Aukce XLV./2018
Jan Bauch
Pražské panorama
Id: 135007
tempera/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Zátiší s jablky
Id: 135401
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole s datací a monogramem vpravo dole, na zadní straně osobní věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
43 000 Kč
František Kaván
Jarní nálada
Id: 130301
olej/plátno, rozměr 37 x 44 cm, signováno vpravo dole, popsáno Kaván Květy, doba vzniku do roku 1910, lehce prohnuté plátno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
42 000 Kč
U řeky
Id: 131517
olej/plátno, rozměr 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 63
Josef Procházka
Letní den
Id: 132117
olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Procházka
Jarní tání
Id: 135002
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
42 000 Kč
Josef Ullmann
Předjaří
Id: 135006
olej/karton, rozměr 48 x 63 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální znečištění malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
42 000 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Na poli
Id: 135021
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 50
Děti u vody
Id: 135102
olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, signováno vlevo dole Montezin, poškozený rám, obraz v minulosti protržen a restaurován
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
42 000 Kč
Kamil Lhoták
Muž s lahví
Id: 134103
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 56
František Tichý
Muž s deštníkem
Id: 134502
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 48, vlevo dole číslováno 1/15, vpravo dole věnování, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 500 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Nedělní odpoledne
Id: 124602
olej/plátno, rozměr 99 x 76,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Vojtěch Tittelbach
Ranní koupel
Id: 130004
olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
40 000 Kč
Josef Ullmann
Na cestě k vesnici
Id: 130411
olej/karton, rozměr 55 x 72 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
38 000 Kč
Josef Loukota
Dívka v křesle
Id: 132101
olej/plátno, rozměr 100 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
38 000 Kč