Aukce XLV./2018
Galerie
Id: 133318
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 27/120, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Julius Mařák
Český Krumlov
Id: 134017
lept/papír, rozměr listu 32,5 x 23 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Arkadij Solovjev
Na kraji lesa
Id: 135203
olej/dřevo, rozměr 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 800 Kč
Svatopluk Havrlík
Rozkvetlá jabloň
Id: 135402
olej/plátno, rozměr 45,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, volné v rámu, lehce prohnuté plátno, volné v rámu, zničený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Zarostlé domky
Id: 127311
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč
Zátiší s dýmkou
Id: 130001
olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, volné v rám, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Portrét dívky
Id: 133205
pastel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
Jaroslav Šafařík (Šafara)
Dívka
Id: 135207
olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Ladislav Stejskal
Koně na pobřeží
Id: 115838
olej/plátno, rozměr 82 x 115 cm, signováno vpravo dole, popsáno kopie Chirica, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Autoři různí
Konvolut pěti kusů
Id: 130414
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměry od 21 x 16 cm do 35 x 22 cm, některé značeny, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
František X. Procházka
Horská krajina
Id: 132107
olej/karton, rozměr 11 x 15 cm, signováno vpravo dole pod rámem, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Ovocné zátiší
Id: 120006
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
Max Švabinský
Duha
Id: 130416
litografie/papír, velikost tisku 43 x 52 cm, signováno vpravo dole, list v horní i spodní části poškozen, poškození nezasahuje do litografie, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Viktor Belányi
Akt
Id: 131801
pastel/papír, rozměr 54 x 94 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Ludvík Kuba
Letní krajina
Id: 128303
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně vybělený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč