Čas na serveru 17:27:55

Aukce XLIII./2018

Marie Fischerová – Kvěchová - Májka

Marie Fischerová – Kvěchová
Májka

Id: 109201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Josef Fiala - Při sklizni

Josef Fiala
Při sklizni

Id: 113301

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozená malba

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Leonce Chabry - Pohled na hrad

Leonce Chabry
Pohled na hrad

Id: 106821

olej/plátno, rozměr 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Georg Lehman-Fahrwasser - Rybáři u mola

Georg Lehman-Fahrwasser
Rybáři u mola

Id: 113008

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

Lutobor Hlavsa - Zrcátko

Lutobor Hlavsa
Zrcátko

Id: 115301

olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, oděrky na autorském rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
4 900

8 000

Detail

František Škrabánek - Úvoz pod sněhem

František Škrabánek
Úvoz pod sněhem

Id: 111802

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 70 cm, nesignováno, na zadní straně štítek autora a výstavní razítko, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 507

Detail

  Autor neurčen - Barevný podvečer

Barevný podvečer

Id: 112706

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Rousseau, dekorativně adjustováno, v minulosti pravděpodobně drobně restaurováno

Vyvolávací cena:

7 501

Detail

František Kudláč - Klauni

František Kudláč
Klauni

Id: 111203

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Max Švabinský - Diana na lovu

Max Švabinský
Diana na lovu

Id: 111403

lept/papír, velikost tisku 36 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jaromír Kunc - Na břehu rybníka

Jaromír Kunc
Na břehu rybníka

Id: 113209

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan  Kojan - Výlov rybníka

Jan Kojan
Výlov rybníka

Id: 115117

olej/plátno, rozměr 45 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobně vymáčklé plátno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Kamil Linhart - Cizí planeta XI.

Kamil Linhart
Cizí planeta XI.

Id: 109101

koláž/malba/sololit, rozměr 18,8 x 40 cm, podpis autora a popis na zadní straně, autorsky olištováno, vše ve zcela původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Rudolf Bém (Vratislav Hlava) - Cesta do vsi

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Cesta do vsi

Id: 112102

olej/karton, rozměr 72 x 93 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, zaskleno, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
4 800

7 100

Detail

  Neznačeno - Na cestě z lesa

Neznačeno
Na cestě z lesa

Id: 108001

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
2 200

7 001

Detail

Emil Schovánek - Konvolut dvou kusů

Emil Schovánek
Konvolut dvou kusů

Id: 102409

1) Portrét dívky, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, signováno vpravo dole, nerámováno; 2) Zamyšlená, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, nesignováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail