Čas na serveru 23:06:33

Aukce XLIII./2018

Antonín Chittussi - Vrby

Antonín Chittussi
Vrby

Id: 111004

oboustranná kresba/tužka/ruční papír, rozměr ve výřezu 21 x 44 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně rozměr ve výřezu 24 x 43 cm; vystaveno na posmrtné výstavě v roce 1892, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

11 500

Detail

 Josef Holub - Konvolut dvou kusů

Josef Holub
Konvolut dvou kusů

Id: 111401

Říp od Úžic, olej/karton, nesignováno, rozměr 12 x 15 cm, popsáno a signováno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav; Labský močál, olej/karton, signováno vpravo dole, rozměr 12,5 x 19 cm, signováno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 111817

olej/plátno, rozměr 26,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Karel Schadt - V Pasekách u Příbrami

Karel Schadt
V Pasekách u Příbrami

Id: 113005

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 300

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Baletka

Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka

Id: 104002

olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

Otakar Hůrka - Červánky

Otakar Hůrka
Červánky

Id: 104126

olej/karton, rozměr 19 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální oděrka na obraze

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Tichý - Dáma s vějířem

František Tichý
Dáma s vějířem

Id: 110509

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 57, paspartováno, zaskleno, PO

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 114414

patinovaná sádra, celková výška 54 cm, signováno na podstavci, stará původní plastika, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

10 890

Detail

Olbram Zoubek - Záda Sue

Záda Sue

Id: 99217

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá zahrádka

Otakar Hůrka
Rozkvetlá zahrádka

Id: 104125

olej/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Václav Trefil - Pod borovicemi

Václav Trefil
Pod borovicemi

Id: 112111

olej/plátno, rozměr 55 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, otřená barva, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Václav Špála - Husopaska

Husopaska

Id: 112801

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost listu 35 x 31 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 300

Detail

Miloš Boria - Krajina

Miloš Boria
Krajina

Id: 106805

olej/plátno, rozměr 28 x 31 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ladislav Šaloun - Stojící půlakt

Ladislav Šaloun
Stojící půlakt

Id: 107101

pálená hlína, celková výška 41 cm, značeno na podstavci, původní stav odpovídá stáří

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ferdinand Adámek - Na okraji starého lesa

Ferdinand Adámek
Na okraji starého lesa

Id: 111409

olej/plátno, rozměr 93 x 100 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail