Čas na serveru 20:04:02

Aukce XLIII./2018

Karel Holan - Tání

Karel Holan
Tání

Id: 115110

olej/karton, rozměr 27,5 x 41,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 53, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:
4 600

13 500

Detail

  Autor neurčen - Na louce

Na louce

Id: 104114

olej/plátno, rozměr 43 x 55 cm, signováno vlevo dole L. Henry, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Zimní radovánky

Zimní radovánky

Id: 110401

olej/plátno, rozměr 64 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz odborně vyčištěn, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 49

Rudolf Hanych - Konvolut dvou kusů

Rudolf Hanych
Konvolut dvou kusů

Id: 113911

kvaš/papír, 1) Mezi poli, rozměr ve výřezu 32,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, 2) Vesnička v údolí, rozměr ve výřezu 27,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, vše paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

13 000

Detail

František Jiroudek - Nad rybníkem

František Jiroudek
Nad rybníkem

Id: 115112

olej/dřevo, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

  Autor neurčen - Z francouzského venkova

Z francouzského venkova

Id: 108003

olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Ivan Sedliský - Portrét dívky

Ivan Sedliský
Portrét dívky

Id: 109702

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu, obraz v původním stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František  Tichý - Čas

František Tichý
Čas

Id: 110510

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9 cm, signováno uprostřed dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, PO

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Holan - Pod Karlovým mostem

Karel Holan
Pod Karlovým mostem

Id: 111819

olej/dřevo, rozměr 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, drobná původní prasklina v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Sedící dívka

Josef Václav Směšný - Barnet
Sedící dívka

Id: 115601

olej/deska, rozměr 67 x 60 cm, signováno vpravo dole, v horní části obrazu podélná prasklina, původní deska byla pravděpodobně nastavována viz foto, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček I.

Andělíček I.

Id: 99212

Vyvolávací cena:

12 150

Detail

Příhozy: 50

Olbram Zoubek - Jitka klín

Jitka klín

Id: 99214

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Příhozy: 48

Josef  Istler - P.F. 86

Josef Istler
P.F. 86

Id: 110506

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Olbram Zoubek - Ruce a nohy

Ruce a nohy

Id: 99211

Vyvolávací cena:

11 750

Detail

František Horký - Zátiší s kytící

František Horký
Zátiší s kytící

Id: 111003

olej/lepenka, rozměr 54 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail