Aukce XLIII./2018
František Daněk - Sedláček
Zámek Hluboká
Id: 110204
kombinovaná technika/karton, rozměr 42 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
František Tavík Šimon
Trh s melouny v Benátkách
Id: 111808
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 52 cm, značeno v desce vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 104003
olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, na zadní straně pečetě, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na obrazu i rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 600 Kč
Juraj Collinásy
S květinou
Id: 104119
olej/sololit, rozměr 54,5 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 600 Kč
Větrný den
Id: 108404
olej/překližka, rozměr 79 x 105 cm, signováno vpravo dole pravděpodobně Leitgeb Franz, datováno, drobná krakeláž na obraze, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 500 Kč
Maxmilian Pirner
Konvolut dvou kusů
Id: 108801
kresba/papír, rozměry ve výřezu: Akt muže 20 x 32 cm a Akty dívky 30 x 20,58 cm, jeden kus signován, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
U stolu
Id: 110302
olej/plátno, rozměr 70 x 65 cm, rentoilováno, obraz v minulosti restaurován, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 110508
dřevoryt/papír, 1) rozměr ve výřezu 17,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole; 2) rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1949; vše paspartováno, zaskleno, PO
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Edmond Ceria
Vesnička v Provence
Id: 110707
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Karel Stroff
Milenci
Id: 111408
olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Robert Schlosser
Alegorie
Id: 112116
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Louis Icart
Dívka
Id: 112118
litografie/papír,, rozměr tisku 33 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozeno hnědými tečkami, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Zátiší s hnízdem
Id: 111820
olej/měděný plech, rozměr 39 x 30 cm, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč
Otakar Lebeda
Chalupy v Postředkově
Id: 114903
kvaš/lepenka, rozměr 37 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč
Lodě u břehu
Id: 114410
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno 1905, obraz i rám v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč