Čas na serveru 02:25:34

Aukce XLIII./2018

Václav  Stein - Na tržišti

Václav Stein
Na tržišti

Id: 113205

olej/plátno, rozměr 36 x 44 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

František Xaver  Harlas - Rozkvetlá louka

František Xaver Harlas
Rozkvetlá louka

Id: 111505

olej/karton, rozměr 34 x 47 cm, signováno vlevo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 114014

kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu u každého 13 x 20,5 cm, kresby pravděpodobně z konce 19. století, zaskleno, novodobě paspartováno a rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Josef  Istler - Kompozice

Josef Istler
Kompozice

Id: 110507

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

2 150

Detail

Cyril Jančálek - Na projížďce

Cyril Jančálek
Na projížďce

Id: 113006

olej/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 102

Detail

Julius Mařák - Na pokraji pralesní divočiny

Julius Mařák
Na pokraji pralesní divočiny

Id: 110006

suchá jehla/papír, velikost tisku 26,5 x 22 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Richard Fremund - Jidáš

Richard Fremund
Jidáš

Id: 110503

litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 49/50, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

B. Horník - Z tržiště

B. Horník
Z tržiště

Id: 112117

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 64 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

V. Příhoda - Na pobřeží

V. Příhoda
Na pobřeží

Id: 113910

olej/karton, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 062

Detail

Alois Hejl - U stolu

Alois Hejl
U stolu

Id: 106802

olej/plátno, rozměr 28 x 24 cm, signováno vlevo dole, datováno, nerámováno, drobné oděrky na obraze, rentoilováno

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Fremund - Zrození Venuše a Jonáš

Richard Fremund
Zrození Venuše a Jonáš

Id: 110505

litografie/papír, velikost tisku 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 23/50, zaskleno, paspartováno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Veselka - Zima v Pošumaví

Jindřich Veselka
Zima v Pošumaví

Id: 113302

olej/plátno, rozměr 34 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Vladimír Komárek - Lavička

Vladimír Komárek
Lavička

Id: 110502

oboustranná litografie, velikost tisku 45 x 33,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole 23/50, rozměr tisku na zadní straně 45 x 32,5 cm, paspartováno, volně loženo, PO

Vyvolávací cena:
500

1 950

Detail

Růžena Magniová - Úplněk

Růžena Magniová
Úplněk

Id: 114902

vosková technika/látka, rozměr 50,5 x 41 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

1 900

Detail

Adolf Zahel - Konvolut dvou kusů

Adolf Zahel
Konvolut dvou kusů

Id: 112702

kolorovaná perokresba/lepenka, 1) Čertovka v Praze, rozměr 17 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno; 2) Malostranské domky, rozměr 17,7 x 22 cm, nesignováno; u obou obrazů popisný štítek na zadní straně, zaskleno, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

1 800

Detail