Čas na serveru 06:58:37

Aukce XLIII./2018

Zdeněk Burian - Přepadení

Zdeněk Burian
Přepadení

Id: 115113

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, antireflexní sklo, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef Velčovský - Karavana procházející duhou

Josef Velčovský
Karavana procházející duhou

Id: 111102

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 2017, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
6 000

32 900

Detail

Vojtěch  Sedláček - Plavení koní

Vojtěch Sedláček
Plavení koní

Id: 113216

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 37 x 55 cm, singováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 001

Detail

Příhozy: 48

Otakar Číla - Přístav v Šanghaji

Otakar Číla
Přístav v Šanghaji

Id: 110704

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vlevo dole, datováno 1920, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stav

Vyvolávací cena:
10 000

32 000

Detail

Roman Havelka - Krajina s hradem

Roman Havelka
Krajina s hradem

Id: 114004

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz v minulosti restaurován, poškozený rám, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Artěl Praha - Kubistický popelník

Artěl Praha
Kubistický popelník

Id: 115401

mosazný plech, rozměr 8,5 x 8,5 cm, výška 3,6 cm, značeno na spodní straně, do dna popelníku vyražena značka (pravděpodobně návrhář), zcela původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Zdeněk Burian - Noční návštěva

Zdeněk Burian
Noční návštěva

Id: 110511

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Antonín Pelc - Práce s bavlnou

Antonín Pelc
Práce s bavlnou

Id: 111202

olej/karton, rozměr 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Bedřich  Feigl - Krajina

Bedřich Feigl
Krajina

Id: 111204

olej/plátno/sololit, rozměr 44 x 51 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 49

Vlastimil  Beneš - Židovský hřbitov

Vlastimil Beneš
Židovský hřbitov

Id: 112703

olej/karton, rozměr 20 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Mark Chagall - Bouguet de genéts et pomes

Mark Chagall
Bouguet de genéts et pomes

Id: 114301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 60 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno, certifikát díla přiložen

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 53

Fritz Chwala - Červánky nad jezerem

Fritz Chwala
Červánky nad jezerem

Id: 115001

olej/plátno, rozměr 50 x 81 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, malba značně poškozena, v minulosti pokus o restaurování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Políčka

Vojtěch Sedláček
Políčka

Id: 114007

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 001

Detail

Příhozy: 68

Jaroslav Panuška - Duch rybníka

Jaroslav Panuška
Duch rybníka

Id: 114905

olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, kolem roku 1900, poškozený rám, drobné oděrky na obraze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 51

Josef Čapek - Chudá žena

Josef Čapek
Chudá žena

Id: 110001

dřevoryt/papír, velikost tisku 24,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail