Aukce XLIII./2018
Zdeněk Hajný
Rodina
Id: 112714
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
110 913 Kč
Příhozy: 138
Neznačeno
Masné krámy
Id: 106822
olej/karton, rozměr 31 x 39,7 cm, obraz lokálně poškozen, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 123
Josef Písecký (Liška)
Šibenik
Id: 111101
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
99 000 Kč
Příhozy: 84
Břetislav Benda
Dívka
Id: 113007
bronzová plastika, celková výška 84 cm, singováno na plintě, starý odlitek, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
99 000 Kč
Příhozy: 84
Josef Liesler
Když Hieronymus medituje
Id: 114601
olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
98 040 Kč
Příhozy: 84
Bolest
Id: 110002
litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 56
Meditace
Id: 110004
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
93 000 Kč
Příhozy: 60
Max Švabinský
Studie ke Žním
Id: 111005
olej/překližka, nesignováno, rozměr 41 x 67 cm, oděrky na rámu, obraz lehce poškozen popraskáním dřeva a oloupáním barvy, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 93
Andy Warhol
Zebra
Id: 114304
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 45/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
90 666 Kč
Příhozy: 82
Agamemnón
Id: 115102
reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1985, původní stav, drobné nečistoty na povrchu, PO, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
90 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Zátoka na Jadranu
Id: 103602
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
89 000 Kč
Příhozy: 81
Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem
Id: 109501
olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 84
Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice
Id: 112001
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 86
Stanislav Lolek
Ze statku
Id: 112720
olej/plátno/karton, rozměr 27 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole a na zadní straně viz foto, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 105
Marie Čermínová - Toyen
Dívka
Id: 110102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 92