Čas na serveru 21:32:41

Aukce XLIII./2018

Andrej Bělocvětov - Zátiší s náhrdelníkem

Andrej Bělocvětov
Zátiší s náhrdelníkem

Id: 113215

olej/plátno, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora paní Andreou Pilařovou Belotsvetovou

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Kristofori - Skály

Jan Kristofori
Skály

Id: 107601

strukturální malba/sololit, rozměr 47,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Bohumír Dvorský - Podzimní krajina

Bohumír Dvorský
Podzimní krajina

Id: 111206

olej/plátno, rozměr 39 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Bohumil Mareček - Dívka s vějířem

Bohumil Mareček
Dívka s vějířem

Id: 113004

olej/dřevo, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, oděrky na rámu, lokálně poškozený obraz

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ondřej Pavlík - Zátiší

Ondřej Pavlík
Zátiší

Id: 113601

olej/sololit, rozměr 79 x 79 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Autor neurčen - Starý most

Starý most

Id: 114403

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Filip Milinovský - Zimní hry

Filip Milinovský
Zimní hry

Id: 104120

olej/plátno, rozměr 41,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:

9 300

Detail

 Porcelán - Šálek s podšálkem

Porcelán
Šálek s podšálkem

Id: 111301

glazovaný/zlacený/porcelán, výška s podšálkem 13,5 cm, na spodní straně šálku značeno a datováno 828, lehce restaurováno, původní dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Střechy

Střechy

Id: 111807

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 000

Detail

Karel Novák - Zasněžený les

Karel Novák
Zasněžený les

Id: 113903

olej/plátno, rozměr 71 x 95 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 000

Detail

Olbram Zoubek - Sestry

Sestry

Id: 99218

Vyvolávací cena:

8 602

Detail

  Autor neurčen - Ležící akt

Ležící akt

Id: 114005

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, lokálně poškozena malba, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel  Havlíček - Krajina pod Sněžkou

Karel Havlíček
Krajina pod Sněžkou

Id: 114906

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, nesignováno, poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Václav Hejna - V kavárně

Václav Hejna
V kavárně

Id: 115105

kombinovaná technika/olej/dřevo, rozměr 19 x 37,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, na zadní straně výstavní razítko Mánes, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Otakar Hůrka - Zarostlý rybník

Otakar Hůrka
Zarostlý rybník

Id: 111504

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole,zaskleno, dekorativně adjustováno, obraz v původní stavu, PO

Vyvolávací cena:

8 400

Detail