Čas na serveru 03:53:53

Aukce XLIII./2018

Jan Trefný - Zahradní motiv

Jan Trefný
Zahradní motiv

Id: 110202

olej/plátno, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto, vzácně se vyskytující "Mařákovec", konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Neznačeno - Dáma v červeném

Neznačeno
Dáma v červeném

Id: 110301

olej/plátno, rozměr 86 x 65 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Domek u rybníka

Antonín Waldhauser
Domek u rybníka

Id: 112202

olej/dřevo, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Hugo Boettinger - Toaleta

Hugo Boettinger
Toaleta

Id: 112709

olej/plátno/karton, rozměr 52,5 x 28 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Coitus

Vlastimil Beneš
Coitus

Id: 112716

polychoromovaná sádra, celková velikost s autorským rámem 42 x 52 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, původní stav, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Jiroudek - Růže

František Jiroudek
Růže

Id: 113210

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Fiala - U rybníčku

Josef Fiala
U rybníčku

Id: 115116

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:
2 800

15 800

Detail

František  Tichý - Jezdec na koni

František Tichý
Jezdec na koni

Id: 114013

kresba uhlovou tužkou/papír, velikost listu 24,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, list v minulosti přeložen, zaskleno, nové rámování

Vyvolávací cena:

15 652

Detail

Jiří Heřman - Konec zimy

Jiří Heřman
Konec zimy

Id: 113001

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

Olbram Zoubek - Eva s jablkem

Eva s jablkem

Id: 99220

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Josef Strnad - Na louce

Josef Strnad
Na louce

Id: 111805

olej/plátno, rozměr 69 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - Karlštějn

Neznačeno
Karlštějn

Id: 111806

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, v minulosti odborně restaurováno, 19. století, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Karel Souček - Na břehu

Karel Souček
Na břehu

Id: 112112

olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Václav Špála - Milenci

Milenci

Id: 112802

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 32, vlevo dole číslování 12/20, na zadní straně razítko původního majitele, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 104128

olej/dřevo, rozměr každého 17,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 200

Detail

Příhozy: 48