Aukce XLIII./2018
Jan Trefný
Zahradní motiv
Id: 110202
olej/plátno, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto, vzácně se vyskytující "Mařákovec", konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Neznačeno
Dáma v červeném
Id: 110301
olej/plátno, rozměr 86 x 65 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Antonín Waldhauser
Domek u rybníka
Id: 112202
olej/dřevo, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Hugo Boettinger
Toaleta
Id: 112709
olej/plátno/karton, rozměr 52,5 x 28 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Vlastimil Beneš
Coitus
Id: 112716
polychoromovaná sádra, celková velikost s autorským rámem 42 x 52 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, původní stav, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
František Jiroudek
Růže
Id: 113210
olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Josef Fiala
U rybníčku
Id: 115116
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 800 Kč
František Tichý
Jezdec na koni
Id: 114013
kresba uhlovou tužkou/papír, velikost listu 24,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, list v minulosti přeložen, zaskleno, nové rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 652 Kč
Jiří Heřman
Konec zimy
Id: 113001
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 600 Kč
Eva s jablkem
Id: 99220
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 500 Kč
Josef Strnad
Na louce
Id: 111805
olej/plátno, rozměr 69 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Neznačeno
Karlštějn
Id: 111806
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, v minulosti odborně restaurováno, 19. století, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Karel Souček
Na břehu
Id: 112112
olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Milenci
Id: 112802
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, vlevo dole číslování 12/20, na zadní straně razítko původního majitele, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 104128
olej/dřevo, rozměr každého 17,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 200 Kč
Příhozy: 48