Čas na serveru 03:07:25

Aukce XLIII./2018

  Autor neurčen - Napadení

Napadení

Id: 99448

olej/plátno, rozměr 47,5 x 69 cm, nečitelná signatura vlevo dole, volné plátno, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Maxmilian Pirner - Portrét dívky

Maxmilian Pirner
Portrét dívky

Id: 110207

kombinovaná technika/papír, rozměr 35 x 26 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Xaver  Harlas - U hospodářství

František Xaver Harlas
U hospodářství

Id: 111506

olej/ plátno, rozměr 36 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav  Kozák - Kněževes

Václav Kozák
Kněževes

Id: 112104

olej/plátno, rozměr 62,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

Alois Moravec - Procesí

Alois Moravec
Procesí

Id: 112113

olej/plátno, rozměr 52 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Vojtěch Pernica - V krčmě

Vojtěch Pernica
V krčmě

Id: 113217

olej/dřevo, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Zdeněk Berger - Fantastické květiny

Zdeněk Berger
Fantastické květiny

Id: 114006

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, nesignováno, autorsky olištováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Řeka ve městě

Řeka ve městě

Id: 114015

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole J. Lambert, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Emler - Lodě na řece

František Emler
Lodě na řece

Id: 110514

olej/sololit, rozměr 31 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, rám lehce poškozen, PO

Vyvolávací cena:
1 600

5 600

Detail

August Wilhelm Dieffenbacher - Svítání v Raintalu

August Wilhelm Dieffenbacher
Svítání v Raintalu

Id: 112705

olej/karton, rozměr 13,8 x 24,cm, signováno vpravo dole, popsáno, dekorativně adjustováno, lehce vysušený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Václav Haise - Předjaří

Václav Haise
Předjaří

Id: 113208

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

5 550

Detail

Ondřej Harlas - Benátky

Ondřej Harlas
Benátky

Id: 104118

olej/plátno, rozměr 51 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Rybáři na pobřeží

Rybáři na pobřeží

Id: 108405

olej/překližka, rozměr 52 x 78,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Josef Hýsek - Krajina s mostem

Josef Hýsek
Krajina s mostem

Id: 111402

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Štáfl - Před chaloupkami

Otakar Štáfl
Před chaloupkami

Id: 112106

olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 42, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně zrestaurován

Vyvolávací cena:
2 200

Detail