Čas na serveru 06:42:37

Aukce XLV./2018

Adolf Born - Galerie

Galerie

Id: 133318

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 27/120, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Julius Mařák - Český Krumlov

Julius Mařák
Český Krumlov

Id: 134017

lept/papír, rozměr listu 32,5 x 23 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Arkadij Solovjev - Na kraji lesa

Arkadij Solovjev
Na kraji lesa

Id: 135203

olej/dřevo, rozměr 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 300

1 800

Detail

Svatopluk Havrlík - Rozkvetlá jabloň

Svatopluk Havrlík
Rozkvetlá jabloň

Id: 135402

olej/plátno, rozměr 45,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, volné v rámu, lehce prohnuté plátno, volné v rámu, zničený rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Zarostlé domky

Zarostlé domky

Id: 127311

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s dýmkou

Zátiší s dýmkou

Id: 130001

olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, volné v rám, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Autor neurčen - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 133205

pastel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Jaroslav Šafařík (Šafara) - Dívka

Jaroslav Šafařík (Šafara)
Dívka

Id: 135207

olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Ladislav Stejskal - Koně na pobřeží

Ladislav Stejskal
Koně na pobřeží

Id: 115838

olej/plátno, rozměr 82 x 115 cm, signováno vpravo dole, popsáno kopie Chirica, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Autoři různí - Konvolut pěti kusů

Autoři různí
Konvolut pěti kusů

Id: 130414

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměry od 21 x 16 cm do 35 x 22 cm, některé značeny, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Procházka - Horská krajina

František X. Procházka
Horská krajina

Id: 132107

olej/karton, rozměr 11 x 15 cm, signováno vpravo dole pod rámem, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

  Autor neurčen - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 120006

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

Max Švabinský - Duha

Max Švabinský
Duha

Id: 130416

litografie/papír, velikost tisku 43 x 52 cm, signováno vpravo dole, list v horní i spodní části poškozen, poškození nezasahuje do litografie, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Viktor  Belányi - Akt

Viktor Belányi
Akt

Id: 131801

pastel/papír, rozměr 54 x 94 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Ludvík Kuba - Letní krajina

Ludvík Kuba
Letní krajina

Id: 128303

perokresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně vybělený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail