Aukce XLIII./2018
František Xaver Naske
Diana
Id: 112105
olej/plátno, rozměr 44 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 009 Kč
Otakar Hůrka
Léto
Id: 111503
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 005 Kč
Příhozy: 51
Petr Modlitba
Mastodon americanus
Id: 110519
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 000 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Námluvy
Id: 111811
olej/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 000 Kč
Alois Schneiderka
Podzim
Id: 113003
pastel/papír, rozměr 33 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 000 Kč
René Roubíček
Korál
Id: 115403
barevná skleněná plastika, celková výška 30 cm, doba vzniku 70. léta, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Ferdinand Prokop
Léto na vsi
Id: 110208
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, vzácně se vyskytující "Mařákovec", konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
A. V. Procházka
Dvojice
Id: 111902
olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
Ferdinand Kotvald
Lidé u řeky
Id: 112701
kombinovaná technika/karton, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
František Jiroudek
Kytice
Id: 113206
olej/sololit, rozměr 40 x 32 cm, singováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
Josef Kolář
Z Itálie
Id: 113502
olej/plátno, rozměr 68 x 75 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v původním stavu, rám drobně poškozen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 53
Antonín Hudeček
Pohled do krajiny
Id: 115104
kvaš/papír, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
Ota Bubeníček
Stromy v krajině
Id: 115107
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 000 Kč
Viktor Polášek
Evropa na rozcestí
Id: 114408
olej/plátno, rozměr 115 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav, plátno lokálně zvlněno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
U potůčku
Id: 104115
olej/plátno, rozměr 43 x 55 cm, signováno vlevo dole L. Henry, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč