Aukce XLIII./2018
Antonín Chittussi
Vrby
Id: 111004
oboustranná kresba/tužka/ruční papír, rozměr ve výřezu 21 x 44 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně rozměr ve výřezu 24 x 43 cm; vystaveno na posmrtné výstavě v roce 1892, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
11 500 Kč
Josef Holub
Konvolut dvou kusů
Id: 111401
Říp od Úžic, olej/karton, nesignováno, rozměr 12 x 15 cm, popsáno a signováno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav; Labský močál, olej/karton, signováno vpravo dole, rozměr 12,5 x 19 cm, signováno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Rybáři
Id: 111817
olej/plátno, rozměr 26,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč
Karel Schadt
V Pasekách u Příbrami
Id: 113005
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 300 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka
Id: 104002
olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 000 Kč
Otakar Hůrka
Červánky
Id: 104126
olej/karton, rozměr 19 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální oděrka na obraze
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč
František Tichý
Dáma s vějířem
Id: 110509
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 57, paspartováno, zaskleno, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Jan Štursa
Raněný
Id: 114414
patinovaná sádra, celková výška 54 cm, signováno na podstavci, stará původní plastika, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 890 Kč
Záda Sue
Id: 99217
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 500 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlá zahrádka
Id: 104125
olej/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Václav Trefil
Pod borovicemi
Id: 112111
olej/plátno, rozměr 55 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, otřená barva, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Husopaska
Id: 112801
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost listu 35 x 31 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 300 Kč
Miloš Boria
Krajina
Id: 106805
olej/plátno, rozměr 28 x 31 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Ladislav Šaloun
Stojící půlakt
Id: 107101
pálená hlína, celková výška 41 cm, značeno na podstavci, původní stav odpovídá stáří
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Ferdinand Adámek
Na okraji starého lesa
Id: 111409
olej/plátno, rozměr 93 x 100 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, původní stav, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč