Aukce XLIII./2018
Karel Holan
Tání
Id: 115110
olej/karton, rozměr 27,5 x 41,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 53, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 600 Kč
13 500 Kč
Na louce
Id: 104114
olej/plátno, rozměr 43 x 55 cm, signováno vlevo dole L. Henry, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Zimní radovánky
Id: 110401
olej/plátno, rozměr 64 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz odborně vyčištěn, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 49
Rudolf Hanych
Konvolut dvou kusů
Id: 113911
kvaš/papír, 1) Mezi poli, rozměr ve výřezu 32,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, 2) Vesnička v údolí, rozměr ve výřezu 27,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, vše paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 000 Kč
František Jiroudek
Nad rybníkem
Id: 115112
olej/dřevo, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Z francouzského venkova
Id: 108003
olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Ivan Sedliský
Portrét dívky
Id: 109702
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu, obraz v původním stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
František Tichý
Čas
Id: 110510
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9 cm, signováno uprostřed dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč
Karel Holan
Pod Karlovým mostem
Id: 111819
olej/dřevo, rozměr 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, drobná původní prasklina v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Sedící dívka
Id: 115601
olej/deska, rozměr 67 x 60 cm, signováno vpravo dole, v horní části obrazu podélná prasklina, původní deska byla pravděpodobně nastavována viz foto, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
Andělíček I.
Id: 99212
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 150 Kč
Příhozy: 50
Jitka klín
Id: 99214
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Istler
P.F. 86
Id: 110506
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Ruce a nohy
Id: 99211
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 750 Kč
František Horký
Zátiší s kytící
Id: 111003
olej/lepenka, rozměr 54 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč