Čas na serveru 03:44:15

Aukce XLV./2018

Otakar Hůrka - U pole

Otakar Hůrka
U pole

Id: 133317

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

  Autor neurčen - Dívka s holubicemi

Dívka s holubicemi

Id: 127310

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, dále na zadní straně s datací, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 127314

Pobřežní motivy, olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr každého 22 x 34 cm, na jednom obraze monogram vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V rozkvetlém sadu

V rozkvetlém sadu

Id: 129109

olej/plátno, rozměr 27 x 40 cm, signováno monogramem vlevo dole, poškozený rám, lehce ošoupaná malba, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Karel Schadt - Lekníny

Karel Schadt
Lekníny

Id: 133906

olej/karton, rozměr 17 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Galerie

Galerie

Id: 133318

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 27/120, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Julius Mařák - Český Krumlov

Julius Mařák
Český Krumlov

Id: 134017

lept/papír, rozměr listu 32,5 x 23 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Arkadij Solovjev - Na kraji lesa

Arkadij Solovjev
Na kraji lesa

Id: 135203

olej/dřevo, rozměr 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 300

1 800

Detail

Svatopluk Havrlík - Rozkvetlá jabloň

Svatopluk Havrlík
Rozkvetlá jabloň

Id: 135402

olej/plátno, rozměr 45,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 1930, volné v rámu, lehce prohnuté plátno, volné v rámu, zničený rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Zarostlé domky

Zarostlé domky

Id: 127311

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail

  Autor neurčen - Zátiší s dýmkou

Zátiší s dýmkou

Id: 130001

olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, volné v rám, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Autor neurčen - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 133205

pastel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Jaroslav Šafařík (Šafara) - Dívka

Jaroslav Šafařík (Šafara)
Dívka

Id: 135207

olej/plátno/karton, rozměr 26,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Ladislav Stejskal - Koně na pobřeží

Ladislav Stejskal
Koně na pobřeží

Id: 115838

olej/plátno, rozměr 82 x 115 cm, signováno vpravo dole, popsáno kopie Chirica, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Autoři různí - Konvolut pěti kusů

Autoři různí
Konvolut pěti kusů

Id: 130414

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměry od 21 x 16 cm do 35 x 22 cm, některé značeny, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail