Aukce XLIII./2018
Napadení
Id: 99448
olej/plátno, rozměr 47,5 x 69 cm, nečitelná signatura vlevo dole, volné plátno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Maxmilian Pirner
Portrét dívky
Id: 110207
kombinovaná technika/papír, rozměr 35 x 26 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
František Xaver Harlas
U hospodářství
Id: 111506
olej/ plátno, rozměr 36 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 Kč
Václav Kozák
Kněževes
Id: 112104
olej/plátno, rozměr 62,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč
Alois Moravec
Procesí
Id: 112113
olej/plátno, rozměr 52 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, vše v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Vojtěch Pernica
V krčmě
Id: 113217
olej/dřevo, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Zdeněk Berger
Fantastické květiny
Id: 114006
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, nesignováno, autorsky olištováno, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Řeka ve městě
Id: 114015
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole J. Lambert, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
František Emler
Lodě na řece
Id: 110514
olej/sololit, rozměr 31 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, rám lehce poškozen, PO
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
5 600 Kč
August Wilhelm Dieffenbacher
Svítání v Raintalu
Id: 112705
olej/karton, rozměr 13,8 x 24,cm, signováno vpravo dole, popsáno, dekorativně adjustováno, lehce vysušený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 600 Kč
Václav Haise
Předjaří
Id: 113208
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 550 Kč
Ondřej Harlas
Benátky
Id: 104118
olej/plátno, rozměr 51 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Rybáři na pobřeží
Id: 108405
olej/překližka, rozměr 52 x 78,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Josef Hýsek
Krajina s mostem
Id: 111402
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Štáfl
Před chaloupkami
Id: 112106
olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 42, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně zrestaurován
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč