Aukce XLIII./2018
Václav Stein
Na tržišti
Id: 113205
olej/plátno, rozměr 36 x 44 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč
František Xaver Harlas
Rozkvetlá louka
Id: 111505
olej/karton, rozměr 34 x 47 cm, signováno vlevo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 114014
kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu u každého 13 x 20,5 cm, kresby pravděpodobně z konce 19. století, zaskleno, novodobě paspartováno a rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Josef Istler
Kompozice
Id: 110507
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 150 Kč
Cyril Jančálek
Na projížďce
Id: 113006
olej/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 102 Kč
Julius Mařák
Na pokraji pralesní divočiny
Id: 110006
suchá jehla/papír, velikost tisku 26,5 x 22 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Richard Fremund
Jidáš
Id: 110503
litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 49/50, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
B. Horník
Z tržiště
Id: 112117
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 64 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
V. Příhoda
Na pobřeží
Id: 113910
olej/karton, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 062 Kč
Alois Hejl
U stolu
Id: 106802
olej/plátno, rozměr 28 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno, nerámováno, drobné oděrky na obraze, rentoilováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Richard Fremund
Zrození Venuše a Jonáš
Id: 110505
litografie/papír, velikost tisku 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 23/50, zaskleno, paspartováno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Jindřich Veselka
Zima v Pošumaví
Id: 113302
olej/plátno, rozměr 34 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč
Vladimír Komárek
Lavička
Id: 110502
oboustranná litografie, velikost tisku 45 x 33,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole 23/50, rozměr tisku na zadní straně 45 x 32,5 cm, paspartováno, volně loženo, PO
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 950 Kč
Růžena Magniová
Úplněk
Id: 114902
vosková technika/látka, rozměr 50,5 x 41 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 900 Kč
Adolf Zahel
Konvolut dvou kusů
Id: 112702
kolorovaná perokresba/lepenka, 1) Čertovka v Praze, rozměr 17 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno; 2) Malostranské domky, rozměr 17,7 x 22 cm, nesignováno; u obou obrazů popisný štítek na zadní straně, zaskleno, poškozené rámy
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč