Čas na serveru 17:18:07

Aukce XLIII./2018

František Daněk - Sedláček - Zámek Hluboká

František Daněk - Sedláček
Zámek Hluboká

Id: 110204

kombinovaná technika/karton, rozměr 42 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Tavík Šimon - Trh s melouny v Benátkách

František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách

Id: 111808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 52 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 104003

olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, na zadní straně pečetě, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na obrazu i rámu, 19. století

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Juraj Collinásy - S květinou

Juraj Collinásy
S květinou

Id: 104119

olej/sololit, rozměr 54,5 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

  Autor neurčen - Větrný den

Větrný den

Id: 108404

olej/překližka, rozměr 79 x 105 cm, signováno vpravo dole pravděpodobně Leitgeb Franz, datováno, drobná krakeláž na obraze, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Maxmilian Pirner - Konvolut dvou kusů

Maxmilian Pirner
Konvolut dvou kusů

Id: 108801

kresba/papír, rozměry ve výřezu: Akt muže 20 x 32 cm a Akty dívky 30 x 20,58 cm, jeden kus signován, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - U stolu

Neznačeno
U stolu

Id: 110302

olej/plátno, rozměr 70 x 65 cm, rentoilováno, obraz v minulosti restaurován, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 110508

dřevoryt/papír, 1) rozměr ve výřezu 17,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole; 2) rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1949; vše paspartováno, zaskleno, PO

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Edmond Ceria - Vesnička v Provence

Edmond Ceria
Vesnička v Provence

Id: 110707

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Stroff - Milenci

Karel Stroff
Milenci

Id: 111408

olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Schlosser - Alegorie

Robert Schlosser
Alegorie

Id: 112116

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Louis Icart - Dívka

Louis Icart
Dívka

Id: 112118

litografie/papír,, rozměr tisku 33 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozeno hnědými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

Detail

  Neznačeno - Zátiší s hnízdem

Neznačeno
Zátiší s hnízdem

Id: 111820

olej/měděný plech, rozměr 39 x 30 cm, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Otakar Lebeda - Chalupy v Postředkově

Otakar Lebeda
Chalupy v Postředkově

Id: 114903

kvaš/lepenka, rozměr 37 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Lodě u břehu

Lodě u břehu

Id: 114410

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno 1905, obraz i rám v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

Detail