Čas na serveru 02:25:00

Aukce XLIII./2018

Zdeněk Hajný - Rodina

Zdeněk Hajný
Rodina

Id: 112714

Vyvolávací cena:

110 913

Detail

Příhozy: 138

  Neznačeno - Masné krámy

Neznačeno
Masné krámy

Id: 106822

olej/karton, rozměr 31 x 39,7 cm, obraz lokálně poškozen, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 123

Josef Písecký (Liška) - Šibenik

Josef Písecký (Liška)
Šibenik

Id: 111101

Vyvolávací cena:
12 000

99 000

Detail

Příhozy: 84

Břetislav Benda - Dívka

Břetislav Benda
Dívka

Id: 113007

bronzová plastika, celková výška 84 cm, singováno na plintě, starý odlitek, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

99 000

Detail

Příhozy: 84

Josef Liesler - Když Hieronymus medituje

Josef Liesler
Když Hieronymus medituje

Id: 114601

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
18 000

98 040

Detail

Příhozy: 84

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 110002

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Příhozy: 56

Jan  Zrzavý - Meditace

Meditace

Id: 110004

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Příhozy: 60

Max Švabinský - Studie ke Žním

Max Švabinský
Studie ke Žním

Id: 111005

olej/překližka, nesignováno, rozměr 41 x 67 cm, oděrky na rámu, obraz lehce poškozen popraskáním dřeva a oloupáním barvy, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 93

Andy Warhol - Zebra

Andy Warhol
Zebra

Id: 114304

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 45/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

90 666

Detail

Příhozy: 82

Olbram Zoubek - Agamemnón

Agamemnón

Id: 115102

reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1985, původní stav, drobné nečistoty na povrchu, PO, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

90 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Zátoka na Jadranu

Josef Písecký (Liška)
Zátoka na Jadranu

Id: 103602

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

89 000

Detail

Příhozy: 81

Ludvík Kuba - Zátiší s hyacintem

Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem

Id: 109501

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Detail

Příhozy: 84

Ota Bubeníček - Krajina u Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice

Id: 112001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr

Vyvolávací cena:
11 000

86 000

Detail

Příhozy: 86

Stanislav Lolek - Ze statku

Stanislav Lolek
Ze statku

Id: 112720

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole a na zadní straně viz foto, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 105

Marie Čermínová - Toyen - Dívka

Marie Čermínová - Toyen
Dívka

Id: 110102

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 92