Aukce XLIII./2018
Zdeněk Burian
Přepadení
Id: 115113
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, antireflexní sklo, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč
Josef Velčovský
Karavana procházející duhou
Id: 111102
akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 2017, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
32 900 Kč
Vojtěch Sedláček
Plavení koní
Id: 113216
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, singováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 001 Kč
Příhozy: 48
Otakar Číla
Přístav v Šanghaji
Id: 110704
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, datováno 1920, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stav
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
32 000 Kč
Roman Havelka
Krajina s hradem
Id: 114004
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz v minulosti restaurován, poškozený rám, doporučeno čistit
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Artěl Praha
Kubistický popelník
Id: 115401
mosazný plech, rozměr 8,5 x 8,5 cm, výška 3,6 cm, značeno na spodní straně, do dna popelníku vyražena značka (pravděpodobně návrhář), zcela původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Zdeněk Burian
Noční návštěva
Id: 110511
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč
Antonín Pelc
Práce s bavlnou
Id: 111202
olej/karton, rozměr 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Bedřich Feigl
Krajina
Id: 111204
olej/plátno/sololit, rozměr 44 x 51 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 49
Vlastimil Beneš
Židovský hřbitov
Id: 112703
olej/karton, rozměr 20 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Mark Chagall
Bouguet de genéts et pomes
Id: 114301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 60 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno, certifikát díla přiložen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 53
Fritz Chwala
Červánky nad jezerem
Id: 115001
olej/plátno, rozměr 50 x 81 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, malba značně poškozena, v minulosti pokus o restaurování, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Políčka
Id: 114007
kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 68
Jaroslav Panuška
Duch rybníka
Id: 114905
olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1900, poškozený rám, drobné oděrky na obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Čapek
Chudá žena
Id: 110001
dřevoryt/papír, velikost tisku 24,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč