Čas na serveru 19:56:05

Aukce XLIII./2018

Jan Konůpek - Konvolut tří kusů

Jan Konůpek
Konvolut tří kusů

Id: 110005

litografie/papír, 1) velikost tisku 29 x 23 cm, signováno vpravo dole; 2) velikost tisku 53,5 x 43,5 cm, signováno a číslováno vlevo dole, 3) velikost tisku 52 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno vlevo dole, vše v původním stavu, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Neumann - Lesní potok

Rudolf Neumann
Lesní potok

Id: 104108

olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 400

Detail

Marie Galimbertiová-Provázková - Kytice

Marie Galimbertiová-Provázková
Kytice

Id: 111812

olej/plátno, rozměr 64 x 52 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 400

Detail

Josef Kilián - Starohaklovský rybník

Josef Kilián
Starohaklovský rybník

Id: 111205

olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Autor neurčen - Na rušném náměstí

Na rušném náměstí

Id: 114001

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole Polák, obraz lokálně poškozen, nerámováno, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Max Švabinský - Konvolut dvou kusů

Max Švabinský
Konvolut dvou kusů

Id: 110007

1) Déšť v parku, litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, 2) Diana, dřevoryt/papír, velikost tisku 26 x 19 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

A. B. Piepenhagen - Lesní motiv

A. B. Piepenhagen
Lesní motiv

Id: 111701

oboustranná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm (18 x 23 cm), na přední straně signatura vpravo dole AP, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 002

Detail

Emil Orlík - Portrét

Emil Orlík
Portrét

Id: 114101

kolorovaná kresba/papír, velikost listu 19,7 x 13,2 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, zlacený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 114406

olej/karton, rozměr 73 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Orfeus

Jaroslav Veris (Zamazal)
Orfeus

Id: 112120

kombinovaná technika/papír, rozměr 61 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaroslav Šimůnek - Pohled na klášter

Jaroslav Šimůnek
Pohled na klášter

Id: 112713

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 700

Detail

Josef Jiří Bauer - Pradlenky

Josef Jiří Bauer
Pradlenky

Id: 111207

olej/plátno, rozměr 24 x 32 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Hugo Boettinger - Na cestě

Hugo Boettinger
Na cestě

Id: 114904

pastel/papír, rozměr 25 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Bürger - Konvolut dvou kusů

Josef Bürger
Konvolut dvou kusů

Id: 108004

olej/plátno, rozměr každého obrazu 40 x 50 cm, signováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Stein - Rozhovor

Václav Stein
Rozhovor

Id: 113204

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail