Aukce XLIII./2018
Jan Konůpek
Konvolut tří kusů
Id: 110005
litografie/papír, 1) velikost tisku 29 x 23 cm, signováno vpravo dole; 2) velikost tisku 53,5 x 43,5 cm, signováno a číslováno vlevo dole, 3) velikost tisku 52 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno vlevo dole, vše v původním stavu, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Rudolf Neumann
Lesní potok
Id: 104108
olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 400 Kč
Marie Galimbertiová-Provázková
Kytice
Id: 111812
olej/plátno, rozměr 64 x 52 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 400 Kč
Josef Kilián
Starohaklovský rybník
Id: 111205
olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Na rušném náměstí
Id: 114001
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole Polák, obraz lokálně poškozen, nerámováno, doporučeno čistit
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč
Max Švabinský
Konvolut dvou kusů
Id: 110007
1) Déšť v parku, litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, 2) Diana, dřevoryt/papír, velikost tisku 26 x 19 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
A. B. Piepenhagen
Lesní motiv
Id: 111701
oboustranná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23 cm (18 x 23 cm), na přední straně signatura vpravo dole AP, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 002 Kč
Emil Orlík
Portrét
Id: 114101
kolorovaná kresba/papír, velikost listu 19,7 x 13,2 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, zlacený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 Kč
Kytice
Id: 114406
olej/karton, rozměr 73 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Orfeus
Id: 112120
kombinovaná technika/papír, rozměr 61 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč
Jaroslav Šimůnek
Pohled na klášter
Id: 112713
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 700 Kč
Josef Jiří Bauer
Pradlenky
Id: 111207
olej/plátno, rozměr 24 x 32 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Hugo Boettinger
Na cestě
Id: 114904
pastel/papír, rozměr 25 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč
Josef Bürger
Konvolut dvou kusů
Id: 108004
olej/plátno, rozměr každého obrazu 40 x 50 cm, signováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Václav Stein
Rozhovor
Id: 113204
olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč