Aukce XLIII./2018
Andrej Bělocvětov
Zátiší s náhrdelníkem
Id: 113215
olej/plátno, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora paní Andreou Pilařovou Belotsvetovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Jan Kristofori
Skály
Id: 107601
strukturální malba/sololit, rozměr 47,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Bohumír Dvorský
Podzimní krajina
Id: 111206
olej/plátno, rozměr 39 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Bohumil Mareček
Dívka s vějířem
Id: 113004
olej/dřevo, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, oděrky na rámu, lokálně poškozený obraz
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Ondřej Pavlík
Zátiší
Id: 113601
olej/sololit, rozměr 79 x 79 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Starý most
Id: 114403
olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Filip Milinovský
Zimní hry
Id: 104120
olej/plátno, rozměr 41,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, doporučeno čistit
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 300 Kč
Porcelán
Šálek s podšálkem
Id: 111301
glazovaný/zlacený/porcelán, výška s podšálkem 13,5 cm, na spodní straně šálku značeno a datováno 828, lehce restaurováno, původní dobrý stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 000 Kč
Střechy
Id: 111807
olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč
Karel Novák
Zasněžený les
Id: 113903
olej/plátno, rozměr 71 x 95 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč
Sestry
Id: 99218
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 602 Kč
Ležící akt
Id: 114005
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, lokálně poškozena malba, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Karel Havlíček
Krajina pod Sněžkou
Id: 114906
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, nesignováno, poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč
Václav Hejna
V kavárně
Id: 115105
kombinovaná technika/olej/dřevo, rozměr 19 x 37,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, na zadní straně výstavní razítko Mánes, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 500 Kč
Otakar Hůrka
Zarostlý rybník
Id: 111504
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole,zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz v původní stavu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 400 Kč