Aukce XLIII./2018
Marie Fischerová – Kvěchová
Májka
Id: 109201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 100 Kč
Josef Fiala
Při sklizni
Id: 113301
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 100 Kč
Leonce Chabry
Pohled na hrad
Id: 106821
olej/plátno, rozměr 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Georg Lehman-Fahrwasser
Rybáři u mola
Id: 113008
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav, doporučeno čistit
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
Lutobor Hlavsa
Zrcátko
Id: 115301
olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, oděrky na autorském rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
8 000 Kč
František Škrabánek
Úvoz pod sněhem
Id: 111802
olej/plátno/karton, rozměr 51 x 70 cm, nesignováno, na zadní straně štítek autora a výstavní razítko, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 507 Kč
Barevný podvečer
Id: 112706
olej/dřevo, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Rousseau, dekorativně adjustováno, v minulosti pravděpodobně drobně restaurováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 501 Kč
František Kudláč
Klauni
Id: 111203
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Max Švabinský
Diana na lovu
Id: 111403
lept/papír, velikost tisku 36 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Jaromír Kunc
Na břehu rybníka
Id: 113209
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Jan Kojan
Výlov rybníka
Id: 115117
olej/plátno, rozměr 45 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobně vymáčklé plátno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Kamil Linhart
Cizí planeta XI.
Id: 109101
koláž/malba/sololit, rozměr 18,8 x 40 cm, podpis autora a popis na zadní straně, autorsky olištováno, vše ve zcela původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 100 Kč
Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Cesta do vsi
Id: 112102
olej/karton, rozměr 72 x 93 cm, signováno vlevo dole, datováno 1910, oděrky na rámu, zaskleno, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 100 Kč
Neznačeno
Na cestě z lesa
Id: 108001
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 001 Kč
Emil Schovánek
Konvolut dvou kusů
Id: 102409
1) Portrét dívky, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, signováno vpravo dole, nerámováno; 2) Zamyšlená, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, nesignováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč