 130301

olej/plátno, rozměr 37 x 44 cm, signováno vpravo dole, popsáno Kaván Květy, doba vzniku do roku 1910, lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

42 000

Detail

  Autor neurčen - U řeky

U řeky

Id: 131517

olej/plátno, rozměr 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 63

Josef Procházka - Letní den

Josef Procházka
Letní den

Id: 132117

olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Procházka - Jarní tání

Josef Procházka
Jarní tání

Id: 135002

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
18 000

42 000

Detail

Josef Ullmann - Předjaří

Josef Ullmann
Předjaří

Id: 135006

olej/karton, rozměr 48 x 63 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální znečištění malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

42 000

Detail

Emil Artur Pitterman - Longen - Na poli

Emil Artur Pitterman - Longen
Na poli

Id: 135021

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

42 000

Detail

Příhozy: 50

  Autor neurčen - Děti u vody

Děti u vody

Id: 135102

olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, signováno vlevo dole Montezin, poškozený rám, obraz v minulosti protržen a restaurován

Vyvolávací cena:
10 000

42 000

Detail

Kamil Lhoták - Muž s lahví

Kamil Lhoták
Muž s lahví

Id: 134103

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 56

František  Tichý - Muž s deštníkem

František Tichý
Muž s deštníkem

Id: 134502

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 48, vlevo dole číslováno 1/15, vpravo dole věnování, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Nedělní odpoledne

Josef Václav Směšný - Barnet
Nedělní odpoledne

Id: 124602

olej/plátno, rozměr 99 x 76,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Vojtěch Tittelbach - Ranní koupel

Vojtěch Tittelbach
Ranní koupel

Id: 130004

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
40 000

40 000

Detail

Josef Ullmann - Na cestě k vesnici

Josef Ullmann
Na cestě k vesnici

Id: 130411

olej/karton, rozměr 55 x 72 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

38 000

Detail

Josef Loukota - Dívka v křesle

Josef Loukota
Dívka v křesle

Id: 132101

olej/plátno, rozměr 100 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 000

38 000

Detail